Ik heb hier eens rondgelezen en las meerdere keren de tip om er water op te doen, dit zou indrogers weghalen? Streep staat er nog steeds... De uren kruipen vandaag! Heb nog een test liggen en wou dat het morgenvroeg was om bevestiging te zien als het zo is.
Clear blue? Geeft duidelijk weer zwanger of niet. Die duidelijkheid vind ik persoonlijk prettiger dan kijken naar streepjes....
Hier inmiddels flinke steken gehad en nu (heel licht) bloedverlies. Wel een lichte streep ook bij een clear blue + test. Beetje vroeg voor ongi en normaal komt dat ook gelijk zeg maar. Gewoon ineens veel. Zal het alsnog fout gaan?
Dat zou een innestelingsbloeding kunnen zijn. Je zit immers niet ver na de innesteling! Overigens is het zo dat je begint met HCG aanmaken zodra er bevruchting is geweest, dus je kunt wel degelijk zo vroeg positief testen. Maar dan blijft het eng, omdat er tussen innesteling en NOD nog een vrij grote kans is dat het misgaat... Maar daar gaan we niet van uit!
Het is nu ook bijna weer weg (alleen minimaal bruin met afvegen). Geen idee welke kant dit nu op gaat.
Bij bol.com 15 euro en dan heb je er drie. Die geeft dan alleen zwanger of niet zwanger aan. Is een doosje met 3 strips die je in t aparaatje kan doen. T blijft idd duurder, maar paar keer een goedkoperen test doen tikt ook aan. :-D
Toch maar besteld. De felle steken blijven. Begonnen vanmiddag al en toen was ik pas echt overtuigd van de test, want die steken waren bij de andere 2 ook echt tekenen van zwangerschap en heb ik nooit bij ongi ofzo.
Hopelijk zijn de steken dan van een zwangerschap en niet van een aankomende menstruatie. Ik duim voor je! Heb je je testen morgen binnen?
Krijg ik niet goed op de foto. Net nog geprobeerd, maar die glans laag die er overheen zit maakt het niet makkelijker bij kunstlicht. Digitale testen krijg ik dinsdag pas. Voor morgenochtend heb ik nog een kruidvat. Bloeding is weg.
Geen idee. Wellicht gaat het toch mis of volgt er gewoon menstruatie al zou dat wel erg vroeg zijn en verklaard dat de streepjes niet. Voor nu ga ik even nergens meer vanuit. Morgen een nieuwe dag.
Let wel op met die digitale zonder indicator die je besteld hebt hebben meer hcg nodig dus als die dinsdag niet zwanger zegt zou ik zeker woensdag en donderdag ng 1 doen