Zwanger worden tweede kindje 2014

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door joy1980, 6 jan 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. scrat

    scrat Niet meer actief

    Ik had ZenK dipsticks, heb ook nog kv testen liggen, dus kan ook. ;)
    vind t sowieso vreemd, voor zover ik begrepen heb, meet kv bij 8 en ZenK bij 10,
    terwijl ZenK 6 dagen voor nod kan testen en kv 4 dagen voor nod.
    lijkt me vreemd toch?
     
  2. danif

    danif Fanatiek lid

    10 nov 2008
    1.104
    0
    0
    Kinderdietist
    Friesland
    He sallie, ik ben nog niet echt misselijk geweest. Af en toe alleen wat weeïg, vooral als ik even niet gegeten heb. Ik heb alleen heel veel buikpijn. Vooral bij mijn lies. Het wordt steeds erger dus ga de verloskundige denk ik even bellen morgen
     
  3. chanti1990

    chanti1990 Fanatiek lid

    13 aug 2012
    1.099
    6
    38
    Gelderland
    Ojee meis.. indd meteen bellen hoor morgen!

    Scrat, word nu spannend!!! Ik hoop het voor je dat je deze week een positieve test in handen krijgt!

    En bedankt dat jullie zo lief voor me zijn en aan me denken! Ik wou dat ik er ook weer voor kon gaan. Ik wil geen 6 weken wachten pff :(
     
  4. danif

    danif Fanatiek lid

    10 nov 2008
    1.104
    0
    0
    Kinderdietist
    Friesland
    Ik zag op mijn zwangerschapskaart dat de vorige keer ook bij 7 weken een echo heb gehad omdat ik buikpijn had. Misschien ook gewoon wat bij me hoort. Het is alleen zo vervelend
     
  5. chanti1990

    chanti1990 Fanatiek lid

    13 aug 2012
    1.099
    6
    38
    Gelderland
    Ja is zeker vervelend. Het zal ook vast onschuldig zijn, zoveel vrouwen hebben nog iets buikpijn tijdens zwangerschap. Maar als je het in de lies voelt zal ik dit wel even doorgeven aan vk! Wil je niet bang maken maar ik had het dus ook in de lies. Het straalt niet door naar je been?
     
  6. danif

    danif Fanatiek lid

    10 nov 2008
    1.104
    0
    0
    Kinderdietist
    Friesland
    Ja ook naar mijn benen en naar mijn rug. Eigenlijk al vanaf het begin. Was dat bij jou ook zo? Ook voordat je bloedverlies had? Het zit vooral rechts
     
  7. chanti1990

    chanti1990 Fanatiek lid

    13 aug 2012
    1.099
    6
    38
    Gelderland
    Ik had het ook rechts en daar zat het vruchtje in de rechter eileider. Dit had Ik pas de laatste paar dagen daarvoor voor een tijdens bloedverlies had ik normale krampen. Maar waar die buikpijn vandaan kwam is Nog steeds een raadsel.

    Maar je hebt het al vanaf dat je positief testte? Dan lijkt me het onschuldig want wat ik overal lees krijg je klachten van bbz pas na 5 weken. Ik zou me niet meteen ongerust maken maar voor jezelf wel fijn als je vk misschien een vroege echo kan geven!
     
  8. danif

    danif Fanatiek lid

    10 nov 2008
    1.104
    0
    0
    Kinderdietist
    Friesland
    Ik ga morgen bellen beter het zekere voor het onzekere 😉
     
  9. Sallie

    Sallie VIP lid

    27 sep 2008
    8.257
    292
    83
    Voor de klas
    Noord-Holland
    Goed dat je gaat bellen dani, liever voorzichtig! Ik had bij zoontje ook veel buikpijn, maar dat waren mijn darmen. Ik denk dat je dat verschil wel voelt ;). En fijn dat je niet zo misselijk bent, lijkt me erg vervelend!

    Scrat, ja ik vraag het me soms ook af van die testen hoor, hoe het nou zit... Ik had steeds tuurstreepjes op kv, vandaar dat ik nu maar action heb meegenomen. Ook al zijn de ervaringen wisselend, die bleef bij mij tenminste wel wit.....
     
  10. chanti1990

    chanti1990 Fanatiek lid

    13 aug 2012
    1.099
    6
    38
    Gelderland
    Je hebt groot gelijk Danif!

    Ik heb jullie mening nodig! Ik lees verschillende verhalen, de 1 moet van gyn na bbzw wachten tot volgende menstruatie, de ander 6 weken wachten zoals ik en weer anderen mogen gewoon meteen proberen.
    Ik heb het idee dat ze zeggen dat ik moet wachten omdat ze anders niet goed vast kunnen stellen hoever je zwanger bent mocht het in 1 keer lukken.
    En wij willen er Het liefst zo snel mogelijk weer voor gaan. Lichamelijk gaat alweer zo goed en mentaal zijn we er echt aan toe. Zouden jullie in mijn situatie die 6 weken afwachten of niet? De kans dat het nu in 1x raak is met 1 eileider is volgens mij niet meer zo groot..
     
  11. Jorietje

    Jorietje Fanatiek lid

    22 feb 2006
    4.149
    688
    113
    Zuid-Holland
    Erg moeilijk.... Ik zou niet weten wat ik zou doen, maar ik denk toch dat ik zou luisteren naar de arts. Ik weet het, ik heb nu makkelijk praten, maar ik geloof toch dat ik die paar weekjes even zou wachten. Dan kun je ook gelijk even zien wat je cyclus doet en hoef je aan het eind van de cyclus jezelf niet gek te gaan lopen maken of dat het misschien raak is of dat je cyclus een beetje van streek (lees langer) is...
    Maar goed, uiteindelijk moeten jullie het zelf weten en doen wat goed voelt :D

    @Danif: Hoe ist nou en heb je al gebeld?
     
  12. Anna25

    Anna25 Fanatiek lid

    6 sep 2011
    2.049
    0
    0
    Chanti, moeilijk he... Ik weet eigenlijk ook niet wat ik zou doen. Zou denk ik wel hetzelfde als jou hebben, gelijk weer ervoor willen gaan.. Maarja ik denk dan, ze zeggen niet voor niks 6 weken.. Ik zou gewoon je eigen gevoel volgen meid..

    Danif, hoe is t met je? Goed dat je belt, tegen mij zeiden ze toen: je kunt beter 10x teveel bellen dan 1x te weinig dus gewoon bellen hoor als je je zorgen maakt!

    Sallie, mooie droom! ;) Hopelijk komt ie snel uit!


    Hier nog steeds lichte streepjes... Zit nu op dag 17.. 2 cyclussen terug had ik mn ei op dag 19 geloof ik dus dan zouden de testen nu toch wel donkerder moeten worden lijkt mij. Moed zakt dus een klein beetje in mn schoenen, maar we testen nog maar ff door :D
     
  13. chanti1990

    chanti1990 Fanatiek lid

    13 aug 2012
    1.099
    6
    38
    Gelderland
    Ja maar het rare is dat andere van hun gyn er wel meteen weer voor mogen gaan:(

    Danif, ik ben ook benieuwd of je al hebt gebeld??

    Anna, wel vroeg genoeg begonnen? Dat je em niet al gehad hebt?
     
  14. scrat

    scrat Niet meer actief

    Ik vrees dat ik ook niet zou kunnen wachten.
    zou je niet kunnen bellen om te vragen of het kwaad kan en dat je hebt begrepen dat sommige het wel mochten?
    je kunt toch aangeven dat je er lichamelijk en emotioneel klaar voor bent.

    danif hoop op goed nieuws!
     
  15. Jorietje

    Jorietje Fanatiek lid

    22 feb 2006
    4.149
    688
    113
    Zuid-Holland
    @chanti: De ene gyn is de andere niet hoor... Die verschillen ook nog wel ns van mening en tja wie heeft er gelijk of wat is beter..? Geen idee..
    Wij hadden een paar jaar geleden een gyn die zei dat we waarschijnlijk wel zwanger konden raken, maar dan alleen via IVF/ICSI dus we zijn toen doorgestuurd naar een andere gyn en die zei gelijk van nou IVF/ICSI is wel erg rigoureus laten we eerst IUI proberen (en ook nog een tijdje alleen clomid en geen IUI) en die laatste gyn had gelijk want IUI bleek uiteindelijk voldoende voor ons (en deze zwangerschap dus helemaal zonder hulp)...
    Dus ja, waarom de ene gyn dit zegt en de andere dat is voor mij soms ook een raadsel, doe maar gewoon lekker waar jij je goed bij voelt ;)
     
  16. chanti1990

    chanti1990 Fanatiek lid

    13 aug 2012
    1.099
    6
    38
    Gelderland
    Echt waar? Wat slecht van die eerste gyn! Is maar goed dat jullie nog naar een andere zijn gegaan zeg:$
     
  17. danif

    danif Fanatiek lid

    10 nov 2008
    1.104
    0
    0
    Kinderdietist
    Friesland

    He Anna ik had ook steeds lichte streepjes en toen uit een niets een knalstreep. Dus die testen hoeven niet op te
    Lopen hoor
     
  18. danif

    danif Fanatiek lid

    10 nov 2008
    1.104
    0
    0
    Kinderdietist
    Friesland
    @chanti,Ik zou zelf meer uitleg willen voordat ik de beslissing zou kunnen maken. je zou je huisarts of de vk ook even kunnen bellen. Es horen of die het beter uit kan leggen. Specialisten hebben vaak veel minder tijd om alles uit te leggen.
     
  19. danif

    danif Fanatiek lid

    10 nov 2008
    1.104
    0
    0
    Kinderdietist
    Friesland
    Ik wilde vandaag bellen maar ze waren pas tussen 9-11 uur bereikbaar en toen was ik net aan het helpen op school, baaal
    Ik heb we een afspraak gemaakt met de echopraktijk voor een vroege termijnecho om alles even te checken. Deze man was vroeger verloskundige en werkt met goede apparatuur en kan ws al veel zien. Volgende week heb ik de afspraak. Ben in de vorige zwangerschap ook bij hem geweest en dat was heel prettig. Morgen ga ik dus bellen met de vk, maar denk dat ze verder niet veel extra kan doen
     
  20. danif

    danif Fanatiek lid

    10 nov 2008
    1.104
    0
    0
    Kinderdietist
    Friesland
    Sallie- 26 jr - ronde 4 - nod 31 maart - zoontje 2,5 jr
    Anna25- 27 jr - ronde 3 - nod 14 april ? - zoontje 19 mnd
    chanti- 23 jr - ronde 1- nod? - meisje 15 mnd
    Scrat- 29 jr - ronde 2- Nod 28 maart - meisje 14 mnd
    Loesje86- 27 jr- ronde 1- NOD nog onbekend- meisje 2 jr
    Jorietje- 34 jr - ronde 10- zwanger!- zoontje 3 jr - 2e afspraak VK 14 april
    Danif- 33 jr- ronde 2 - zwanger! - meisje 4 jr- 1e echo 3 april
     

Deel Deze Pagina