Er is al veel geschreven over mamafietsen maar ik kan niks vinden over elektrische mamafietsen. Vanwege gezondheidsredenen overweeg ik om een elektrische mamafiets te kopen. Iemand ervaring met een van onderstaande fietsen? Batavus Mambo Easy Sparta Amazone 4 Bikkelbike ibee mama
ik heb een gewone elektrische fiets met voor en achterstoeltjes.. giant twist. ben er nog iedere dag blij mee! had eerst een gewone mamafiets en dat was net een tractor zo zwaar. nu doe ik gewoon een fietsaanhanger erachter met bugaboo donkey erin. super fijn
Heb je dan ook een lage instap? Of een breed stuur/ verlengde bagagedrager? En past het gemakkelijk met een voorstoeltje?
Ik heb een elektrische mamafiets, een gazelle bloom. Niet een extreem breed stuur, wat lagere instap, maar ook als je er geen kinderzitjes op zou hebben kun je er prima op blijven fietsen zonder dat je het gelijk ziet dat het een echte mamafiets is. Ik vind het een heerlijke fiets, kost even wat, maar dan heb je ook wat
Ik heb de sparta amazone 4 life electric en de fiets bevalt me supergoed. Ik kan er straks nog gewoon op blijven fietsen. Enige nadeel is dat niet alle fietszitjes er op passen. De bobike past goed, maar de Yepp niet (en die laatste wilde ik graag hebben). Ik ben er superblij mee.
Ik heb hier een Dutch E-Bike (Tour?). Ik vind hem echt heerlijk. Nu alleen een achterstoeltje (Yepp), maar als de kleine kan zitten ook een voorstoeltje Hij heeft niet echt een enorm stuur of grote instap of iets maar in mijn ogen heb ik dat echt niet nodig.. Normale electrische fiets, volgensmij niet verlengd. Helaas geen ruimte voor bagagedrager want het zat zo stevig..
Daar passen trouwens wel de Yepp/GMG fietsstoeltjes op. En met een stoeltje voorop heb je nog genoeg ruimte om met een dikke buik te fietsen weet ik uit ervaring
ik heb ook de sparte amazone 4 life. geweldig ding. ik heb een mandje een bobike voor en achterzitje erop en ook nog een meerijzadel op het frame gemonteerd onder het voorzitje. met een beetje passen en meten kunnen er dus 3 kids meefietsen vind alleen wel dat de accu vrij snel leegtrekt bij kouder weer maar dat schijnt normaal te zijn.
Yepp past wel op Sparta hoor! Heb zelf na vraag gedaan bij Sparta en yepp. Ik heb de yepp mini op de Sparta amazone 4 lief en ben er super blij mee. Jammer dat er zo veel onduidelijkheden hier over zijn
Trekt de accu snel leeg? En hoever kun je er ongeveer mee fietsen? de fietsdealers in mijn omgeving doen een beetje moeilijk. ze hebben geen van allen op voorraad en ik wil eerst een testritje doen. Geen vreemde vraag toch?