Ik snap er nu echt niets meer van.....

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door sita90, 3 mrt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Pearll

    Pearll Fanatiek lid

    1 nov 2012
    1.302
    1
    0
    noord-holland
    Ze is wel online geweest vandaag...
     
  2. xElles

    xElles VIP lid

    24 mei 2013
    9.575
    2.232
    113
    Ik was zo benieuwd hoe het is gegaan!
    Kom je het nog even vertellen hier?

    Hoop dat het goed zit!
     
  3. Loesje86

    Loesje86 Niet meer actief

    Ik was ook erg benieuwd, maar zie in haar onderschrift dit staan;
    4 jaar bezig ''onverklaard verminderd vruchtbaar'', 2 lieve 🌟 die ik nog elke dag mis.
    ZWANGER! -> Duimen voor een plakker..... blijf alsjeblieft zitten kleintje<3<3&#9829;
    Weinig kans dat het goed zit door licht blijvende testen..
    20 - 03 - 2014 eerste echo!! Blijf je alsjeblieft zitten waar je zit kleintje? Groei maar goed! Just leave it to me and hold on to the love &#9829;&#9829;

    Waarschijnlijk dan toch een goede echo gehad? Zou iig helemaal super zijn!!
     
  4. mamabenn

    mamabenn Actief lid

    16 feb 2014
    392
    0
    16
    NULL
    NULL
    ben ook heel benieuwd heb net ff alles zitten lezen ,
    aan haar onderschrift te zien zit t goed
     
  5. Emo

    Emo Fanatiek lid

    6 nov 2013
    1.855
    1
    36
    Vrouw
    Moeder
    Zwangerschapspagina
    Het zou wel aardig zijn om wat te laten lezen hoe het nu met haar gaat. We hebben vanaf het begin meegeleefd, hopelijk zit het allemaal goed.
     
  6. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38
    dit stond voorheen ook al in haar onderschrift ;)
     
  7. Pearll

    Pearll Fanatiek lid

    1 nov 2012
    1.302
    1
    0
    noord-holland
    Inderdaad maar om heel eerlijk te zijn vond ik de test nooit echt positief, het was wel in combinatie met de uitblijvende menstruatie dat ik toch dacht dat het geen vals positieve test was, maar daadwerkelijk een zwangerschap, ik hoop dat alles goed was met de echo, en idd de banner is nog niet gewijzigd.
     
  8. Loesje86

    Loesje86 Niet meer actief

    Ok! Daarom zei ik ook 'waarschijnlijk' omdat ik niet precies wist wat daarin stond. Ik onthoud zulke dingen nooit :p
     
  9. Emo

    Emo Fanatiek lid

    6 nov 2013
    1.855
    1
    36
    Vrouw
    Moeder
    Zwangerschapspagina

    Het blijft wel stilletjes ineens, terwijl ze toch veel actief was op de topic. Misschien moet ze het allemaal even laten bezinken, en reageert ze nog wel een keertje.
     
  10. Pearll

    Pearll Fanatiek lid

    1 nov 2012
    1.302
    1
    0
    noord-holland
    nog steeds niets.. straks ligt ze in het ziekenhuis voor een bbz ofzo....
     
  11. sammie26

    sammie26 Bekend lid

    4 jun 2011
    553
    1
    18
    boekhoudkundig medewerkster
    Wel jammer dat je nu niets hoort. Hopelijk gaat alles wel goed.
     
  12. sita90

    sita90 Niet meer actief

    Oh dames:) Wat erg! Sorry!
    Nee, ik ben niet echt actief meer geweest en moest het even in laten werken... de echo hebben we een dag van de voren af moeten bellen helaas..... MAAR;

    (ik kopieer dit bericht even, ik heb het al neergezet bij vruchtbaarheidsbehandelingen in mijn oude topic daar).
    Ik wilde nog even reageren, omdat ik een mailtje kreeg met de vraag hoe het met me ging en dat er mensen benieuwd waren naar de echo. Die hebben we helaas een dag van te voren toch af moeten bellen, maar dat was te verwachten.

    Nu; ik wachten mijn menstruatie gewoon af, we zouden in de vruchtbare periode oppassen. Maar blijkbaar is mijn eisprong ruim een week eerder geweest? Want ik heb een positieve test in handen!!!!! Wat onwerkelijk!!!!!
    MAAR, ik test al een paar dagen met de action omdat ik zo'n gevoel had, en die geeft constant HELE vage lichte streepjes. Ik heb dat geloof ik vaker gehad, dus ik dacht vanmiddag ik haal een kv dan weet ik het zeker; geen indroogstreepjes niks. En er verschijnt een licht streepje?! JEEJ!:D
    Ik maak me nu wel zorgen, zal de action echt gereageerd hebben op hcg of zijn het weer van die voorgedrukte streepjes? Want die zaten er wel, ik zag ze gewoon staan voor ik de test deed, en toch doen he;)
    Ze zijn wel uberlicht, en ik ging elke keer met mijn lampje schijnen, dan schuin dan recht ja ja ik zie iets..... Als ik nu terug kijk op de test van vanochtend van de action moet ik heel lang en goed turen met een lampje. Nauwelijks zichtbaar dus. De kv is goed zichtbaar voor mij. Ik hoop zo dat het goed gaat deze keer! Wat een wonder weer zo snel <3
    Ik kan nu maar 1 ding doen, en dat is afwachten wat de test van morgen ochtend doet...
    Ik had gister ochtend btw ook weer wat bruin, van de innesteling?

    Nog een advies nodig, wat zouden jullie doen in mij geval.
    Mijn vriend komt straks thuis, zou ik alvast iets leuks halen en de test showen? OF: we gaan vanavond voor het eerst naar een hotel, 1 nachtje. Ik kan ook morgen ochtend de nieuwe test doen en alvast iets leuks meenemen... What to do???



    Ps. Duimen jullie mee dat dit kleintje blijft zitten?:)
     
  13. pamela1203

    pamela1203 Fanatiek lid

    29 jan 2008
    2.615
    24
    38
    Vrouw
    Thuiszorgmedewerker
    zuid Limburg
    Ik zou nog even afwachten op de test van morgen!Hier ga ik duimen draaien dat deze mag blijven plakken!
     
  14. sita90

    sita90 Niet meer actief

    bedankt voor je reactie en het duimen. Ik twijfel heel erg wat ik moet doen...
    Ik heb vaker uberlichte streepjes gehad op de action...
    Na het bruinverlies dacht ik oke nu word ik ongesteld, maar ineens gingen mijn borsten weer pijn doen haha... mijn duimen draaien ook voor mij :p
     
  15. nana33

    nana33 VIP lid

    17 nov 2008
    5.536
    3
    0
    Wow, wat een goed nieuws!! Top, gefeliciteerd!! :D

    Tja, wat moet je doen. Aan mij moet je het niet vragen. Ik heb zelf ook meerdere miskramen gehad en ben een ontzettende scheiterd. Ik zou een positieve test nooit als een feestje durven aankondigen en zeker niets durven kopen. Maar ik zou het mn man wel vanavond al vertellen (zou anders tegen het plafond vliegen ;)), maar dan wat voorzichtiger. En dan morgen weer testen. Hopelijk worden je testen snel donkerder, zodat je wat meer zekerheid hebt. Ik ga voor je duimen!
     
  16. Betty Barclay

    Betty Barclay Fanatiek lid

    29 apr 2011
    3.304
    0
    36
    Zuid Holland
    Ik zou als ik jou was even wachten tot je een positieve CB digital in je handen hebt. Zodat je zeker weet dat het dit keer raak is.

    Succes!
     
  17. sita90

    sita90 Niet meer actief

    Wat is dat toch;) Ik weet het ook zeker, ik heb nooit valse streepjes met kv.. en nu ik terug kijk hmm, meer honger, vooral savonds, pijn in de navel en steken, menstruatiekramp, het gevoel van 'het komt wel goed' ...
    Maar zeker weten dat het goed gaat kan ik niet, helaas... ik heb dus nog 1 testje van kv en die doe ik morgen ochtend, hopelijk lopen de testen mooi op en heb ik over een paar dagen een positieve cb want daar heb ik er ook nog een van in de kast:D:D
     
  18. RSL

    RSL Fanatiek lid

    16 okt 2008
    2.352
    42
    48
    Overijssel
    Sjonge wat spannend allemaal!! hopelijk zit alles goed en hebben jullie over 8 maanden, en prachtig popje in jullie armen!!
     
  19. sita90

    sita90 Niet meer actief


    Dankjewel:D ik hoop het ook!!!
     

Deel Deze Pagina