...van de man die het niet snapt...

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door FabianM, 22 mrt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mama-in-love

    Mama-in-love VIP lid

    11 mei 2010
    7.354
    158
    63
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Ja zeg. ik ben gewent van het goede van de mens uit te gaan.
    Ik ga af op wat Fabian zegt en geloof em daarin. Daar baseer ik mijn antwoorden op.
    Mocht het verhaal anders zitten (wat ik dus niet verwacht) dan so be it.

    Wij doen hier niemand kwaad. Ze zit hier niet op het forum en ik ken haar niet qua gezicht dus zal ook niet kunnen denken "oh daar heb je haar" als ik haar tegenkom.
    Mocht ze wel hier langskomen is ze vrij haar verhaal te vertellen en dan zou je je mening kunnen bijstellen ja of nee.
     
  2. dpbovenkamp

    dpbovenkamp Fanatiek lid

    14 jan 2014
    1.628
    3
    36
    Ik snap jouw twijfel heel goed hoor, het is ook best een apart verhaal en het hoofdpersonage is er vrij snel, met goede humor en een duidelijke welbespraaktheid, in geslaagd een vooraanstaand plekje te verwerven onder de dames hier. Waarbij inderdaad soms bijzondere opmerkingen over het beeld vliegen.
    Ik bekijk het geheel ook enigszins met argusogen, maar voorlopig ga ik er, zoals bij iedere TS, van uit dat het een oprechte probleemsituatie is. Als dit allemaal een hoax is, kan ik me niet voorstellen dat dit een vrouw is, want het taalgebruik duidt eerder op een intelligente, wellicht enigszins narcistische manspersoon;) In mijn werk heb ik veel met mensen met Borderline Persoonlijkheidsstoornis van doen en het gedrag van deze beschreven dame past zeer goed in het ziektebeeld. Manipuleren, liegen, externaliseren. Daarbij hebben mensen met BPS een intense verlatingsangst en zullen alles in het werk stellen om mensen aan zich te binden. Maar diezelfde mensen mogen tegelijk ook niet te dichtbij komen, want dan worden ze hard weggeduwd. Tegelijk hebben mensen met BPS ook echt kwaliteiten als zeer lief, zorgzaam en sociaal kunnen zijn, wat weer zou kunnen verklaren waar de aantrekkingskracht in zit. En ach ja, de geneugten des vleesch zijn voor mannen soms moeilijk te weerstaan (alhoewel ik nu wel heel erg generaliseer:D)
     
  3. Roos25

    Roos25 Niet meer actief

    Wat een heerlijk verhaal! Gezien de 31 leden en 8 gasten, smullen er meer mensen van.
    Fabian, spijtig dat je in deze situatie zit, maar ik adviseer je wel iets met je schrijven te doen. Fantastisch! Als je een blog zou bijhouden, dan heb je vast heel veel wilde volgers :)
     
  4. Roos25

    Roos25 Niet meer actief

    Terwijl ik op plaatsen druk, 40 leden!

    You rock!
     
  5. Marlijn82

    Marlijn82 Fanatiek lid

    28 mrt 2012
    1.968
    0
    0
    Overijssel

    Maak jij ff een topic met poll?:D
     
  6. Mama-in-love

    Mama-in-love VIP lid

    11 mei 2010
    7.354
    158
    63
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Goed idee! :D
     
  7. joma

    joma VIP lid

    24 jan 2007
    28.689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
    hahah geweldig al die volgers ..ik heb het geheel net ook vermakelijk zitten lezen!! :D:Den schrijven kan hij wel...en ja zijn verhaal en zijn eerlijkheid vindt ik ook oprecht!!

    en ja zo heeft iedereen zijn eigen mening erover...en als je een mening heb mag je hem delen het is toch een openbaar forum,maar niet in de vorm van ik denk er zo over en de rest moet ook zo denken want dat werkt niet!;)want iedereen blijft zijn eigen mening houden..en ach verschil van meningen houdt een beetje leven in de brouwerij
    :)
     
  8. Mama-in-love

    Mama-in-love VIP lid

    11 mei 2010
    7.354
    158
    63
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Dit topic is gewoon al 17,5 duizend keer bekeken :D
     
  9. LinsyVH

    LinsyVH Bekend lid

    17 aug 2013
    700
    0
    0
    (B)
    Wat een verhaal zeg! Hoop dat je snel duidelijkheid krijgt voor jezelf Fabian, maar ik vind het net als 99% van die wilde vrouwen hier ook zeer ongeloofwaardig dat ze zwanger zou zijn.

    Jammer dat de dame in kwestie niet aanwezig is op Zwangerschapspagina, haha :).
     
  10. Emo

    Emo Fanatiek lid

    6 nov 2013
    1.855
    1
    36
    Vrouw
    Moeder
    Zwangerschapspagina
    In het begin dacht ik direct aan (en schreef het hier ook) een trol. Maar ja, toen begon ik te twijfelen.

    Maar goed fantasie of niet heb me soms wel kostelijk vermaakt om sommige reacties van 'm (schrijft best leuk). Al is het natuurlijk niet echt iets om over te lachen natuurlijk. :)
     
  11. Ramona1982

    Ramona1982 Bekend lid

    26 dec 2013
    680
    0
    16
    nieuwegein
    volgens mij zeg ik niet dat jullie iemand kwaad doen ik zei alleen dat ik geen oordeel trek over beiden personen en dat was het enige eigelijk maar dat ik gewoon hoop dat goed afloopt want dit lijkt me voor een kindje niet de ideale situatie om geboren te worden
     
  12. lioness74

    lioness74 Niet meer actief

    Fabian heeft iig veel bij te lezen!
     
  13. Strijkkraal

    Strijkkraal VIP lid

    11 apr 2008
    10.680
    3.692
    113
    abbo - sorry ... zo'n rel-del ben ik dan ook wel weer ...:):D:D:D
     
  14. lorreke

    lorreke VIP lid

    10 sep 2013
    5.298
    394
    83

    Hier nog 1 van het noorden hoor ;) Maar je bent echt leuk zoals je overkomt met je reacties en een geweldige gevoel voor humor :D
    Heb je inmiddels alweer iets gehoord ??
     
  15. lioness74

    lioness74 Niet meer actief

    Hoe moet je in hemelsnaam een abbo nemen???
     
  16. LinsyVH

    LinsyVH Bekend lid

    17 aug 2013
    700
    0
    0
    (B)
    Bij onderwerptools bovenaan de pagina :)
     
  17. lioness74

    lioness74 Niet meer actief


    Hihi dank je...had echt geen flauw idee, heb zelfs nog moeten zoeken;).
     
  18. sunshine92

    sunshine92 Fanatiek lid

    11 feb 2013
    2.227
    1
    36

    +1 al moet ik zeggen mijn moeder heeft het zelfde nix van aantrekkingskracht in haar te bekennen, al moet ik je wel gelijk geven ze claimt onze kleine nu al terwijl ik nog 4 weken moet doorzwangeren.

    Maar iets in mij zegt wel dat de persoon hier iets teveel dingen net te perfect laat klinken het lijkt wel een verzonnen script? Vind het daarom ook niet zo gek dat de dames hier erg enthousiast over hem zijn.......

    Verderop wat gelezen over een pol aanmaken... Zal wel voor de zekerheid het antwoord: we zijn er in geluisd erbij zetten
    Heb zo m'n twijfels
     
  19. Mamavanhjs

    Mamavanhjs Actief lid

    5 jun 2013
    208
    0
    16
    Vrouw
    Flevoland
    AH joh al zouden wij erin zijn geluisd dan hebben we in ieder geval een lekker stukje vermaak gehad. Is het verhaal wel echtdan hoop ik op een goede afloop natuurlijk.
     
  20. MyMiracle

    MyMiracle Fanatiek lid

    2 jun 2013
    4.657
    2.872
    113
    Waar mijn huis woont
    Sceptisch ben ik ook hoor over het geheel. Maar dat neemt niet weg dat ik de schrijfwijze van Fabian erg vermakelijk vind.
    Is dit echt dan is het sneu voor de vrouw in kwestie, maar gaat hij er heel goed mee om(vind ik).
    Is het nep, dan heb ik me nog steeds erg vermaakt en is "Fabian" wat mij betreft nog steeds erg welkom met zijn/haar commentaar.
     

Deel Deze Pagina