Zo te lezen hoeft het voor een zwangerschap geen problemen te geven.. toch? @love.. klinkt als zwangerschaps symptomen, maar die lijken blijkbaar ook weer op ongi symptomen.. goed dat je je in kunt houden om niet te testen. Maar snap wel dat je het liever op een vrije dag wil doen
Ik heb het ook even gegoogeld. Had er ook nog nooit van gehoord. Wat apart dat dat kan zeg. Heb je daar ook klachten van?Sorry dubbele vraag haha
Hey meiden New hen er geen klachten van alleen vroeger onverwacht Veel tussentijds bloedverlies.. sx kan soms ook wat gevoeliger zijn.. in principe kan k zwanger worden maar het kan wat langer duren omdat ik maar 1x in de maanden een eisprong heb in de goede bm. Ene kant is wel toegankelijk en andere kant niet want heb nl ook 2 schedes waarvan 1 niet toegankelijk is. Heb al met kans op miskramen vroeggeboorten ed en zal hoogstwaarschijnlijk bevallen via een keizersnede.. wordt ook extra in de gaten gehouden door de gyn vandaar dat ik een behandel plan heb met hem. De tijd zal het leren hoe een zwangerschap zal gaan..
@Daenerys. Vind het best heftig klinken. Maar dat is denk ik ook omdat het voor mij nieuw is. Had er nog niet eerder van gehoord. Fijn dat je al contact hebt met het ziekenhuis, kunnen ze het goed in de gaten houden. Zit er dan wel wat systeem in je eisprongen? Kun je berekenen wanneer het aan de 'goede kant' is?
Jeetje wat spannend dan allemaal zeg! Nooit geweten dat zoiets kon bestaan. Hopelijk zal alles goed verlopen mocht het zover zijn.
Sorry zit op mijn telefoon. Meer kans op vroeggeboorten en miskramen. Tijdens mijn zwangerschap zal ik ook bloedingen kunnen houden volgens de gyn omdat de andere bm die niet zwanger is denkt dat hij ook zwanger is en vol loopt met bloed. theoretisch gezien kan er bij deze afwijking ook 1 kind in elke bm nestelen met verschillende bevruchting periode.
Ook wel weer angstig denk ik dat je daar meer kans op hebt? Maar het kan natuurlijk, het hoeft niet toch?
@ loveshine. Helaas kan ik niet berekenen wanneer ik mijn eisprong heb in de goede bm dit zou het wel makkelijker maken. Ben ook blij met mijn gyn omdat hij dit serieus neemt en adequaat gehandeld heeft. Het is ontdekt toen ik 16 was en voelde me toen niet echt serieus genomen door de gyn vanwege mijn jonge leeftijd. Er werd doodleuk gezegd kom maar terug als je kinderen wilt.. twee jaar terug ben ik teruggegaan omdat ik toch wel wilde weten hoe en wat en gelukkig werd ik toen wel serieus genomen en is er gelijk een hysteroscopie gedaan om te onderzoeken hoe het nu precies vanbinnen zit. Nav dit onderzoek is er een behandel plan opgesteld en kan ik ten alle tijde bellen met mijn gyn als ik vragen heb. @maverick het is heel spannend.. natuurlijk ook bijzonder dat zoiets kan maar het brengt ook veel spanning met zich mee.. liever had ik normaal van binnen geweest al is dat ook geen garantie op een goede zwangerschap maar toch sta jeer iets relaxter in. Dit begint al heel geforceerd met een behandel plan en weet je de risico's wat het met zich meebrengt waardoor je toch meer op je tenen loopt voor je gevoel.. je houdt overal al rekening mee..
Ja echt heeel begrijpelijk! Hoop wel voor je dat als je wel zwanger bent je wel van de zwangerschap kunt genieten. En niet altijd in spanning zit.
Dat hoop ik ook maverick, heb avonden gehad dat ik huilde omdat ik me er zo'n zorgen om maakte een wenste dat ik gewoon "normaal" kon zijn. Ik hoop echt dat ik kan genieten van een zwangerschap en het stukje extra in de gaten gehouden worden Door de gyn daar aan bijdraagt. Vriendlief zegt ook dathet allemaal niet zo hoeft te verlopen maar stiekem hou je toch rekening met de situaties die zich voor kunnen doen. Andere kant kijk ik net zoals jullie enorm uit naar een kindje.. De tijd zal het ons leven wat het brengt. Ik kom morgen weer op dit forum om jullie verhalen te volgen lijkt me heel leuk en zo kunnen we elkaar om steunen. nogmaals wens jullie snel en pos test in handen.
Wel een fijn idee dat de gyn het extra in de gaten houdt. Snap heel goed dat je hier om kan huilen. Iedereen wil "normaal" zijn. Leuk dat we hier zo met elkaar kunnen kletsen en inderdaad elkaar kunnen steunen hierdoor. Fijn zo'n forum hihi
Zwanger worden/zijn etc is sowieso al super spannend, en vind het dan ook inderdaad heel begrijpelijk dat je het gevoel krijgt meer op je tenen te lopen! Fijn dat de gyn je serieus neemt en dat je extra controles krijgt e.d. Hopelijk voor iedereen snel een positieve test en een voorspoedige zwangerschap
wow zo druk opeens! Ik kreeg gisteren nog een mail dat de ovutestjes onderweg zijn! Jippie! Normaal heb ik ze tegen het einde van de week. Zal me er dit weekend even in verdiepen zodat ik de testjes optimaal kan benutten. Ik had een rare droom vannacht. Had per ongeluk gezegd tegen mijn moeder dat ik aan mijn vader gevraagd had om oude babykleertjes op zolder te gaan zoeken?? En dat had ik aan haar verteld en toen dacht ze dat ik zwanger was terwijl ik gewoon ongie was. Was heel onsamenhangend ai ai ai ik voelde me zo machteloos. Ze dacht dat ik zwanger was, maar ik was het niet en ze geloofd het niet toen ik het ontkende. (Er zijn trouwens helemaal geen oude babykleertjes meer en ik zou toch liever nieuwe willen ) @Love: leuk, bijna een dagje vrij. Ik werk ma-vrij. Ben ik wel blij over. Heb enkele kennissen die in de gezondheidszorg werken en onregelmatige uren hebben. De ene dag de late shift en de dag erop dan meteen een vroege shift Zou niks voor mij zijn. Ik heb mijn slaap nodig. @testen op vrije dag: aangezien dit voor mij enkel in het weekend zou zijn, zie ik dit niet zitten hihi. Dan test ik wel gewoon even voor we vertrekken naar het werk. Ik zal vrijdag duimen voor je! @Maverick: leuk dat je er met je vriendin over kan praten. Ik heb niet echt 1 beste vriendin, maar een hechte groep vrienden en vriendinnen. Ik praat er met hen niet over. Het is een beetje ons geheimpje. Onlangs vroeger ze nog of we binnenkort aan kinderen beginnen, maar dat lach ik dan weg en zeg dat dit toch nog niet aan de orde is. Geen idee of ze het geloven. Waw al die tweelingen, Maverick. Hier zitten er in de familie van manlief, dus denk niet dat dit invloed heeft op ons. Waarschijnlijk wel als we later een dochter zouden hebben, maakt zij meer kans op een tweeling? @Daenerys: welkom! Niet lang meer en mijn pilloze week is over. Dan ben ik pas echt gestopt met de pil! Ben benieuwd wat dat zal geven. Vroeger had ik vet haar en stond mijn gezicht echt volledig onder de puistjes (tot mijn 18e en dan ben ik Diane gaan nemen) Als ik naar de foto op mijn rijbewijs kijk, ai ai!! Mijn wangen en kin volledig onder. Heb ik schrik voor. Voorlopig sta ik al enkele dagen op met vage hoofdpijn, maar dat zal wel toeval zijn. Succes met zwanger worden! Ik had ook nog nooit van die BM afwijking gehoord. Hopelijk gaat alles goed! Fijn dat je extra in de gaten gehouden wordt. Dat geeft wellicht meer gemoedsrust. @Lady: ja, ik las ook al op meerdere topics dat ze uit het assortiment zijn. Ik heb er online gekocht op sensitest (gevoelige dipsticks). Zal hier dan laten weten of ik er tevreden van ben @Hier: nog even douchen en dan naar het werk vertrekken. Zitten al weer bijna aan het midden van de week. Tot later iedereen!
Ik was fout zie ik adhv mijn onderschrift. Vandaag is al de laatste dag van mijn 'pilvrije week' normaal! Dus morgen officieel pilloos joehoe! Ben ik nu al de tel kwijt, en we zijn nog maar 1 week verder. Help
Even een update. Ik heb sinds een tweetal uur een brandend gevoel in mijn linkertepel. Breidt zich precies uit naar de zijkant van de borst. Ai ai heb zin om mijn bh uit te doen. Ik heb dit nog niet eerder gevoeld. Raar want officieel begint mijn pilstop morgen pas. Vandaag is de laatste dag van mijn laatste stopweek. de miserie begint al
Brr.. dat klinkt pijnlijk. Kzou zeggen, trek uit dat ding! Lekker BH-loos op de bank Opzich is het een beetje snel indd dat je al klachten hebt.. misschien onbewust
Het zal wel tussen mijn oren gezeten hebben hihi. Het was op het werk, van rond 14u00 tot 17u30. Toen ik thuis was, kon ik strijken en eten klaarmaken en toen voelde ik niks. Dus ofwel was het toen over ofwel had ik toen genoeg andere zaken aan mijn hoofd en dacht ik eventjes niet meer aan baby's en was het over haha.
@Maverick: Begrijp het helemaal dat je niet hoopt op een tweeling. Bij ons in de familie zitten geen tweelingen, maar ik denk er ook wel eens aan hoor. Als we nu ineens een tweeling zouden krijgen, zou dat toch wel even schrikken zijn. Vier kinderen past ook niet meer in ons huis en hoe doe je dat met de auto enzo? Hier ook liever gewoon één hoor! Ovulatietesten meten de LH-piek, het LH-hormoon is vlak voor de ovulatie het hoogst, daarna neemt het weer af. Zo kan je dus zien wanneer ongeveer je ovulatie is. @Daenerys: Welkom! Wel extra spannend voor jou om zwanger te worden dan zeg! Klinkt heftig allemaal! Kan me goed voorstellen dat het erg balen is dat je gelijk al met een behandelplan aan de slag moet. Je kan er niet zo onbevangen instappen natuurlijk, maar ook wel weer fijn dat je het van tevoren al weet denk ik. @Love: Knap dat je nog kunt wachten met testen. Ik had allang weer een testje gedaan. J @Lady1984: Ik koop de ovulatietesten bij sensitest. Ben daar erg tevreden over.