He pineapple, jij dus ook al bijna 41 weken. Liep je al bij de gyn of is dat omdat je nu over tijd bent? Hebben ze jou ook al gestript? En wanneer word je ingeleid als het niet vanzelf begint? Wat een vragen, haha, maar ik vind het zo spannend allemaal en weet niet zo goed wat ik wil wat inleiden betreft. Ik wil heel graag in een bad bevallen in het ziekenhuis en als ik word ingeleid wordt dat lastig. Maar ik wil eigenlijk ook niet doorlopen tot 42 weken... Misschien iemand anders ook nog ervaringen hiermee of een advies?
Doo ik liep nog niet bij de gyn. Dit is echt omdat ik overtijd loop nu... Over inleiden weet ik ook nog niet, word morgen denk ik besproken. Ben ook nog niet gestript omdat ik steeds geen ontsluiting had maar wel heel veel gerommel dus ik werd heel moe dus de vk wil graag dat ik mn energie nu spaar en ze is bang dat strippen (als het nu wel zou kunnen) weer alleen maar gerommel opleverd en ik dus weer heel moe zal worden. Jij dan? Ben jij al gestript?? Wel lastige keus voor je idd omdat je in bad wilt bevallen... Lastig, lastig!
ik wil maandag heel graag gestript worden om kver de 41 weken te lopen heb ik geen fijn gevoel bij dat is pas vlg week vrijdag maar dat zien ik niet zitten en inleiden en ks ook niet ... dus ik hoop dat ik stripbaar ben maandag en dat ze het wil doen essie hoe js het meid??
ik heb de vk gebeld mijn gevoel is zo sterk om niet kver de 41 weken te willen heb daar echt geen goed gevoel bij maandag gaan ze me strippen en dan eventueel donderdags inplannen bij de gyn voor een ctg etc ...
Goed dat je zo je gevoel volgt! Je voelt het zelf het beste! En ook fijn dat ze je willen helpen! Daarom dat ik het zo jammer vind dat ik geen keuze heb... Net mijn broer even gefopt met een smsje over de 'geboorte' van onze nieuwe hamster. Hihi. Hij had het maar half gelezen en hing na een minuut al aan de lijn... Flauw mopje
haha artamesia! net weer ons best gedaan zl is nu wamker dus naar de super hopelijk dient de baby zichzelf aan liefst vandaag nog of om 00.01 dan heb ik weer mijn ud behaald
7 cm...ruggenprik uur geleden gehad. Wat een heerlijkheid Ik had weeen storm heel heftig zonder dat ze wat deden vandaar de prik. Nu gaat t sneller omdat ik me kan ontspannen. Ik denk dat ik vanavond wel ga bevallen..misschien zo al. Ik dacht ik plaats even een update nu ik normaal kan ademen. 1 tip: neem echt een ruggenprik als je et niet meer volhoudt!!
Oeh sterkte Essie! Nog eventjes en dan is jullie prinsesje er en kun je dr vasthouden. We denken aan je!
Ik ga ook voor een ruggenprik...in BE al redelijk standaard... Allerlaatste loodjes Essie! Je kan het!
Idd die ruggenprik!! Ik wilde echt zonder proberen, maar bij mij deden de weeën ook niets.. Ook de weeënopwekkers deden niet wat ze horen te doen.. Er kwamen wel weeën maar niet krachtig genoeg. K is geboren zonder de 'echte' persweeen.. Zonder ruggenprik had ik waarschijnlijk een helse bevalling.. Met ruggenprik, de meest ideale ooit volgens mij. En essie heel veel succes bij de laatste loodjes!!! Daarna een prachtige baby in je handen
Ik wordt morgen gestript Pineapple, als ik een beetje ontsluiting heb tenminste. Heb tot nu toe nog geen inwendig onderzoek gehad, dus ik heb geen idee hoe het ervoor staat daar beneden Het inleiden laat ik eerst nog even voor wat het is, denk ik. Je zou toch zeggen dat de baby gewoon komt als hij er klaar voor is? Ik wil dan wel vragen om een echo, zodat ik in ieder geval weet dat de placenta het nog goed doet en dat er nog genoeg vruchtwater is. Goh, dus jullie allemaal een ruggeprik? Ik wil het graag eerst zonder proberen, maar je weet nooit hoe het loopt nauurlijk Heel veel succes nog ff Essie!!! Wat spannend, ik ben zo benieuwd of je nu al bevallen bent!
Thanks Sanne! Trouwens goed dat je hebt gebeld met de vk en dat ze willen strippen maandag. Had er eerder vandaag overheen gelezen geloof ik, oeps