Baby 13 dagen komt niet aan...

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door samantha111, 27 mrt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. samantha111

    27 feb 2012
    91
    0
    0
    NULL
    NULL
    M'n kleine babs was bij de geboorte 3840...
    Op dag 6 was hij weer terug op geboortegewicht, op dag 8 was hij 3950, op dag 9 3940... nu op dag 13 weer gewogen en hij is nog steeds 3940!!

    Hij komt dus niet aan...
    Ik voed hem elke paar uur... en dan heeft hij ook tussen elke borst in een natte luier... Ik voel dat mn borsten leeg gemaakt worden en weer vollopen.
    De kleine verslikt zich wel steeds dus volgens mij heb ik veel melk. M'n borsten voelen alleen best wel zacht (helemaal niet gestuwd ofzo)
    Waaorm komt hij niet aan?!
    Ik maak me wel een beetje zorgen...
     
  2. Sandana

    Sandana VIP lid

    9 jan 2012
    5.682
    5
    38
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Onder Eindhoven
    Weeg je hem zelf? Mag ik vragen waarom?
    Als je heel stipt kijkt, dan is hij van dag 8 iets afgevallen en toen op gewicht gebleven.

    Ik zou me niet direct zorgen maken en over een week weer wegen. Ik heb de kleine nooit gewogen. Als ze goed drinken en zo dan is het goed.
     
  3. Hysterisch

    Hysterisch Bekend lid

    24 aug 2013
    760
    0
    0
    Misschien ff naar het weeg uurtje van het consultatiebureau gaan, kunnen ze je gelijk geruststellen!
     
  4. Nyn

    Nyn Fanatiek lid

    14 jan 2013
    1.008
    0
    0
    NULL
    Arnhem
    Heeft hij het misschien 's nachts te koud dat zn energie daar in gaat zitten ipv groeien?
     
  5. Nescio

    Nescio Niet meer actief

    Zou me niet direct zorgen maken en even naar het cb gaan om te laten wegen. Ik zou hem ook niet zelf wegen, die weegmomenten thuis zeggen niet zoveel. Hij kan met een volle pamper gewogen zijn of net nadat hij flink heeft gepoept, dat scheelt zo 200 gram!

    Zolang hij tevreden is en voldoende plast is het echt goed!
     
  6. Minerva

    Minerva Niet meer actief

    Wij hebben thuis nooit gewogen, want dan ga je je misschien onterecht zorgen maken. Even naar het CB om daar te wegen en je te laten geruststellen?
     
  7. Averlhach

    Averlhach VIP lid

    26 mrt 2011
    8.809
    1.014
    113
    Vrouw
    Drenthe
    Is de weegschaal van thuis of van het cb?
    Gebruik je bij elk weegmoment dezelfde weegschaal?
    Zijn de weegmomenten op gelijke tijden?

    Veel (thuis) weegschalen zijn niet (goed) geeikt. Ook als je verschillende weegschalen gebruikt kan hier verschil in zitten.
    Ook als je kindje net gedronken heeft is het iets zwaarder of net na een volle poepluier weer lichter.

    Allerlei punten waardoor er verschil in kan zitten. Voor nu zou ik me niet te veel zorgen maken, maar waarschijnlijk ben je wel ongerust.
    Las een extra weeg moment in om het even in de gaten te houden. Ik denk, gezien de plasluiers en dat je zelf voelt dat hij goed drinkt, er niets aan de hand is. Uiteraard wel verstandig om het in de gaten te houden.
     
  8. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Weeg je hem zelf, zoals anderen ook al vragen? Is hij steeds met dezelfde weegschaal gewogen?
    Meldt hij zichzelf voor een voeding en voed je op verzoek? Of meer op schema? Hoeveel tijd zit er tussen de voedingen?
     
  9. samantha111

    27 feb 2012
    91
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik weeg hem met de Weegschaal die ik van de kz nog even mocht lenen...dus echt voor baboes
    Weeg em. zonder luier en gewoon uit nieuwsgierigheid maar toen viel t me dus op dat ie niet aankomt...
     
  10. samantha111

    27 feb 2012
    91
    0
    0
    NULL
    NULL
    Voed op verzoek maar hij meld zich niet echt dus ik leg em. elke 2/3 uur sowieso aan...
     
  11. Sandana

    Sandana VIP lid

    9 jan 2012
    5.682
    5
    38
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Onder Eindhoven
    Maar inderdaad.... weeg je hem altijd naakt? Want met kleding heb je inderdaad zo flinke afwijkingen.
     
  12. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Weeg je hem wel altijd op hetzelfde moment van de dag?
    Zoja, dan zou ik even contact opnemen met het CB.
     

Deel Deze Pagina