Morgen heb ik de eerste echo van mijn vierde zwangerschap, alleen zit ik helaas nog steeds met lege handen... Ben echt zo nerveus voor morgen, ben zo bang dat we weer geen hartje te zien gaan krijgen (ben morgen 6 weken en 2 dagen, snap ook niet waarom Lilypie een week langer aangeeft). Ga echt kapot als het weer niet goed is. Mn hcg was wel goed hoog, maar helaas is dat verre van een garantie op een kloppend hartje en een goede zwangerschap. De klachtjes komen en gaan en maak me meer zorgen als ze er niet zijn, dan wanneer ze er wel zijn. Denk ook niet dat ik komende nacht goed zal slapen, iemand nog tips? Kan misschien gaan lezen als ik in bed lig, word ik meestal wel moe van. Maar ben zo bang om de halve nacht wakker te liggen en mezelf dan helemaal gek te maken met allerlei negatieve gedachten... Hoe kwamen jullie die laatste dag/uren door???
Ah. Ik hoop voor je dat alles goed is. Probeer de negatieve gedachten niet binnen te laten, moeilijk moeilijk, ik weet 't. Ga niet te vroeg naar bed, neem een lekkere warme douche, zorg voor wat afleiding als een spelletje, boek of tijdschrift, zodat je dat kunt doen als je na een half uur nog niet slaapt. Laat je weten hoe het was? Weltrusten alvast!
Bedankt voor je reactie! Het inslapen koste weinig moeite. Geslapen tot 03.00u, wakker tot 04.15u, geslapen tot 05.00u, bollen ingebracht, na ongeveer een uur weer in slaap gevallen tot ongeveer 07.00u. Kijken of ik nog kan slapen. Denk het niet, maar voel me nog wel moe. Heb ook buikpijn en gevoelige borsten, maar niet altijd even erg of hetzelfde gevoel. Regelmatig ongipijn en een opgezette buik. Pfff, nog een paar uur, houtwol is er al een hartje te zien met 6 weken en 2 dagen!
Heb er geen goed gevoel over (krijg ook ineens weer hooikoorts klachten en mn borsten lijken minder gevoelig), maar zijn misschien ook wel gewoon de zenuwen. Nog 2 uurtjes... Vanmorgen kregen we ook nog een leuk cadeautje van onze ene kat, die had in de woonkamer geplast en gepoept (moeten urine van haar afnemen voor onderzoek en als we overdag haar opsluiten met de bak, dan vertikt ze het en toen kregen we het advies om haar dan 's nachts zonder bak op te sluiten en dan 's ochtends de bak neer te zetten, zie hier het resultaat), zucht... Hopelijk is het geen voorbode voor vanmiddag!
Ik hoop mee! Die eerste tijd is zo slopend.. Ik was er overigens ook van overtuigd dat het niet goed zat, maar het tegendeel is twee keer bewezen.. Ik hoop op een kloppend hartje!
Je maakt jezelf echt gek met het checken van die zwangerschapsverschijnselen. Hier ook echt niet altijd zere borsten, of iets dergelijks. Juist als je er op focust... Ga even lekker schoonmaken ofzo, gaat de tijd lekker snel. Of uitgebreid scrubben, nageltjes lakken enzo.
Wat fijn dat het bij jou in ieder geval goed zit, op naar de 12 weken! De eerste tijd is inderdaad super slopend, word ook zo onzeker van van de klachtjes die minder worden of zelfs verdwijnen. Ben er geruster op als ze blijven en ben gewoon zo bang dat de geschiedenis zit gaat herhalen... Zou er echt kapot van zijn als het weer mis en dan moet ik daarna ook nog weer mn trouwjurk passen. Normaal hartstikke leuk natuurlijk, maar als het mis is met de zwangerschap dan staat mn hoofd daar natuurlijk helemaal niet naar. Afwachten maar, helaas kunnen we niks veranderen aan het lot.
Ik weet het, maar toch doe ik het... Nog 45 minuten dan is mn vriend thuis en gaan we samen naar het ziekenhuis. Nu nog even tv kijken en zo wat te eten maken om mee te nemen naar het ziekenhuis en voor tijdens het trouwjurk passen (moet vanwege de insulineresistentie elke 2,5 a 3 uur eten). Hopelijk zijn we meteen aan de beurt!
Moeilijk om het te laten, ik snap het ergens wel. Heel veel succes zo meteen! Ik hoop het beste voor je.
@Weegbree: bedankt! Kan het dat ik jou ken van een ander topic? Geweldig voor je dat je een dochter hebt gekregen, gefeliciteerd! Of je nou wel of niet de "bekende" Weegbree bent.
Het hartje klopte en hoe! De gyn durfde te zeggen dat de kans dat het goed blijft gaan 90% is bij zo'n goede start, zijn zo opgelucht! Volgende week vrijdag weer een echo. Het dringt nog niet helemaal door, maar dat komt vast nog wel!
Ik opende dit topic, zag je onderschrift in je eerste bericht en werd meteen helemaal blij. Wat fijn! Gefeliciteerd!
Leuk om je weer es te spreken zo! Ja zijn echt ontzettend blij, ben alleen nog altijd wel bang dat het toch weer misgaat. Gelukkig vrijdag weer een echo, zal blij zijn als we dan het hartje weer zien!