meiden mag ik jullie advies? een oude vriendin van mij zoekt contact op. ook al mis ik haar en we waren net zussen ... weet alleen niet of ik het contact weer moet aanhalen.. het verhaal zit zo zij is vreemd gegaan met de toemalige vriend van mijn nicht.. op ten duur zat ik er tussen tussen mijn vriendin in en me nicht hele drama om geweest uiteraard mis ik de dingen die we samen deden maar weet niet of me nicht het me in dank af gaat nemen ondanks dat zij nu ook weer een vriend heeft.. en dan ook nog eens een ongeluk zien gebeuren met 2 kindjes achterin baaaah die kindjes helemaal overstuur en doordat eentje te snel reed wat is wijsheid? liefs x
Ik zou het er persoonlijk bij laten. Maargoed.... ik ben jou niet. En ik weet niet hoe close jullie waren. En zoals mijn voorganger zegt, misschien eens met je nicht over hebben dat zij weer contact zoekt.
ja we waren echt heel erg close dat we heel vaak bij elkaar zaten en alles samen deden. en ook als er wat was waren we voor elkaar haar ouders zag ik ook als me ouders en die vn mij zag ze zij als 2 moeder en vader.. heb me nicht er al op gesproken ja ze vind het raar maar zou t ook snappen ..
Ik vind het niet aan je nichtje om te bepalen of je weer vrienden kan worden of niet. Ik zou dus niet met haar gaan praten. Je bent een volwassen vrouw, dat kan je heel goed zelf bepalen. Maaaaar wat je vriendin heeft gedaan siert haar niet. Iedereen maakt wel eens fouten, maar ze heeft jou toen ook in een lastige positie gebracht. Als ik jou zou zijn zou ik het erbij laten. Heb je haar vriendschap als een groot gemis ervaren, of lijkt het je gewoon leuk om over vroeger te kletsen? Ik weet uit ervaring dat kletsen over vroeger erg leuk kan zijn, maar mensen veranderen met de jaren en vaak kom je erachter dat je na die tijd niet zo veel meer gemeen hebt.
meerendeels de vriendschap zelf heb ik al die tijd gemist ze woont nog vlak bij me en uiteraard ben ik ook heel erg benieuwd hoe het nu met haar gaat in die tijd dat we elkaar niet gezien hebben. heb haar na die streek nog een x gezien was apart maar wel zoals altijd. weet dat k ook heel veel negatieve dingen krijg te horen.als we contact hebben . tis gewoon zo lastig me hoofd zegt dat ik het beter niet kan doen maar mijn hart tjaa die zegt doen ze was de eerste waar we zonder ouders op vakantie gingen . ze blijft een speciaal plek hebben en ondanks alles blijft ze toch altijd wel met sommige dingen die ik meemaak van kon k het maar aan haar vertellen
helaas koos zij der destijds voor ze koos voor hem en kon mij daardoor niet meer zien .. zei ze. om dat het te ingewikkeld was. en ook omdat me nicht mij daardoor ook onder druk zette. uberhaubt wilde ik geen van beide kwijt.
Als dat de enigste reden zou zijn, zou ik het contact herstellen. Maar doe het stapje voor stapje. Er is veel gebeurd. Jullie zijn ouder en wijzer geworden en in de loop der tijd veranderen jullie. De kans bestaadt dat jullie de klik niet meer hebben, zoals voorheen.
In eerste instantie was mijn reactie, vriendschap herstellen maar na dit bericht zou ik het er bij laten. Als je zulke dikke vriendinnen bent en zij zou me niet meer willen zien zou ik me gekwetst voelen. Een goede vriendin zet je niet voor een man opzij. Wanneer ze er snel op terug zou komen zou ik nog willen praten. Ik weet niet hoe lang het geleden is, om welke reden ze nu contact wil (is het over met haar vriend). Maar voor mij zou het klaar zijn.