Wauw wat gaaf gefeliciteerd! foto? waren ze gelijk duidelijk? UOTE=Me84;16813203]Ik had gister met ochtend urine ook een negatieve test... Vanmorgen met 2e urine positieve test zowel van action als van kv2v5..[/QUOTE]
Dankjewel! Die van action was iets lichter dan van kv maar waren wel goed te zien.. Bijlage is die van kv.. Die van action staat zo'n 10 pagina's terug
Hier ook nog geen ongie...dacht even dat het na vanavond van de schrik wel doorgebroken zal zijn maar nee.. Ik reageeer zo op iedereen maar moet even mijn verhaal kwijt. J. En ik hadden lekker samen gebadderd onder de douche niks aan de hand, ik droog haar af en doe een romper aan nog steeds lacht en doet ze. Dan neem ik haar mee naar de woonkamer waar ik haar luier om wil doen. Ze loopt nog twee Rondjes om de tafel en komt dan op de bank liggen. Ik doe haar luier om, en ineens merk ik dat ze slap is. Ik kijk naar haar, de blik in haar ogen..ik zie gelijk dat er iets niet goed is..der mond staat open en ze is slap, ze ademt niet meer ! Ik til der op, schut haar, blaas in dwe gezicht, geef zachtjes tikjes in haar gezicht en probeer reactie te krijgen maar niks. Ik moet zelf huilen en raak dan volledig in paniek , ik schreeuw haar naam waardoor ml wakker word, "bel 112!!" schreeuw ik. Ondertussen komt J. Weer langzaam bij, ze ademt weer maar kijkt naar ons alsof ze ons niet ziet staan..alsof ze blind is.. Ze reageert nog steeds niet op onze stemmen en is grauw en bleek. Zou ze wat hebben ingeslikt ? Wat heeft ze?! Binnen no time was de amblucane er om alles te checken al gauw werd duidelijk dat ze alweer een koortsstuip heeft gehad, 6 maanden terug ook maar toen was ik er niet bij. Haar longen waren schoon en aan de monitor konden ze zien dat alles goed was , de tweede ambulance werd afgebeld. Moesten nog wel naar t zkh voor nacontrole maar het is idd weer een koortsstuip, ze ligt nu lekker tussen ons in te slapen. Ben me dood geschrokken.. Mijn hart brak echt in duizend stukjes, mijn meisje mijn alles..ze lag daar echt voor dood.. Die blik in haar ogen die Ik zag...waaraan ik merkte dat ze weg was brrr ik blijf het maar voor me zien
Wow wat een verhaal. ben er stil van. dat is inderdaad echt schrikken!!! gelukkig wel thuis bij jullie maar snel goed dat de schrik er goed in zit. heb het er koud van!
Oh nee!! Wat zijn jullie geschrokken!!! Ik lees je verhaal en de tranen komen in mijn ogen, poeh wat eng om dat te zien.. Fijn dat alles nu goed is geef haar maar flink wat extra knuffel en liefde!!!
Hallo dames, wat een heftig verhaal. Ik hoop niet dat het weer gebeurd. Ik heb er nog nooit van gehoord... ik wilde even melden dat ik op rood mag. Veel sterkte allemaal!
Ow meis, wat vreselijk! Ik weet helaas hoe t voelt. Heb je iets gekregen om t tegen te kunnen gaan, ik weet dat als de stuip langer dan 5 min duurt je evt diazepam kan toedienen. Verder is er niks aan te doen geloof ik Ik hoop dat je dit nooit meer mee hoeft te maken! Knuffel
Jmay hopelijk vanmorgen al wat bekomen van de schrik. Ik mag op rood, gsiterenavond ongie geworden. Veel succes iedereen verder!