Sorry, ozi, maar ik kan het niet goed zien...lijkt erop dat er geen tweede streepje staat...misschien nog een betere foto?
Ja de foto oogt donker, sorry! En daardoor vind ik de test een beetje gek eruit zien snap je Zie idd wel een tweede streep!
Hierbij mijn test van vanochtend. Lijntje stond er binnen 5 min maar is als je het mij vraagt een echte tuurstreep. Zien jullie hem?? Ik denk nu ongeveer op dag 32 van mijn cyclus te zitten maar de laatste paar keer verschilde mijn cyclus van 28-40-35 enz. Edit: op de foto's is ie echt bijna onzichtbaar
Ik durf t bijna niet te zeggen want ik zie wel iets maar t is zo ontzettend licht dat t net zo goed een schaduw of voorgedrukt lijntje kan zijn hopelessinlove
Vamorgen weer een kruidvat test gedaan. Deze test is lichter dan die van vrijdag. Ik denk toch echt dat het niet goed zit.
Ik vermoed bij mij ook niet. Ik heb voor derest nergens last van, geen bloed, geen krampen, helemaal niks
Bij mij begon het een paar dagen later.... Kijk je kan er eens een mindere test tussen hebben maar als ze allemaal aflopen is het meestal niet goed. Dus even doortesten
ChiChi, meis, het is nu de hoogste tijd om even 'uit je hoofd' te komen en te gaan ontspannen. Lekker even in de zon wandelen. Je bent zwanger! En het is nog (lang) niet voorbij! Waarschijnlijk is het pas voorbij als jij over een paar maanden je kindje in je armen houdt! Probeer vertrouwen te hebben in je lijf, hoe moeilijk dat ook is. Ga lekker in de zon zitten en maak contact met je kindje: hoe vroeg het ook pas is, het is er!