Ik zit achter mijn computer, en mijn computer staat naast het raam. Het raam staat op een kiertje open, maar de vitrage zit ervoor. En toch ... en toch vliegt er een dikke vlieg/stekeding/wesp naar binnen, en ik vraag me af: "Hoe? en Waarom?!" Het is buiten zoveel lichter, waarom ga je naar binnen? Daarnaast; het raam staat op een kiertje, hoe kun je überhaupt weten dat je hier naar binnen kan?! GAAT HEEN!!
Omdat ze op zoek zijn naar eten!! Snap het is irritant vliegen. En vind het ook vies in huis maar voorkomen. Dat kan helaas niet. Verder weet ik het ook niet waarom ze onze huizen in vliegen. Ja voedsel zoeken.
Meh, ik woon op de vijfde verdieping in de stad, mieren leven hier niet. Vliegen dus wel ... klaarblijkelijk.
Gelukkig maar! Hier komen ze wel heel veel helaas. Tenminste als het dit keer zo gaat als voorgaande jaren.
DIT! vond ik op een ander forum! HOPPA! .. ik ga maar eens opzoek naar m'n vliegenmepper. Waar heb ik dat ding toch gelaten? .....
Ik heb alles al geprobeerd; van stuivers tot azijn en van koffie tot een glas siroop bedekt met plasticfolie waarin enkele gaatjes zijn geprikt. Niks werkte.
Ik heb ook een theorie. Niet wetenschappelijk onderzocht en onderbouwd, maargoed. Als ik de vlieg weg wil jagen dan probeer ik hem het raam UIT te slaan. Maar dan vliegt dat kreng aquit verder de kamer in. Als ik de vlieg de kamer IN sla dan zittie stijf tegen het raam aan. De goede kant iig. M.a.w ik sla die vlieg altijd expres de tegenovergestelde richting op dan waar ik hem wil hebben. Ms is t psychisch, maar t werkt.
Ik geef gewoon de katten geen eten totdat het ding mijn huis uit is Nee grapje... Ik heb etterbak-poezen. Jibber vangt wespen/bijen/hommels/vliegen en doet ze levend in zijn mond. Loopt vervolgens door het kattenluik naar binnen en doet zijn mond open. Voila; zo krijg ik bijen/wespen/vliegen/hommels in huis. Vanochtend lag er een vogel :x Gelukkig neemt hij die wel dood mee naar binnen; dat scheelt iets. Stom beest.
*probeert jou theorie en staat te zwaaien als een malle* .. volgens mij hoor ik de vlieg me uitlachen.
Nou, wij hadden dus vroeger écht zo'n beest. Kwam vaak triomfantelijk voor ons staan met vogel of muis in d'r bek.
Nee, meer zoiets als dat je 's ochtends vroeg uit je bed stapt, de slaapkamerdeur open doet en slaapdronken een fles wilt maken voor de baby en dat je ineens op iets hards staat (een snavel) naar beneden kijkt omdat je voet nat is (bloed) en de gang vol bloed, stukjes vogel en veren liggen Soms zijn we op tijd en is hij 'slechts' dood. Andere keren zijn ze versnipperd. Bruut beest. Ik kan er niet goed tegen en vind het oneerlijk. Ik ben ook meestal de persoon die versnipperde beestjes op moet ruimen want partner kan niet tegen bloed. Grrrr!
Sorry Ja! Horren! We hebben dat hier ook op de ramen zitten; maar ze komen door het kattenluik binnen! Dus als je geen saboteur in de ruimte hebt; zijn horren gewoon dé oplossing!!!