Hoi allemaal, Met de vrijgezellendag van een vriendin van ons gaan we een middag naar de dierentuin. Nu willen we daar iets van opdrachten doen zodat het toch ook iets meer een vrijgezellendag tintje krijgt. Hebben jullie nog leuke ideeen? Tot nu toe hadden we zelf een ruilspel of dat ze zakjes snoep moet verkopen. Verder ben ik een beetje inspiratieloos , dus hopelijk kan ik hier nog wat leuke ideeen opdoen !
Naar welk dierentuin ga je? Misschien vantevoren vragen of er iets speciaals mag.. Uh.. Doe elk dier na, die jullie zien.. Met zoveel mogelijk mensen op de foto. Spelen in de speeltuin.. Tel alle vissen..
Contact opnemen met dierentuin en vragen of jullie een lezing over het paringsgedrag van een paar exotische dieren en planten kunnen bijwonen. En dan opdrachtkaartjes voor het aanstaande stel, om dat te imiteren?
Thanks alvast voor de ideeen! We gaan naar burgers zoo. Er is al gebeld, maar ze krijgen wekelijks verzoeken dus vanuit de dierentuin kan er niks geregeld worden.
Jammer! Je mag wel gratis burgers zoo in als je trouwfoto's wil maken maar dat is een beetje offtopic Misschien een speurtocht? Met zoveel mogelijk mensen op de foto?
Jah een soort speurtocht en dan gekke opdrachten erbij. Denk aan ga of de maar zorg alsof je het beest optilt (optisch natuurlijk) ga naar de olifanten en zorg dat er minimaal 15 mensen op de foto staan. En natuurlijk een gek pakkie
hmm bij Blijdorp heb ik eens een rondleiding gehad met smeuiige details van het paargedrag van de dieren. Maar dat zou je ook zelf kunnen maken, een soort quiz ofzo
Leuke ideeen! Speurtocht idee vind ik leuk en dan met de verschillende opdrachten zoals foto's maken in verschillende settings. Ik zie dat je bij burgers wel rondleidingen kunt doen, dus daar kunnen we dan ook nog even naar informeren of de rondleiding ook een "smeuig" tintje kan krijgen .
Mijn vrijgezellen feest was ook in de dierentuin (emmen). Ik houdt erg van giraffen prachtige dieren. Wij kregen een rondleiding backstage in het Savanne gedeelte met als hoogtepunt voor mij 'zoenen met giraffen'. Moest een winterpeen in mijn mond doen en de giraffe haalde hem er uit! Heel gaaf! Verder ook van alles voeren. Was echtbbijzonder. Heeft de vrijgezel in dit geval niet een favoriet dier waar je iets mee kan? Neem aan dat mijn vriendinnen betaald hebben voor de rondleiding of doet deze dierentuin dat sowieso niet?
Nou ze houdt heel erg van cavia's, maar zal ook eens bij haar beste vriendin nagaan of er nog andere dieren zijn . Rondleiding is 20 euro, dus daar gaan we zeker naar informeren of hierbij wel iets speciaals mogelijk is (smeuige details of voeren van lievelingsdier )
Bovenstaande ideeën kwamen ook bij mij op, ik zag ook je idee staan van verkopen van zakjes snoep, dat zou ik alleen afraden als je er geen vergunning en/of toestemming van het park voor heb anders kan je er wel is problemen mee krijgen en dat wil je niet op zo een dag lijkt mij
Van te voren een keer gaan en dan allerlei gekke foto's maken in verschillende houdingen of met attributen. De vrijgezel krijgt de foto's en moet zoveel mogelijk foto's namaken. Leuk is om attributen te lenen van mensen die daar lopen. Je kunt ook een soort prijsje of iets eraan hangen als ze alle foto's heeft gemaakt. Dan tot slot een groepsfoto maken of fotoshoot in de dierentuin is ook gaaf!!
Ik ben in augustus bij burgers zoo geweest voor de vrijgezellendag van mijn schoonzus. Kregen eerst gps tocht. Door de dierentuin opdrachten met de telefoon. Kreeg je eennomschrijving en moest je naar de juiste plek in de dierentuin en daar met de telefoon die je daarvoor kreeg, een foto maken. Zo kreeg je 10 opdrachten. Daarna hadden we eennrondleiding door de oceaan dacht ik. Was best leuk.
Ik zou inderdaad een leuke rondleiding regelen of een speurtocht met opdrachten als "ga op de foto met het grootste, kleinste, blablablabla dier.. En dan kun je er zelf wel de smeuïge vragen bij bedenken Maar het ruilspel of het verkopen van zakjes snoep zou ik lekker achterwege laten. Maar dat is ook een stukje eigenbelang, want ik kom er regelmatig en ik heb echt een hekel aan die vrijgezellenfeesten die leuren met spullen of met je op de foto willen Ik zou de opdrachten wel aanpassen aan de setting: een attractiepark waar veel gezinnen met kleine kinderen komen.