Nou dat is toch heel normaal Beepje!! Vorig x was ik met 20 weken 10 kilo aangekomen dat is niet echt normaal haha
Ik ben wel benieuwd hoeveel ik ben aangekomen, maar onze Weegschaal is kapot Donderdag bij de vk dan maar even kijken. Ik denk dat ik wel wat ben aangekomen, want m'n buik begint al goed te groeien en ik heb periodes dat ik best veel snoep. De eerste weken van de zwangerschap was ik erg misselijk, maar had ik juist wel trek in drop. Vorige zwangerschap ben ik rond de 12 kg aangekomen in totaal,maar dat was er uiteindelijk redelijk snel weer af.
Haha die +26 was er hier ook zo af hoor Maak je niet te druk We gaan echt wel vocht vasthouden van de zomer...ga je dan stoppen met eten ofzo?? Die weegschaal zegt echt niet alles
Ja, ben benieuwd hoe de zomer is. Vorige zwangerschap was ik middenin de zomer hoogzwanger en dat was soms best pittig met vocht vasthouden enzo.
Maar beepje, je weet dan toch dat je aankomt doordat je vocht vasthoudt.. Vocht is geen vet en ben je na de bevalling weer kwijt. Ik vind het belangrijk om op te letten, hoop zelf ook niet mega veel aan te komen en gezond eten is sowieso goed.. Maar 12-14kg is heeel normaal en een beetje meer ook als er vocht bij zit..
Gewichtstoename tijdens je zwangerschap liter is 1 kilo he hihi Je komt ook geen 14 kilo eigen vet aan he dat moet je niet vergeten
Mams: die site van die link maakt me bang, die zegt dus dat ik 20 kg aankom! :O ik was een jaar voor de zwangerschap best veel afgevallen door de stress (en misschien deel van eetprobleem), waarvan er toen ik zwanger raakte er net weer 4 kg bij was gekomen. Ik vind het aankomen zo eng! Vandaag betrapte ik mezelf erop dat ik weer plannen aan het maken was hoe ik weer een beetje kan afvallen, tot ik me realiseerde dat dit nu dus niet mag. Pffff ik vind mn veranderde lichaam nog het lastigste van zwanger zijn!
Hahaha had die link ook gestuurd voor de tabel die onderin stond waar je ziet waar die kilo's vandaan komen
AFVALLEN TIJDENS JE ZWANGERSCHAP? Zwangerschap en diëten is geen goede combinatie. Het kan zelfs gevaarlijk zijn voor je kindje. Maar eten voor twee is ook niet nodig. Een evenwichtige, afwisselende voeding is het beste. Dus: gezonde voeding en beperk suiker en vet. Weet wat je eet. Zo maak je de kans opvoedselinfectieszo klein mogelijk. WAAR KOMEN DIE EXTRA KILOS VANDAAN? Je kindje groeit en weegt steeds meer. Dat zie je terug op de weegschaal. Een vrouw die voor de zwangerschap een normaal gewicht heeft, komt tijdens haar zwangerschap gemiddeld 10.2 tot 12.8 kilo aan. Je kindje is maar een klein deel van de extra kilos. Foetus: 3 à 4 kilo Placenta: 0,7 kilo Vruchtwater: 0,9 kilo Toegenomen bloedvolume: 1 à 1,5 kilo Borsten: 0,4 à 0,5 kilo Vocht: 2 kilo Vetreserves: 2 à 3 kilo Bij deze
Leuk om te lezen! Bij mij al 5+, ik eet niet veel merr dan normaal, snoep niet dus ik heb er vrede mee met de kilos haha na de bevalling gaan we weer elke dag fitnessen en diëten.
Goedemorgen dames, Ik moet me toch is wat meer gaan melden hier... Sorry! Over de kilo's: Bij mijn eerste zwangerschap was ik in totaal 5 kilo aangekomen. Nu ben ik een stevige tante, maar de manier waarop was niet zo grappig. Omdat ik 9 maanden heb overgegeven kwam ik dus ook niks aan. De eerste periode bleef ik alleen maar afvallen. Resultaat na de bevalling: 17 kilo lichter dan voor ik zwanger was. Bij deze uk zit ik nu al 5 kilo. Moet er wel bij vermelden dat ik nog niet een keer heb overgegeven, en misselijk ben ik 2 keer geweest. In mijn geval verkies ik dus wel het kilootjes aankomen, maar ik moet er uiteraard wel op letten.
Daar heb je wel helemaal gelijk in Sonja. Beter gewoon aankomen en een fijne zwangerschap hebben ipv alleen maar spugen en hg hebben!
Klopt in Lommel die vrouw doet dat vanaf 13 weken. Mijn gyn wilde vrijdag ff kijken en zei ook ik denk idd echt een meisje maar durf nooit uitsluitsel te geven tot 20 weken. Dames over bijkomen het is per keer toch wel verschillend hoor. Hier +2 kg nu.