Wie van de dames heeft hier ervaring met de ovulatie testen van Sensitest. Hoe donker wordt deze doorgaans? Zie hierover voor mijn test. Bovenste is van gisteren, onderste van vandaag. Met oog op het eerste streepje (op de foto is hij opgedroogd, maar de kleur is zo goed als niets veranderd t.o.v. in de minuten waarop ik de test deed), hebben mijn vriend en ik al geklust, maar vraag me af of hij nog donkerder kan worden..? Morgen zal ik nog een keer testen, maar misschien kan iemand hier al wat vertellen? Oja, heb (toen ik wachtte op de sensitest) 'voor de grap' ook even een ovutest gemaakt van de 123 testen die ik nog had liggen. die gaf zo goed als niets aan Heb overigens nog geen ei-sprong steken gevoeld, maar wellicht komen deze morgen/overmorgen nog wel.
Mijne was zondag zo! Ook Sensitest, maar zo te zien heb jij een andere Sensitest? De extra gevoelige soms? Dat zou kunnen verklaren waarom de 123 test nog heel licht is.
Ik heb ze niet als "ultra gevoelig" gekocht, maar dit staat wel op de verpakking (bij de uitleg van hoe je de test moet doen).
Misschien, maar de C-streep bij de 123 is ook extreem licht. En die hoort toch sowieso donkerder te zijn? *EDIT* Ik lees dat deze (de mijne) geschikt zijn voor mensen met een lager LH gehalte. Dus misschien is dat bij mij wel zo (omdat de gevoelige een mooie test geven en de 123 een hele lichte?) Ben benieuwd wat de test mij morgen laat zien.
Hmm lijkt me toch een vrij normale test hoor 😃 Denk echt dat de Sensitest duidelijker is omdat je de gevoelige variant hebt. Controlestreep van de 123 is idd licht, maar dat zal wel gewoon bij die test horen denk ik!
Haha ja idd... Is t alleen wel lastiger om je piek te vinden omdat ie telkens duidelijke streepjes blijft geven 😉 Maja, een echte piek moet je met jouw testen ook wel kunnen vinden!
Vandaag weer een test gedaan, met zowel 123 als Sensi. Met 123 heb ik nu een mooie kleur bij zowel C als T. Dan zou je toch zeggen dat een gevoelige Sensitest bij de T eraf knalt?? Deze is weer lichter geworden... (is misschien minder goed te zien op de foto, maar hij is echt lichter in vergelijking met gisteren) Ehm...