Als je bewust gewapend een juwelierszaak of wat voor een tent dan ook in loopt met voorbedachte rade om deze gewapend te gaan overvallen, dan weet je dat je vraagt om problemen. Mensen hebben het recht om zich te verdedigen, even losstaand van een al dan niet aanwezige wapenvergunning. Ik denk dat beide heren deze ook niet gehad hebben... Er zijn 2 CRIMINELEN van de straat. Ja, ze hadden familie en oooh wat erg... ja, maar ze wisten dit van te voren en hebben doelbewust hun plan doorgezet. Blijf gewoon van een ander zijn spullen af! Wat wil je nou? Als je het mij vraagt waren hier hoe dan ook gewonden of erger gevallen. Begrijp alleen die ophef en bemoeienissen van de Marokaanse gemeenschap niet. Die demonstraties... jongens toch... Mag je in Markko trouwens ook gewapend een juwelierszaak overvalen als buitenlander zijnde? En wat zijn dan de concequencies? Ik ga maar even wijselijk om mijn handen zitten terwijl het antwoord broedt in mijn hoofd... Kom op jongens... laten we de boel even in perspectief houden zeg. We hebben het hier wel over een stelletje criminelen.
Wat zou je koran hier over zeggen. Dit is vast niet haram. Ik vind het eigen schuld dikke bult. Als jij met je gore poten aan andermans spullen komt dan moet je ook maar de consequenties aanvaarden. Hoe erg dan ook. En hun doen het ZELF hun familie aan. Het is niet die vrouw haar schuld dat de kinderen/familie zonder deze 2 mannen opgroeien, maar die van de mannen die er voor kozen om dit werk te doen en met hun gore poten aan spullen te komen waar anderen hard voor werken.
Een pistool heeft een terugslag, voor iemand die ongeoefend is, is het best lastig om 2 x iemand dood te schieten. raak schieten zal wel lukken, maar ook beiden dood.......Ik denk dus dat deze mevrouw wel enige oefening heeft gehad, eigenlijk.....
Een schot in de arm vergt dus best nog wat oefening Ik denk dat ze gewoon in paniek heeft geschoten op het breedste gedeelte van het lichaam: de romp dus.
Wat heeft de Koran ermee te maken in hemelsnaam? Wanneer Sjonny hier van de hoek mij besteeld vraag ik toch ook niet wat de bijbel hiervan zegt? Mensen moet eens nokken met die twee dingen als 1 te zien.
Waar slaat dit nou weer op..Wat zou de Bijbel erover zeggen dat jij de term 'gore poten' gebruikt Wat heeft de Koran in hemelsnaam te maken met die overval? Dat Marokkanen van origine moslim zijn betekent niet dat elke Marokkaan zich bezig houdt met zijn geloof. Als een pedofiele Nederlander zich aan kleine meisjes vergrijpt in een zwembad dan wordt daar toch ook niet de Bijbel bijgehaald?
Maakt dat wat uit? Overigens had ik er ook geen traan om gelaten als het 2 nederlandse jongens geweest waren met blond haar en blauwe ogen... je hebt nou eenmaal van een ander zijn spullen af te blijven, ongeacht waar je vandaan komt.
Wat is dit dan weer voor een geklets? Wat heeft de Koran hier mee te maken? Dit onderwerp gaat allang niet meer over de juwelier, we hebben weer een vrijbrief om Marokkanen te discrimineren
Mij maakt het ook niet uit van welke afkomst die jongens waren, ik blijf erbij dat het hun eigen schuld is geweest.
Ik vind dat het inderdaad eigen schuld is, maar daarnaast vind ik het ook heel erg triest. De dood wens ik niemand toe, dus wat dat betreft vind ik het hartstikke erg wat er is gebeurt. Maar de juwelier en diens vrouw hebben hier niet om gevraagd en zijn slachtoffer in deze zaak.
Inderdaad vreemd dat de Koran er weer bijgehaald wordt, het gaat om 2 Marokkanen... Die hoogstwaarschijnlijk Islamitisch zijn opgevoed (en in hoeverre islamitisch is dan nog maar de vraag), maar misschien nooit eens 1 bladzijde van de Koran hebben gelezen, gezien hun wandaden. Heb ook nog nooit iets gelezen over de Bijbel wanneer het weer eens over de zoveelste Nederlandse pedo gaat.
Ik begrijp ook niet zo goed wat Marokkanen nou weer met de islam, moslim of koran te maken heeft Ze lijken mij niet op de 'juiste' manier praktiserend als je zulke dingen uitvreet. En wat ik al eerder zei, als je een beetje op de romp mikt dan kan je best snel raak schieten hoor. Helemaal als het een kleine zaak is. En wellicht vlogen de kogels daar wel in de rondte. Of .... heeft de ene overvaller de andere overvaller verwond? Dat kan ook nog, als het er als het wilde westen aan toe ging.
Klopt, je hoort zo vaak dat er iemand 'per ongeluk' is vermoord, net zoals met die Atleet uit Zuid-Afrika. Ook wel eens kinderen die hun vaders pistool pakten, daarme speelden en iemand 'per ongeluk' van het leven beroofden (dat is natuurlijk alleen in Amerika zo). Natuurlijk weet je niet wat zich allemaal heeft afgespeeld. Maar als iemand gewoon de trekker één keer overhaalt dan lijkt het me niet aannemelijk dat het slachtoffer (of, in dit geval: de dader) daarvan gelijk sterft. Moet dan wel heel toevallig zijn dat het net in een bepaald gevoelig gebied terechtkomt. Daarvoor moet toch wel een aantal keer zijn geschoten (sorry, te vaak naar Peter R. de Vries en dat soort programma's gekeken). En als je echt een aantal keer schiet, dan is dat heus niet met de bedoeling om af te schrikken omdat één kogel natuurlijk al genoeg is om iemand angst aan te jagen. Het kan natuurlijk toeval zijn dat beide daders hierdoor zijn overleden maar dan is het wel heel erg toevallig.
Dat is waar, kijk maar naar de vele priesters die jarenlang met name kleine jongetjes seksueel hebben misbruikt in de Katholieke kerk.... Ik zou zo graag willen dat dit niet weer een discussie wordt pro-moslim/anti-moslim want daar staat dit alles toch echt los van.