Net besloten om 3e kindje uit te stellen. Vrijwel altijd n cyclus van 27 dagen (behalve na de mk). Nu 3 dagen overtijd en blanco of vage testjes. Dit is toch gewoon een indroger he?
Ojee... Ja had al n digitale met indicator gedaan en die zei niet zwanger. Deze testen zijn de gevoelige van zwanger & kids. Mss toch even kruidvat halen? Heb wel al ongikrampen n paar dagen, nu ook weer maar zet niet door
Idd op die onderste zie ik m ook... Raar he.. Als je er nie mee bezig bent lijkt t sneller te lukken.. Moet dat ook is proberen.. Maar ja......
Ondanks dat t bruine verlies vanmorgen weer er uit liep toch testje weer gedaan en hij is wel iets donkerder dan gister, zou dat dan betekenen dat ik hcg aanmaak of gebeurd dat ook als je ongesteld word zeg maar..
@tess hij is wel mooi duidelijk... Weet t nie of je test blijft oplopen maar toch ongi kan worden.. Bij mijn mk werden de testen al lichter voor er bruin/bloed kwam..
Meid geloof het nou jij bent hartstikke zwanger! Bruin bloed kan geen kwaad echt niet. Kan nog restje zijn van innesteling ofzo!
Dat stelt gerust. Hij is hier aan t oplopen. Ik ga vandaag maar eens relax doen en we zien wel. Lekker weekend met mn schatje straks. En maandag hoor ik hoe hoog m'n hcg is. Thnx voor het kijken allemaal , fijn te delen hier!
Kan alle kanten op meid. Ik had een miskraam en mijn testen liepen ook gewoon op zelfs de digitale. Maar je leest ook vaak verhalen over dames die bruin verkiezen en gewoon zwanger zijn. Duim voor je!
Zou wel bijzonder zijn met de methode "voor het zingen de kerk uit" Spannend! Ik zou ook een kruidvat test doen.
Ja we deden dat omdat we eigenlijk vanaf nu wilden proberen. En mocht t dan toch raak zijn tja dan was t zo. Maar paar dagen terug besloten toch nog even te wachten of zelfs helemaal niet meer. Wilde weer de pil oid gaan nemen. Maarja dan moet k wel eerst ongi worden