Denk doe even de vragen in 1 topic Eerst vraag over luiers... Mijn zoon plast tegenwoordig elke nacht door zijn luier heen ( bovenkant ) heb al maat groter geprobeerd de pampers active fit ipv baby dry... Iemand tips of ideeën om dit op te lossen?? En vraagje over de slijm weer in de ontlasting van mijn zoon... Hij heeft dit vaker gehad maar na ijzer toevoegen aan zijn eten en compleet koemelkvrij te gaan was het weg. Nu net met de kinderarts afgesproken dat we pas over 3 maanden hoeven te komen en begin van het weekend weer iets slijm te vinden.. Nu vanmorgen weer mega veel slijm en vraag mij af of hier bloed door zit ivm de kleur.... Ook weer meer aan het spugen en hele dag al drammerig... Iemand ervaring met zulke luiers en wat moet ik nu doen? Aankijken of toch weer terug kinderarts bellen en eerder weer langs gaan?
Kan ook zijn: - tandjes - buikgriep - ziek Heeft dochter zoiets hier gehad toen ze nacht ervoor flink was overgegeven. Bleek buikgriep te zijn Dan luiers weet ik niet zelf.. Andere merk proberen?
Hij heeft geen koorts en had hij toen der tijd ook niet. Het verdween toen echt na dat hij extra ijzer kreeg.. Tandje is net door...dus lijkt mij ook niet echt.. Maar ga het dan idg nog even aankijken,
Hier ook wel eens zulke luiers. Geen wortels/paprika of iets dergelijks gegeten afgelopen dagen? Voor zover ik het zie zijn het stukjes voedsel en geen bloed. Wbt overvolle luiers: ik heb nu voor de nacht een maat groter baby dry. Hier ook af en toe wakker en nat bij dr buikje maar nu met een grotere luier die over dr naveltje komt heb ik dat probleem niet meer. Anders een andere luier proberen?
Probeer eens een maatje groter van de romper. Dat klinkt gek, maar de luier heeft echt ruimte nodig om plas op te kunnen vangen. Als de romper daar te strak omheen zit, komt het vocht er gewoon uitlekken.
Bij tandjes heb je amper koort is achterhaald. Vaak gaat het gepaard maar hoeft niet ook bij buikgriep hoeft koorts niet of bij verkoudheid. Mijn dochter was echt hele nacht spugen en huilerig en dag era dat soort luier met slijm veel. Geen enige koorts moment gehad. Lijkt idd op etensresten dan bloed. Bloed zou bruin uitkomen zien want dan komt die in aanraking met zuurstof dat denk ik en geen stukjes maar zal meer in slijm dan zitten. Gewoon afwachten paar dagen
Ok doe ik dat! Rompers heb ik van de hema die zo mega mee rekken...dus lijkt mij ook niet... Maat groter ook al geprobeerd...... Lastig...misschien nog maat groter maar ben ik bang dat het bij de beentjes erdoor komt?
Slaapt je zoon op zijn buik? Ik heb hier op het forum weleens de tip van een andere moeder gelezen om bij een buikslaper de luier achterstevoren aan te doen. Weet niet of dat helpt want heb het probleem niet, maar een keer proberen zou geen kwaad kunnen denk ik? De tip van de romper een maatje groter heeft bij ons zeker wel geholpen (vooral met poepluiers).
hier ook steeds lekkende luiers bij mijn zoontje met pampers. ik heb nu kruitvat eigen merk en probleem opgelost!