Oh dus mijn buikspieren moet ik niet in de slaapkamer trainen maar in de keuken! Nu snap ik wat ik verkeerd doe .
Er is zoveel mogelijk. Ik wil dat juist ook benadrukken dat als je een lichamelijk beperking hebt er echt nog wel iets mogelijk is. Hier gaat het ook gepaard met out gaan spasmes krijgen, verlamming.. Maar ik heb een doel voor ogen.. Ik wil controle houden over mijn lichaam en niet omgekeerd.
Ik gooi mijn berichtje even omhoog iemand die het antwoord weet? Zag weer een paar super inspirerende buiken voorbij komen, prachtig dames!
Soeza, misschien juist even een ander eetpatroon? Net iets wisselen in aantal calorieën? Ik had onlangs dat ik ruim 2 weken op t zelfde gewicht bleef hangen, vervolgens had ik een slechte week. Dat ik meer at dan wat ik op dat moment deed. Na die week mij weer herpakt en ineens vliegt het er af
Misschien een idee om een eetschema hier neer te zetten? Ben 5 kilo afgevallen maar moet er nog minstens 15 kg. Ben nu bezig met sporten en wil zeker 3-4x per week gaan. Als ik een goed eetschema heb dan gaat het mss beter/sneller
Sorry overheen gelezen! Dankjewel!! Echt superleuk om te lezen je bent al supergoed bezig, misschien even heel andere dingen gaan eten? Doe je aan sport? In dat geval ook even iets anders gaan doen, dat helpt meestal wel
Super! Echt! ik ken genoeg mensen die met hoofdpijn al niet gaan trainen.. (maar wel klagen dat het niet snel genoeg gaat) zal ze is jouw berichtjes laten lezen.
Immensa en Blijzwanger, ik heb enorme bewondering voor jullie en jullie doorzettingsvermogen. Jullie zien er allebei SUPER uit. Ooit hoop ik te behalen wat jullie hebben behaald. Ik kan alleen nergens de motivatie vinden. Ga zo door!
Thanks dames Ik sport 2x in de week, spinning en bootcamp, misschien even een week elke dag gaan sporten? qua eten: ik eet eigenlijk vrij normaal, vandaag bijvoorbeeld: o: 2 boterhammen met kaas t: schaaltje druiven/meloen l: schaaltje griekse yoghurt en 3 crackers met 20+ smeerkaas en plakjes komkommer t: appel d: bami (vega) hoe bedoelen jullie dan eetpatroon omgooien? Meer koolhydraten weglaten?
Hoeft niet per sé elke dag, maar bijv een dag extra vanaf nu? Als het vaker lukt is dat natuurlijk top! En qua eten bedoel ik even andere producten eten, 's morgens havermout ipv boterhammen etc. En ik denk dat je ook wel wat meer mag eten! Je kan online je caloriebehoefte berekenen, en bijv. Via de app myfitnesspal bijhouden hoeveel je binnen krijgt! Sorry ik antwoord snel, ben aan het "werk"
Als ik wil kan ik elke dag sporten, dan doe ik gewoon wat youtube filmpjes in de woonkamer, vinden de kinderen ook leuk, want die 'gymen' dan gezellig mee Ga eens proberen om wat variatie in mijn eten aan te brengen. Dank je wel voor je hulp! Super!
Ik reageer straks even op je... moet nu heeeeul erg haasten heb zoontje beloofd naar de stad te gaan, die staat te springen nu
Let aub niet op mijn kop!!! haha.. Ik haal de foto straks ook weer weg. maar ik begon met een gewicht van 118 kilo en maat 48/50 en ik zit nu op 87 kilo en maat 40/42 Ik wel nog richting de 80 kilo en dan ben ik denk ik meer dan tevreden
Oef, wat een mooie strakke buiken hier. Het is dat ik zwanger ben en al een flinke buik heb, maar anders zou ik nu sipjes voor de spiegel staan met een rol van mn buikvet in mn handen ... Volgens mij zou ik kunnen trainen tot ik een ons weeg, maar never nooit zo''n afgetekende gespierde buik kunnen krijgen met mijn lubbervelletje. Maar resepct hoor dames! @Mismac: Whahahaha, ge-wel-dig, die vóór foto waarop je ook nog een friet een een hamburger aan het eten hebt. Een beter vóórfoto bestaat er niet. Ontzettend knap hoeveel je bent afgevallen. @Lima: Wow, dat ziet er ook goed uit. Knap gedaan hoor! Ik weet niet meer precies wie het zie, maar euh.. overgewicht op die foto van blijzwanger . Brilletje nodig misschien?