PCOS - zonder andere 'symptomen' deel 2

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Lets, 5 mrt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Rosavise

    Rosavise Actief lid

    19 aug 2013
    274
    0
    0
    limburg
    Hii

    Hier ook een vriend die het wel graag wil, maar die er natuurlijk niet elke dag zo erg mee bezig is als wij..
    En ik kan me voorstellen dat t pijn doet als je te horen krijgt van je vriendin dat ze zwanger is en zelf net je zwangerschap verloren bent. Ik vind toch dat je er zo positief mogelijk mee omgaat hoor hoe moeilijk het soms ook zal zijn. Hehe.. Ik hoop alsnog dat het gewoon snel raak is voor je. En voor de anderen meiden hier en mijzelf natuurlijk ook!!

    Ik heb besloten maar geen test te doen vandaag en gewoon netjes af te wachten tot de afspraak morgen. Dochtertje van mn vriend is hier en wil mijn aandacht bij haar kunnen houden!!

    Ik ben echt benieuwd.. Maar heb een gevoel dat t toch niet zo gaat zijn. Morgen hopelijk een echo en een bloedtestje. En als mn buikje niet gevuld is over op n hogere dosis! En ik ga vragen voor controles, want ik ga met elk symptoom nadenken wat het kan zijn en als je echos hebt gehad heb je ook een beetje duidelijkheid lijkt me. Mijn borsten doen er niet minder pijn op, maar begin nu ook wat lage rugpijn te krijgen.. Dus ben bang dat ik ongesteld ga worden een dezer dagen..

    Zometeen iniedergeval lekker op de fiets naar de kinderboerderij en even van het limburgse heuvellandsschap genieten ;)

    Have a nice day!
     
  2. Truelove

    Truelove Fanatiek lid

    30 mrt 2014
    3.006
    0
    0
    Is bij iedereen dus heel verschillend na provera! Ok afwachten dus 😜
     
  3. anoniem26

    anoniem26 Bekend lid

    25 jan 2014
    615
    0
    0
    Werk in de zorg
    Groningen
    Nu op 11 dpo. Zaterdag zou ik anders ongeveer ongesteld moeten worden.

    Net toch omdat ik het roze zaad had gisteravond toch nog maar een vroege zw test gedaan. Maar deze is zo negatief als het maar kan.

    Weet iemand waardoor je dat een aantal dagen voor je menstruatie kan hebben? Daarmee bedoel ik het roze zaad dat je uitplast na de seks en dat hoe dichter je bij je menstruatie komt steeds helderder rood wordt?

    Nu ook erge buikpijn hoor menstruatie achtige krampen iig.
     
  4. anoniem26

    anoniem26 Bekend lid

    25 jan 2014
    615
    0
    0
    Werk in de zorg
    Groningen
    Ja kan ik me voorstellen meid! Ik weet dat ik ongesteld wordt doordat die aanloop steeds hetzelfde is sinds een aantal maanden.
    Ik zat gister op 10 dpo.

    Nog 1 dagje geduld voor jou en je weet of je een eisprong hebt gehad! Ik ga voor je duiken iig! Dan hadden we allemaal tegelijk op dezelfde dag kunnen testen! Jij ik en knutselkitty volgens mij ook op zaterdag oficieel. Grappig.
     
  5. anoniem26

    anoniem26 Bekend lid

    25 jan 2014
    615
    0
    0
    Werk in de zorg
    Groningen
    Daantjuh logisch toch? Ik vind het nu ook steeds moeilijker om te horen in mn omgeving dat mensen zwanger zijn.
    Hier een goede kennis ook net te kennen gegeven dat ze 12 weken zwanger is. Leuk voor haar natuurlijk maar des te moeilijker voor ons.

    En helemaal nu voor jou meid! Hoop dat je, je gauw weer goed voelt daantjuh en dat jou dag ook snel mag komen.
     
  6. Klets

    Klets Bekend lid

    20 nov 2013
    570
    0
    16
    NULL
    NULL
    Daantjuh heftig zo'n moment! Vervelend dat dan zo onverwachts die klap van je miskraam binnenkomt. Lijkt me wel heftig hor, sowieso een miskraam maar ook misschien wel zo'n gevoel van ik was nu al zoveel weken geweest....
    Nu even de ruimte voor jezelf nemen, en waar kan dat beter als op de Filipijnen! Heerlijk! Daarna zelf weer in actie met spuiten en manlief, hopelijk ben je dan straks tegelijkertijd met je vriendin zwanger! Dat is het toch het makkelijkst blij zijn! ;)

    Knutselkitty Een kinderwagen is helemaal mooi streven! Duim voor je!

    Anoniem Vervelend weer die domper, verder geen ervaring met je klachten...

    Rosavie lekker genieten van vandaag en veel succes voor morgen! Hopelijk definitief goed nieuws!

    truelove hier meestal rond 5-7 dagen na provera bloeding.
     
  7. Junyor

    Junyor Fanatiek lid

    18 nov 2010
    1.111
    0
    36
    Een broertje of zusje voor ons kleine meisje is ze
    Twente
    Ik ga voor je duimen en hopen dat je wel een eisprong hebt gehad!!!

     
  8. Truelove

    Truelove Fanatiek lid

    30 mrt 2014
    3.006
    0
    0
    Wij hebben dat met de eerste en tweede ook gehad dat mensen heel makkelijk dachten...van oh we nemen een kind.. Of mensen die heel snel zwanger waren..
    Heel erg vervelend als je zelf al 2 jaar bezig bent..
    Ben ook bang dat mensen nu straks gaan denken maar je hebt toch twee gezonde kinderen maak je niet druk bla bla bla!
    Die kinderwens is niet zomaar weg..

    Daarom hebben wij het nu eigenlijk bijna niemand verteld dat we weer bezig zijn..

    Vond het echt vervelend als mensen om me heen zwanger raakten maar gunde het ze wel hoor 😊
     
  9. Annemiek89

    Annemiek89 Actief lid

    27 sep 2013
    169
    0
    0
    ik werk bij een callcenter, nu al weer bijna 3 jaa
    Groningen
    Dat moet haast wel een teken zijn he! haha
     
  10. Truelove

    Truelove Fanatiek lid

    30 mrt 2014
    3.006
    0
    0
    Dat hopen we haha😂
     
  11. Daantjuh85

    Daantjuh85 Fanatiek lid

    6 mrt 2013
    3.166
    2
    38
    Zoetermeer
    hihihi... Mijn 1e spuit gaat er waarschijnlijk in op moederdag. Hoop dat dat ook een teken is :D
     
  12. Leen82

    Leen82 Fanatiek lid

    8 nov 2012
    1.961
    4
    38
    Vrouw
    Daantjuh, oh vervelend zo'n nieuws gisteren. Persoonlijk vind ik het best lomp om zulk nieuws via de whatsapp te vertellen. Natuurlijk kan je dan reageren op een moment dat het jouw uit komt en kun je smileys sturen terwijl je je in werkelijkheid anders voelt. Maar toch, ik ben juist naar mijn vriendin gegaan om het persoonlijk te vertellen. En heb het een week eerder verteld dan aan de rest zodat het even kon zakken voordat alle felicitaties mijn kant op kwamen.

    Maar ik vind het knap hoe je het doet hoor. Ik denk die zien we eventjes niet meer, maar je bent volop aanwezig :). Ik hoop ook zo dat de nieuwe ronde meteen een positieve test (en gezonde beeb) oplevert. Zou fijn zijn. Zeker als je rond Moederdag de eerste spuit zet :D.

    Rosavise veel succes morgen. Ik ga voor je duimen. Denk je dat je een echo gaat krijgen ja? Lijkt me vrij weinig op te zien namelijk. Denk dat het een bloedtestje gaat worden. Hopelijk een positieve uitslag.

    Voor het wachtbankje: succes de komende dagen. Hopelijk een dikke vette positieve test!!
     
  13. xElles

    xElles VIP lid

    24 mei 2013
    9.575
    2.232
    113
    Wie weet er in jullie omgeving eigenlijk dat jullie bezig zijn voor een kindje?
    Bij ons onze ouders, broer/zus, werk, en 2 vriendinnen van mij weten het..

    Ik was namelijk laatst bij een vriendin die ik al heel lang niet meer had gezien, en ze overdonderde me nogal met de vraag: "Zijn jullie al aan het proberen??"
    Ik vind zo'n vraag echt zo ongepast.. Heb dus maar een lulverhaal opgehangen over dat ik nog geen vaste baan heb enzo.. Veel aan het huis gedaan.. Eerst maar een beetje sparen.. :p
    Voelde niet de behoefte om haar het hele verhaal uit te leggen..
     
  14. Vissie85

    Vissie85 Bekend lid

    27 dec 2013
    551
    0
    0
    NULL
    NULL

    En truelove,


    Lief, thanks!
     
  15. Truelove

    Truelove Fanatiek lid

    30 mrt 2014
    3.006
    0
    0
    Ja?? Hahaha
     
  16. Aimee85

    Aimee85 Bekend lid

    22 mrt 2014
    774
    0
    0
    NULL
    NULL
    Even helemaal bij gelezen...tjonge jonge wat schrijven we veel in 6dagen tijd!
    Ik ben met vriend lief en hond heerlijk 3daagjes naar de Ardennen geweest.
    Helaas vanaf gister toch weer bloedverlies, maar of dat nu menstruatie is of de baarmoedermond?
    Maar weer aankijken en wachten tot volgende week vrijdag!

    Er staat trouwens zoveel dat ik niet meer weet wie wat heeft geschreven, ;)
    Iedereen op het wachtbankje; hoop dat het allemaal goed is!
    En degene die helaas niet mogen wachten wens ik heel veel energie en positiviteit voor de volgende ronde
     
  17. Vissie85

    Vissie85 Bekend lid

    27 dec 2013
    551
    0
    0
    NULL
    NULL
    Sorry, deze bedoelde ik truelove hahaha. Zoveel mensen en verhalen:):)

    Bedankt junyor!
     
  18. Misses13

    Misses13 Actief lid

    30 mrt 2014
    268
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi hoi dames,
    Ik kom me ook even melden bij dit onderwerp.
    Even kort over mij, vorig jaar mei gestopt met de pil.
    Erg onregelmatige cyclus verschillend tussen 30 en 95 dgn.
    Maart 2014 voor het eerst naar fertiliteitsarts. Toevallig die
    Maandag voor de afspraak hele lichte menstruatie gehad.
    Inwendige echo vertoond sterk vermoeden naar pcos.
    Afgelopen maandag bloed geprikt op cd 14
    Aankomende maandag weer bloed prikken en vriendlief moet zijn
    Sperma inleveren. Volgende week vrijdag al de uitslagen en
    Vervolg beleid. Het is allemaal erg spannend.


    @ daantjuh ik herken je gevoel. Hoe toevallig ik heb gisteren ook gehoord dat mijn beste vriendin 12 weken zwanger is. Ik ben ontzettend blij voor hen maar was wel even slikken. Zij zijn ook degene die van ons traject weten. en vonden het ook moeilijk om het ons te vertellen. Heb al gezegd dat dat niet nodig is. Het feit dat ze zwanger zijn was al wennen maar dat ze al 12 weken is, was helemaal even slikken. gewoon 8 weken voorgelogen 😉 al had ik al enkele weken sterk vermoeden.

    Nou heel verhaal maar hoop hier mijn verhaal kwijt te kunnen en dat we elkaar kunnen steunen. Want ventileren kan soms erg fijn zijn.
     
  19. knutselkitty

    knutselkitty Fanatiek lid

    30 jan 2013
    2.026
    66
    48
    Vrouw
    Sprookjesbos
    Goedemorgen

    Welkom misses :)

    Straks maar een test gaan kopen,
    Dan kan ik zelf beslissen of ik morgen of zaterdag test :)
     
  20. Daantjuh85

    Daantjuh85 Fanatiek lid

    6 mrt 2013
    3.166
    2
    38
    Zoetermeer
    Leen Ja die app was wel apart, maar goed.. We zitten al een jaar met zn allen in die groepsapp die voornamelijk ook zwanger worden gaat.

    We zitten met meer meiden in die groep, waarvan nu iedereen zwanger is behalve Daan :(

    Elles Bij ons weet het iedereen het. Wij kunnen er allebei makkelijk over praten en we houden het heel erg luchtig. Dat hele taboe over niet praten over zwanger worden is aan mij niet besteed. Maar de reden dat ik hier op het forum zit heeft meer te maken dat ik niet denk dat iedereen heel de tijd op mijn "gezeik" ;) zit te wachten.

    Ik kreeg toevallig ook 2 weken geleden de vraag wanneer wij nou een keertje zouden beginnen. Toen heb ik de vriendelijk man verteld dat ik net een miskraam heb gehad. Die man stelt zo'n vraag nooit meer hehehe! :D

    Rosevise Spannnend vandaag!!! Ben super benieuwd.

    Misses Welcome to the club!
     

Deel Deze Pagina