Ter overweging: Is dit de superbaan die je altijd al hebt willen hebben en waar je gelukkig van wordt? Of wordt je uitgenodigd voor een baan waar je misschien niet echt heel erg op zit te wachten? Als het je superbaan was geweest waren die vijf dagen opvang misschien wel makkelijker geweest? (En ja ik weet het: de banen liggen niet voor het oprapen).
Naar school duurt natuurlijk nog wel dik 3 jaar dus dat is nu niet echt een punt om mee te nemen in de overweging
Als het m'n droombaan was dan had ik die 5 dagen wellicht echt voor lief genomen. Dus nee het is niet m'n droombaan, maar in een tijd waarin de arbeidsmarkt heel slecht is, is het een baan dat me wel zou liggen..denk ik. Ik heb inmiddels van een insider daar wel begrepen dat de uren vrij strikt zijn, 5-6 uur per dag waarbij ze verwachten dat je af en toe ook langer blijft. Minder dan 5 dagen is niet bespreekbaar in ieder geval. Maar goed, ik moet het morgen maar eens aanhoren
het ligt er natuurlijk aan of het financieel gezien nodig is. Zo ja dan neem je die baan aan en kun je vanuit daar verder zoeken...zo nee dan doe je het niet. eigenlijk is het zo simpel
Is het een optie om de avonden of zaterdag te werken? Of alleen overdag? Ik zou gewoon op gesprek gaan. Kan nooit kwaad. Dan kun je van het bedrijf zelf horen hoe ze hierin staan. Ik zou het alleen niet als eerste ter sprake brengen in het gesprek.
Ik heb het ook moeilijk gevonden om mijn dochter zo lang weg te hebben moeten brengen de eerste maanden. Denk dat iedere moeder het lastig vind na de periode dat je lang bij je kind bent geweest. Ik ging van mijn parttimebaan naar een fulltime baan. Ik moest en ben nog de opleiding aan het doen omdat ik anders mijn baan verloor. Van 15/20 uur naar 32/40 uur p.w vind het enorm zwaar. Mijn dochter was 3,5 maand toen ze naar kdv ging voor eerst. Wij hebben geen andere keuze helaas. Beiden ouders werken ook. Mijn dochter gaat van 0730-1600 of 0730-1700 het langste naar het kdv 4 dagen ong. Ze heeft het onwijs naar haar zin, en leert ook veel daar. Spele met de andere kindjes vind ze geweldig, ze zien zoveel. Ik ben altijd blij als ik haar ga ophalen en haar zie spelen met een glimlach of als ze mij ziet meteen naar mij toe komt. Komt allemaal goed meid. Kun je niet 25 uur bespreekbaar maken? Of eerst die 32 gaan proberen en als het niet gaat dat je lager kan gaan?