Dit is echt raar (van mezelf)

Discussion in 'De lounge' started by mamabri, Mar 31, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    oranje/gele voegen?? Hoe krijg je dat voor elkaar?
     
  2. mimi83

    mimi83 Niet meer actief

    Schimmel. de ondergrond van de douche is niet al te best en is beschimmeld, daar zitten de tegels op dus tja.

    dasty schimmelweg is erg goed/hg werkt ook prima , maar gaat het gewoon niet helemaal meer mee weg.
     
  3. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    Dat is balen :( Moet je eigenlijk opnieuw voegen.
     
  4. LieseLeentje

    LieseLeentje VIP lid

    Sep 18, 2008
    5,406
    138
    63
    Female
    Hahaha laat een tegeltje bedrukken met "Ik laat mijn kinderen belangrijke taken niet uitstellen" en hang dit op in het toilet, misschien maak me dan deze fout bij de jongste 2 niet meer. :p

    "Komt vast allemaal wel goed schatje" *schuift een glaasje Roosvicee naar je toe*
     
  5. mimi83

    mimi83 Niet meer actief

    nieuwe badkamer is wen beter idee.. Hihi. Maar dat geldboompje hé.. Hihi
     
  6. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    bij ons hetzelfde, we waren de eerste bezichtigers en er kwamen nog een aantal na ons (dat gevoel had ik en dat bleek later ook zo te zijn)
    Zelfde middag nog gekocht. 3 dagen na het maken van de afspraak :)
     
  7. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    oooooh echt he?? :p

    Mag een ook een borrel zijn? ;)

    Man is nog niet thuis, die is vanaf half 6 vanmorgen al aan het werk :( en zoon is er ook nog niet (maar dat was bekend)....zucht
     
  8. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    Zoon was om 22 uur thuis en is direct aan zijn kast begonnen (was het helemaal vergeten.......;))

    man komt nu net binnenstappen....pffff arme hij!
     
  9. Leeuwtje83

    Leeuwtje83 VIP lid

    May 8, 2008
    9,079
    313
    83
    Female
    Software Engineer
    Nieuw-Zeeland
    Iig is je zoon nu aan de slag gegaan. Parenting victory!
     
  10. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    hihi, en ik was niet eens boos (te moe voor) maar hij ging vrolijk aan de slag (heb hem wel even geholpen)
     
  11. LieseLeentje

    LieseLeentje VIP lid

    Sep 18, 2008
    5,406
    138
    63
    Female
    Hopelijk heb je de borrel inmiddels op! :D

    Fijn dat hij wel nog even zijn kast gedaan heeft.
     
  12. Leeuwtje83

    Leeuwtje83 VIP lid

    May 8, 2008
    9,079
    313
    83
    Female
    Software Engineer
    Nieuw-Zeeland
    Double victory! Je hoefde niet eens uit je slof te schieten!

    *high five*
     
  13. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    Nee, goed he? pffff zo naar mijn werk, dweilen doe ik als ik terugkom.
     
  14. Spruitemoeder

    Spruitemoeder Bekend lid

    Feb 10, 2014
    618
    0
    16
    NULL
    NULL
    Eerst met de stoomreiniger erover en daarna voegenwit. Je ziet er niks meer van. Toch zeker het eerste jaar niet iig ;)

    Is een flink klusje, maar resultaat mag er wezen!

    Toen ik 6 jaar geleden in dit huis kwam heb ik het gedaan. Badkamer was echt om te kotsen zo ranzig. Nee echt, letterlijk kokhalzen!
    Heb dat toen gedaan en het is eigenlijk nog steeds best heel erg netjes.
     
  15. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    makelaar is geweest voor de taxatie :) Hij gaat nu alles uitrekenen en belt volgende week om weer hier te komen voor de "uitslag". Hij was wel erg enthousiast, vond ons huis heel erg leuk, de kavel vond hij leuk, vond dat we enorm veel verbouwd hadden ten goede (weet ik EINDELIJK waar ik het voor gedaan heb ;)) en hij staat op een goede locatie..... en wil bekijken of we eventueel quitte kunnen spelen met het andere huis, aangezien ik heb gezegd niet met een restschuld te willen blijven zitten, want ik zit niet op een schopstoel.

    Het andere huis is nl van dezelfde makelaar (en die wil natuurlijk verkopen en daarna die van ons in de verkoop zetten)

    Ben benieuwd!!
     
  16. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    makelaar heeft net gebeld over de waardebepaling. Ondanks heel veel woningverbetering van onze kant blijft het huis zo'n 20-30000 euro onder onze hypotheek zitten en zijn advies was dus: gewoon blijven zitten waar je zit en over een jaar of 5, opnieuw bekijken hoe de markt dan is.

    Toen ik hem vroeg hoe het dan kon dat compleet uitgewoonde huizen de vraagprijs hebben van onze hypotheek zei hij dat deze huizen ook geen reële vraagprijs hadden, maar de verkoper uiteraard mag vragen wat hij wil. Zo ook wij natuurlijk, mochten wij besluiten om te verkopen, maar goed, zo raak je het huis waarschijnlijk niet kwijt en je moet dan maar weer afwachten wat je terug kunt kopen.

    Heb het er nog niet met mijn man over gehad, maar mijn mening is dus duidelijk: ik blijf hier gewoon zitten, want ik zit echt niet te wachten op een fikste restschuld, zeker niet als het, zoals in ons geval, niet hoeft.

    Maar jammer vind ik het wel :( Al ben ik wel blij met het eerlijke advies van de makelaar!
     
  17. Syane

    Syane VIP lid

    Aug 21, 2013
    12,287
    11,896
    113
    Is zeker jammer. Maar goed. Je weet nu wel waar je aan toe bent.
    Misschien toch nog eens goed, zo objectief mogelijk, naar je eigen huis kijken wat nog mogelijkheden zijn. En dan vooral qua opruimen en efficient inruimen, waar je zo naar op zoek bent.
     
  18. pardoes

    pardoes VIP lid

    Apr 15, 2009
    7,680
    1,442
    113
    Jammer dat het nu zo afloopt, maar je hebt het geprobeerd en weet nu precies hoe of wat.
     

Share This Page