Hebben ze geen echo gemaakt om te kijken hoe je ei eruit zag? Sorry lees nu de rest.. Denk dat ze wel de goede dag hebben genomen!
Ik heb het geprobeerd, maar het lukt niet Ik denk dat het niets is.. we zullen zien morgen, als het streepje van hcg is zou hij morgen ochtend iets duidelijker moeten zijn. Mocht ik een streepje krijgen haal ik smiddags kruidvat testen...
gisteren was hij nog erg licht idd. deze streep kwam binnen een minuut al naar voren en werd steeds donkerder. Ik hield ook al paar dagen mijn temp. bij en die was steeds 36.8 gisteren 36.3 en vandaag 36.6 heb ik hem dan niet gisteren of vandaag al gehad?
Hoi! Wie kan me adviseren? Na mijn miskraam wil ik graag zo snel mogelijk weer zwanger raken, dus gebruik ik ovulatietesten. Nu heb ik een paar dagen achter elkaar getest, ze werden steeds niet positief. Dat kan ook kloppen want ik verwacht mijn ei zaterdag of zondag. Nu vanmorgen weer getest, 2e keer plassen (vanmorgen om 06:00 uur 1e keer geplast) en de test is gewoon positief! Zie onderste test op de foto Ik heb echter het gevoel dat het deels nog ochtendurine was, want het was wel erg geconcentreerd. Kan ik van die positieve test uitgaan, denken jullie? Ik blijf wel doortesten, want heb er toch genoeg. Nb: op 9/4 om 8:00 uur heb ik ook met 2e keer urine getest, maar toen was ie niet positief.
Jouw testen geven mij hoop! Ik vind het echt wel een knaller hoor! Ik heb heel de tijd super lichte streepjes, maar zie dat t bij jou ook zo was en nu ineens een knaller! Ik ga vandaag ook maar 2 keer testen, ben zo bang dat ik hem mis! Succes, maak het gezellig
Hoi elise. Ik snap je twijfel helemaal! Na die lichte streepjes dacht ik dat ik nooit een positieve test zou krijgen. Misschien dat de testen niet goed zijn of dat er iets mis is in mijn lichaam, nu iig wel een positieve test gehad. Vanavond maar eens gezellig maken met mannetje!
Na je mk kan je cyclus heel anders zijn dus je kan eigenlijk niet van een standaard cyclus uitgaan. Die test is echt knal hoor! Je kan ook vanmiddag of vanavond nog eens testen voor de zekerheid. En morgen ook om te kijken of je ovu afneemt. Want dan pas kun je echt zien of j ei is geweest