Ik weet niet of hier al n topic over is, zo ja alvast dan mijn excuses. Ik zag dit namelijk al n paar keer op facebook voorbij komen, en met de korting van n vriendin toch maar zo'n box besteld. En ik moet zeggen heb er absoluut geen spijt van. Deze week had ik namelijk maar 1 dag vrij, en heb dus deze week geen boodschappen hoeven doen, het werd afgelopen maandag geleverd, verse producten, en biologisch vlees. Alles word netjes afgewogen, dus je eet gauw niet teveel Genoeg variatie en je eet dingen waar je niet zo gauw aan denkt Ik ben er erg enthousiast over. Hier de website: Elke week gezonde recepten met verse ingrediënten thuisbezorgd | HelloFresh Hebben al meer meiden hier gebruik van gemaakt? En wat was jullie ervaring hiermee?
Wij hebben het ook. Ben er super blij mee! Het grootste voordeel vind ik dat ik voor minder dagen zelf hoef na te denken over wat we nu weer moeten eten. Het zijn elke week hele originele recepten, echt dingen die ik normaal nooit zou kopen. Wij hebben trouwens de veggie box voor 3 dagen. Maar, als mensen die code gebruiken, dan krijg jij zeker korting ;_)
Ja dat vraag ik me ook af? Krijg jij korting als wij via die code bestellen?? Maar als ik wat meer geld zou hebben dan wilde ik het best wel eens proberen... Maar vind het financieel wel een uitgaven hoor *want met korting kan je niet zomaar een proefbox bestellen maar zit je er 3 maanden aan vast
Ze krijgt 12 euro korting voor iedere persoon die ze binnenhaalt, die dus de kortingscode gebruikt. Dus eigenlijk spamt ze gewoon een beetje voor zichzelf.
Bij aanmelding bij HelloFresh heb jij een unieke kortingscode ontvangen. Gebruiken jouw vrienden deze code, dan ontvang zij 20,- korting op de eerste HelloFresh Box. Bovendien ontvang jij dan 12,- korting op jouw eerstvolgende box. Deel jouw persoonlijke code met jouw vrienden via jouw HelloFresh account onder "Vrienden verrassen".
Lekker doorzichtig Ik heb overigens wat blogs over de inhoud gelezen en vind het echt ontzettend duur voor wat je krijgt. Ik zoek zelf wel recepten op en doe de boodschappen voor minder als de helft! Jammer want ik vind het een heel leuk concept!
Het is inderdaad best wel duur. Ik heb vrienden die vrijgezel zijn en dan is het helemaal niet te betalen. Wij eten er nu met zijn drieën van en dan is het best te doen. Ik twijfel nog over de fruitbox
Haha ik heb net even gekeken bij het proefpakket...72 euro, voor 3 maaltijden voor 5 personen (Tim tel ik even niet mee)!!! Daar doe ik alle weekboodschappen mee! Nee mij niet gezien, veel te duur.
Ik vind het een fantastische concept! Wij hebben de 5 maaltijdenbox voor 2 personen. Ja ik was hiervoor minder geld kwijt aan boodschappen, maar ik hoef nu niet alles zelf bij elkaar te zoeken, krijg er prachtige recepten mee, eet dingen die ik anders nooit zou eten en het meeste vind ik echt verrassend lekker. Ik eet nu heel makkelijk zonder pakjes en zakjes. En de producten zijn beter dan die dingen die ik zelf in de supermarkt kocht. Klinkt als een reclame praatje denk ik, maar ben gewoon echt heel tevreden. Enige nadelen; Wij aten vaak 1x bij ouders en 1x bij schoonouders, daarnaast 5 maaltijden in de box en je hebt geen speling meer voor die week.. De 3 maaltijdenbox vind ik in verhouding wel te duur en kan me voorstellen dat het voor meer dan2 personen ook te duur is. Wij hebben m nu een tijd stop staan omdat het in het begin gewoon niet combineerde met mijn zwangerschap. Ik was erg moe, had niet altijd zin om nieuwe dingen uit te proberen of had al geen trek meer als ik eerst had staan koken..
Ik heb nog een kortingskaart van 20 euro van HelloFresh. Als er iemand interesse heeft,stuur maar een pb
Zo dat is best duur zeg. Wij eten dan ook niet biologisch, dat is sowieso duurder. Het is een verrassing wat je krijgt dan? En staat bij bezorgen dat ze tussen 17.00 en 22.30 zouden komen? Komen ze ook echt zo laat?
Ja, ze komen echt zo laat. Bij ons werd er echt pas om 22.30 bezorgd, persoonlijk vond ik dat erg laat, zeker op een werkdag. Zelf vonden wij de hoeveelheden nogal schaars, wij zijn geen grote eters maar ik ga mezelf niet op rantsoen zetten en daar ook nog eens de hoofdprijs voor betalen. Wij zijn er dan ook heel snel mee gestopt.
Ik maak er nu 4 weken gebruik van. Vind het een super concept. Verrassende gerechten. Hoeveelheden vind ik goed (ik ben een kleine eter en man een grote eter). Bezorgtijd: bij mij komen ze meestal rond 20.30. Qua prijs vind ik het ook wel meevallen hoor. Ik heb het nu even gepauzeerd omdat ik wel weer een paar weken zelf wil bedenken wat we gaan eten
Ik bestel het elders en betaal 15 pw voor groente en fruit voor zeven dagen. Zit geen vlees bij maar dat eten wij bijna niet..