Ken je die snoepkettingen? Ik had in beide neusgaten een snoepje gestopt mn ouders kregen het er noet uit bij de parkeerplaats van het zh vielen ze er uit
Wat een ondeugende forummers hier zeg!!! ; ) Weet niet wat dit kleintje gaat brengen maar ik heb vroeger ook wat uitgehaald! We kregen visite en mijn moeder had cake gebakken. Dat stond af te koelen op het aanrecht. De telefoon ging en ze ging zitten kletsen in de woonkamer. Die cake rook zo lekker en ik zag mijn kans schoon! Heb van de hele cake alle randjes afgesnoept. De cake zag er niet meer uit!!! Ze kon een nieuwe bakken. Toen mijn zusje net 1 jaar was zaten we op de grond te spelen en ik had potloden En stiften bij me liggen. Ik wilde zo graag eens op het behang tekenen dat ik expres krasserig over hrt behang heb getekend en daarna mijn zusje de schukt gegeven. Heb jaren later pas opgebiecht!!! Ook wilde ik kappertje spelen en heb bij mijn zusje aan 1 kant al het haar kort geknipt. Mijn moeder was zo boos! Die heeft ons op de fiets gezet, is naar de kapper gefietst en heeft mijn zusje in de kappersstoel gezet. Ze schreeuwde normaal dus altijd moord en brand daar maar nu durfde ze geen kick te geven. Ook nog eens met vriendinnetjes doir de buurt langs de deuren gegaan met het volgende verhaal: xxx is jarig en we moeten nu tijdens het feestje een wedstrijdje doen wie de meeste snoepjes ophaalt. Kunt u ons helpen? Uiteindelijk hadden we een enorme zak snoep verzamelt. Nog even netjes nog een keer langs gegaan om te vertellen dat we gewonnen hadden. Toen ik thuis kwam met dat snoep vroeg mijn moeder hoe ik eraan kwam. Ik heb toen maar gezegd dat ik et gekregen had van iemand. Maar mijn moeder vertrouwde het niet. Die dacht dat het misschien vergiftigd was en pakte de tas af en kieperde alles weg. Aaaaaaaa!! Mijn man was meer van het type: rotkind. Die liep op mensen af die de been in het gips hadden en schopte er dan tegen, gewoon om te kijken of het pijn deed.
Met de kinderen gelukkig niet. Zelf Wel lompe dingen gedaan als kind zijnde. We waren in Frankrijk op vakantie in zo'n grote hypermache. Mijn broer had om een een of andere reden zijn tong in de diepvrieskast gelegd dus bleef vast zitten. Toen zag hij mij lopen en dacht kom ik pijn zij ook pijn (echt een etter) dus ik zo goedgelovig als ik was me over laten halen waarom ik ook met mijn tong in de diepvrieskist moest. Nou heb een kwartier vast gezeten!
Ik stopte als kind al-les in mijn mond, ook toen ik al wat ouder was (oudste dochter heeft dat geërfd ). Zo dus ook mijn skistok. Ook toen ik aan het skiën was. Op een gegeven moment kwam er een hobbeltje dat ik niet aan had zien komen, die skistok dwars door m'n verhemelte. Arme skileraar die met een kind dat als een rund bloedde naar beneden moest skiën en daarna mijn ouders onder ogen moest komen
Haha geweldig die verhalen. Ik heb vroeger van die sterke lijm gegeten op de basisschool. Nou ik weet nog precies hoeveel pijn dat doet haha.. Dat werd een bezoekje ziekenhuis om mijn darmen schoon te maken.
Mijn dochter heeft toen ze net drie was een keer een snoepje (dummy) in haar neus gestopt. Ik had geprobeerd het snoepje er uit te pulken, maar dit lukte niet. Heb toen de ha gebeld om te vragen wat ik moest doen. Ondertussen zat ze geduldig te wachten. Echter ze was best verkouden en had heel de tijd een loopneus. Dus toen ik klaar was met bellen hing er een hele sliert roze plakkerige snot uit haar neus! Maar het snoepje zat er nog in! Uiteindelijk eruit gekregen met een rietje! Haha!
Ik weet niet wat de kleine man in mijn buik voor een plannen heeft..maar ik was erg creatief vroeger. Ik had mooi lang stijl haar en wou graag krullen., had dus zo'n mooie ronde borstel in mijn haar gerold. Deze is bij de kapster eruit geknipt . En uiteraard knikkers gegeten! Zagen er blijkbaar lekker uit
Ik stak vroeger tum tums in mijn neus en heb schroeven gegeten. Doorgeslikt dus. Mijn ouders wisten zich geen raad met me, want alles wat ik kon slikken of in mijn neus kon duwen, verdween
Ik heb zelf als ik de verhalen mag geloven vreselijk veel uitgespookt en het mijn mams heel moeilijk gemaakt haha. Ik heb regelmatig mijn eigen haar geknipt en ik heb oa een keer een bolletje kwik opgegeten (van zo'n oude kwik thermometer die ze toen nog hadden, viel kapot). Mijn zoontje was toen hij nog geen jaar was lekker buiten op het gras aan het "kruipen", toen hij opeens helemaal blauw werd. Blijkbaar lag er een verdwaald hondenbrokje in het gras die hij nogal lekker vond en bleef in zijn keeltje steken. Eerste reactie was om hem op zijn kop te hangen en op rug te kloppen. Geen idee of dat nu zo slim was, maar hielp wel. Hij valt regelmatig op lompe plaatsen waardoor er dus al meerdere keren hechtingen geplaatst zijn. En afgelopen carnaval besloot hij dat hij van een hoge tafel kon afspringen. (zag het gebeuren, maar was te laat). Bloed echt overal, twee voor tanden los en ritje naar de tandarts. Gelukkig zitten de tanden weer zo goed als vast, maar aan het tandvlees dat omhoog is geschoten kun je het echt nog zien. Ik bereid me voor op wat komen gaat nu hij naar school gaat en meer inspiratie op doet van de andere kindjes.
Hier gezellig met de hele fam naar centerpacs, We zijn in het huisje en mijn zoon staat binnen aan het raam en me nichtje buiten aan het raam, samen wat grappig doen en lachen, na het lachen kwamen 2 grote dikke harde gillen, zo´n stereo effect. de schuif van het raam kwam los, dus pats dat raam op die 20 vingertes, Waren net 10 minuten daar
ooh wat ook wel vaker gebuurd, met jongste zoon aan de wandel, maar ho voor zich uit kijken, fijn naar alles kijken maar niet waar hij hoort te kijken. en opeens boem, tjah daar stond zo´n mooie lantaarnpaal ,resultaat een huillen kind en bult voor het hoofd.
Damiën bedenkt wel eens dat het véél leuker is om zich in ons bed uit te kleden, in plaats van gewoon in de badkamer. Dan sturen we 'm dus naar de badkamer om zich daar uit te gaan kleden, klimt hij met z'n broek op z'n enkels over de rand van het bed, z'n benen kunnen daardoor niet uit elkaar dús kan hij z'n voet niet op de grond zetten, maar trekt z'n andere voet wel mee en dan kiepert hij dus over de rand heen, op de grond. Het is nu een keer of 3 gebeurd, maar hij snapt het nog steeds niet.. Hij is ook een keer bij de Kasteeltuinen in Arcen in het water gevallen. Hij rende weg, richting de flamingo's, het liep daar een stukje af dus struikelde hij over z'n eigen benen en rolde naar beneden. Daar lag 'ie dan, in het (gelukkig!) ondiepe water, tussen de flamingo's..
Ik heb op de kleuterschool een punaise in mijn knie gehad die was de juf kwijt geraakt. En ik een keer een klap van de molen gehad eentje van een meter. En ik ben een keer tegen een schaap aangefietst.
Ik heb zelf vroeger eens een pracht van een blauw oog gehad door mijn vader! Ik sta naast hem, ik zeg: "papa, kijk!" (geen idee waarnaar hij moest kijken) hij draait zich om, terwijl ik net omhoog kijk: Pats! Grote gouden zegelring, recht in mijn oog! En natuurlijk ging ik op school ook nog eerlijk vertellen: "dat heeft mijn papa gedaan!" Hij mocht even naar school komen om e.e.a. te verduidelijken...
Toen ik klein was kwam ik op het geniale idee om met een t-shirt te gaan staan touw springen. Drie sprongen gingen goed en daarna ging ik keihard recht op mijn neus tegen de vlakte aan...