Ik heb altijd gedacht dat ik ben bevrucht op mijn vaders verjaardag (ook al zegt mijn moeder geen idee meer te hebben, omdat ze dat toen allemaal niet bijhield). Ik vind het leuk om te denken dat ik mijn moeders verjaardagskadootje was Nooit gedacht dat het er ooit van zou komen dat ik de z-test zou doen op die dag. Heeft dus wel een mooie extra lading. Kan me voorstellen dat jij hetzelfde voelt op 1e paasdag! Dat ík niet vroeg test, is echt uit zelfbescherming Ik zal voor je duimen. Hup Anna! Hup Anna!
Ja inderdaad, overleden. Ziet er suf uit zeg... Mlady, beter dat je moeder zegt het niet te weten, dan een vader die precies verteld hoe en wat (door het bed gezakt in antwerpen en 9 maanden later was ik er...). aar zou wel heel tof zijn als jij op je vaders verjaardag positief test, heb jij ook een kadootje voor hem Ik verwacht er eigenlijk niet veel meer van deze ronde. Eerder het gevoel dat ik morgen al ongesteld ga worden.
Niet de moed opgegeven! Ik hoor juist dat DAT het gevoel is dat dus aanwezig is.. dus het zegt helemaal niets!
Nou ik vind dat eigenlijk juist een prachtig verhaal! Haha cool toch? Enne Anna ik ben het met RoIn eens hoor!
Hee RoIn ik zie dat je temp iets is gestegen. Is dat nou een goed teken? Ik vind het lezen van die kaartjes nog wel een beetje ingewikkeld
Panda, wat een lastige situatie heb jij van het weekend gehad. Ik kan me zo goed voorstellen dat de waterlanders op bezoek kwamen... Wel grappig dat jullie in de verkeerde zaal zaten. Welke groep zouden jullie eigenlijk bezoeken?? MLady, ik begrijp dat je niet direct wilt testen, maar ik zou persoonlijk helemaal gek worden. Ik ben wel benieuwd wat er uit komt RoIn, we duimen verder... Anna, we blijven wel hopen hoor!! Het zou je zo gegund zijn Roerei, ben je nou echt ongesteld of onderweg er naar toe? Verder ben ik hier druk bezig met het rippen van cd's van de buurman. Houdt in ieder geval in dat ik rustig zonder klagen achter me laptop kan zitten Morgen mag ik weer een gebroken dienst werken en zal ik waarschijnlijk weer minder in beeld zijn.
Ben het ook eens met RoIn Anna! Nog niet de moed opgeven! MLady, morgen wel testen hé?! En positief!! ik ben zelfs zenuwachtig voor je Haha mijn moeder wist ook nog precies wanneer ik gemaakt was op zeilvakantie in griekenland
Hey meiden, de spanning zit er goed in... Ben heel benieuwd wat er morgen uitkomt Mlady! Vind het ook mega knap dat je zo lang kan wachten met testen. Morgen hopelijk een mooi positief testje in je handen, dan spring ik echt een gat in de lucht als ik hier lees (ik sjees sochtends ook altijd naar beneden om te kijken of er roze nieuws is ) Anna, wat zou het mooi zijn om positief te testen dan. Zelf wil ik 23 april testen, dan is mijn moeder 2 jaar overleden. Alles is deze weken achter elkaar, morgen is mijn vriend jarig, 16 april was de verjaardag van mijn moeder en dan de 23ste is ze 2 jaar geleden overleden. Voor mijn vriend vind ik het altijd wel vervelend want er zijn zoveel herinneringen rondom zijn verjaardag, ook mooie natuurlijk. Maar deze maand staat voor mij meer in het teken van mijn moeder dan mijn vriend... Maar heb dus een goeie reden om niet te vroeg te gaan testen nu
bloempje, dat is inderdaad wel een mooie stok achter de deur Gefeliciteerd alvast met je vriend, welke mooie leeftijd mag hij bereiken?
Nou ik had het eigenlijk gewoon warm! Bloempje.. wat een moeilijke dagen voor je.. ook voor jouw duim ik! Dit soort moeilijke dagen moeten gevuld worden met leuke herinneringen! Ik weet niet hoe ik gemaakt ben, het is één groot mysterie.. mijn ouders doen HET namelijk niet!!! en verder wil ik het er niet over hebben want ze doen het gewoon niet.. punt!
Whahahahaha dé ontkenningsfase Overigens best grappig dat je temperatuur dan gelijk omhoog gaat. Die van mij was vanmorgen ineens een halve graad lager. Was alleen een uur eerder met temperaturen, zou daar dat halve graad in kunnen zitten? ik heb er helemaal nog geen verstand van
Ja, tijd maakt enorm veel uit uur eerder/ uur later.. slapen jullie met ramen open?! Ben benieuwd of jullie dan daling zien in temp nu er weer koudere nachten aankomen Haha door jullie grafiekjes zou ik bijna zelf ook weer gaan doen... vind de informatie wel echt leuk.. alleen ik vond het echt teveel gedoe.. wil in het weekend graag uitslapen Las trouwens vandaag ergens dat er een soort band uitkomt die je temp kan meten snachts, hoef je niet meer wakker te worden komt helaas pas in oktober uit en dan hoop ik toch echt al wel zwanger te zijn RoIn: whahahahahahaha jij bent met de ooievaar komen aanvliegen?!
Met spanning heb ik even vluchtig scannend bijgelezen ! Heerlijk dat de Odol ook zijn intrede heeft gedaan in onze conversatie. @ Mlady: je maakt het wel spannend zeg! Tot op het laatst zat ik op het puntje van mij stoel en nu weten we het nog niet! Petje af hoor, voor jouw geduld. Ik duimmm nog heel erg hard voor jou! Morgen testen denk ik dus hè?? @ Roerei: kutterdekut! Wat rot voor je. We kennen allemaal de frustratie hier, maar jij moet er nou al een flinke tijd mee dealen. Maar toch geldt ook nu weer: op naar de volgende ronde. Op een dag is het raak! Hoe gaat het nu met je? @ Panda: hè getsie meis ja ik kan me heel goed voorstellen hoe pijnlijk dat was dit weekend. Ik snap heel goed dat dat heel hard bij je binnenkwam, moest ook even slikken toen ik het las. Dus ja, dat is gewoon even KUT. Wel fijn dat er ruimte was voor jouw gevoel. Wat herkenbaar trouwens wat je zegt, dat je je beperkingen tegenkomt in het omgaan met je gevoel. Dat is bij mijzelf ook iets waar ik mee bezig ben, ik vind dat ik erg slecht omga met de onzekerheid. Maar hee, huilen mag natuurlijk! Heel fijn dat daar wel ruimte bij was bij je vrienden. En weet je, het komt goed. Rechtsom of linksom, misschien kost het heel veel tijd en moeite, maar echt, het komt goed. Van deze zin krijg ik gewoon kippenvel: Op het einde komt alles goed, en als niet alles goed is, is het nog niet het einde En hoe is het nu met jullie RoIn en Anna? Zijn jullie nu weer de volgende noders? Sorry, ik houd de cyclussen niet meer goed bij, zeker nu ik er een paar dagen niet was. Hier gaat het goed. Heb een heerlijk weekendje gehad met mn vriend in Zeeland. En we hadden wat te vieren we hebben nl een huis gekocht!! Ik had het nog niet eerder genoemd, het speelt al een tijd maar was heel onzeker of we eruit zouden komen met onderhandelen, maar dat is vrijdag dus eindelijk gelukt!! Heel spannend, en een enorm avontuur, want het is een bouwval. Maar ik heb er heel veel zin in. En ben stiekem ook een beetje blij met de afleiding die het geeft. Afgelopen weekend merkte ik, ondanks de blijdschap, dat ik het nog steeds lastig vind helemaal gerust te zijn op mijn lichaam. De gyn zegt min of meer dat ik met het bloedverlies moet leren leven, maar waarom is dat er dan? Ik kan dat moeilijk loslaten. Vandaag ga ik mn eerste ovulatietest doen, ik zie er tegenop, stom hè. Omdat ik bang ben om een nieuwe onzekere factor erbij te halen. Dan ga ik vanaf dag 15 t/m 25 die utrogestan gebruiken. Ik verwacht er niet te veel van, maar heb stiekem de hoop dat het helpt of beter nog, zorgt voor een zwangerschap. Op hoop van zegen!
Kinesteet, dit wordt een spannende ronde voor je. Ben benieuwd hoe hij gaat lopen voor je. Ik ga in iedergeval duimen dat het allemaal mag gaan werken voor je! panda, wij slapen met raam dicht, veel te bang dat het raam door een zuchtje wind weer weg vliegt (toen we hier net woonden is het raam weggevlogen tijdens een storm) Wij hebben zo'n leuk klapraampje... Staat zodra het weer het toe laat wel open, nu helaas dus niet. Wel kan het bij ons op zolder lijken alsof het raam open staat als het waait... de isolatie is nog niet volledig af zo'n band lijkt mij ook wel wat. Hoef ik in ieder geval niet zo moeilijk te doen
Heb de uitspraak in mijn handtekening gezet vergeet ik (we) hem niet @vlindertje: raam eruit gewaait?! das schrikken! @Kinesteet: Ohhhh super gaaf!! Gefeliciteerd!!! Spannend he een huis kopen Super leuk! En fijn dat je een leuk weekend gehad hebt! Het is denk ik ook heel moeilijk loslaten... ik hoop dat die utrogestan helpen voor je!! Ik vind het elke maand weer spannend die ovulatietesten! Dus das niet gek hoor! (ik ben al een tijdje aan het uitproberen met verschillende, maar ook bang dat ik straks ineens niet meer mijn ei kan vinden )
Jaa panda, mega spannend! Zeker met al die bedragen enzo, klotsende okseltjes! oh, wel 'fijn' om te horen dat jij dat ook spannend vindt met ovutesten. Ben wel blij dat ik jullie hier heb om al mijn twijfels aan voor te leggen!
Ohhh Kinesteet, ik heb er gewoon overheen gelezen dat je een huis hebt gekocht!!! Gefeliciteerd!!! Wel een lekkere afleiding Panda, dat raam was in de zomer van 2010, was het ongeveer hetzelfde weer als vandaag met misschien nog wel iets meer regen. De dag ervoor waren we vergeten het raam dicht te doen. Natuurlijk was het toen wel lekker weer. Nou 's avonds kwamen we boven en toen was het raam weg... Best bizar hoor... later vonden we hem terug in de tuin 2 blokken verder
Kinesteet: gefeliciteerd met jullie huis! Dat wordt dus flink klussen? Zijn jullie allebei beetje handig? Mij lijkt het zo geweldig zo'n 'bouwval' huisje helemaal mooi opknappen en zoals je het zelf wilt. Alleen mijn vriend en ik hebben allebei echt twee linker handen dus das voor ons niet weggelegd. Vlinderte: mijn vriend bereikt de geweldige leeftijd van 26 jaar! Pfff was ik nog maar zo jong hahahah!
hahahaha vlindertje, wel een stoer verhaal om te vertellen maar snap wel dat je het nu liever dicht laat Kinesteet, wij kregen afgelopen december de sleutels, en de maanden daarvoor echt MEGA spannend, al dat onderhandelen en hypotheken enzo en wouden we ook nog trouwens voor de koop. Pffft. 2 dagen voor de bruiloft viel alles ineens op zijn plek. (we hadden ook nog een conflict met advocaten en al met de verhuurders waren toen zaten, maar we zijn in het gelijk gesteld en dat kregen we toen op dezelfde dag te horen, als dat we de hypotheek go kregen en 2 dagen voor het trouwen!) wanneer krijg je de sleutel? Maar een bouwval lees ik?! Ga je alles zelf klussen? dat durfde wij niet we hebben een geheel 'af' huis gekocht (wel jaren 70 en de standaard opknap dingen als vloer/schilderen enzo)
Dankje ladies! Ja dat wordt flink klussen (en dan dus echt, dhz-klussen, niet zp-klussen ). Vriend is gelukkig handig, vanuit z'n vak, dus dat is ook de reden dat ik het aandurf. Zelf ben ik niet zo'n klusser, en ook niet zo'n doorzetter, dus ik vind het een interessant experiment. Hopelijk zetten we de ramen stevig vast!