Hoelang kipfilet uit verpakking bewaren?

Discussion in 'De lounge' started by Saar22, Apr 15, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Saar22

    Saar22 Niet meer actief

    Ik had een kiloverpakking kipfilet met tgt 23-4-2013. Vandaag 1 kipfilet nodig. Liefst donderdag nog 2, maar ja de verpakking is open. Dus heb ze in een bakje gedaan met de deksel erop. Hoelang kun je dit gebruiken. Mij staat bij dat de tgt-datum vervalt als de verpakking open is, maar hoe zit het nou. Wil het eten van donderdag ook nog invriezen vandaar anders had ik de kipfilet in de vriezer gegooid.
     
  2. marietje85

    marietje85 Bekend lid

    Aug 2, 2010
    675
    1
    18
    NULL
    NULL
    Ik zou het niet zolang ik een bakje bewaren. Als je het nu in de vriezer doet en je maakt het donderdag in een maaltijd klaar kan het dan gewoon weer de vriezer in hoor.
     
  3. Saar22

    Saar22 Niet meer actief

    Ik dacht dat niet mag.
     
  4. Strandbal

    Strandbal VIP lid

    May 3, 2013
    8,890
    3,414
    113
    Ik zou het invriezen, donderdag ontdooien, bakken en weer invriezen.
     
  5. marietje85

    marietje85 Bekend lid

    Aug 2, 2010
    675
    1
    18
    NULL
    NULL
    Als je iets ontdooit en je doet het zo weer terug in de vriezer dan mag het niet. Zodra je het eerst hebt bereid mag het wel weer.
     
  6. Saar22

    Saar22 Niet meer actief

    Nou dan is dit probleem ook weer opgelost en heb ik ook weer wat geleerd. Bedankt dames!
     

Share This Page