Bedankt allemaal voor jullie lieve berichtjes. Op het moment ben ik erg onzeker en verdrietig, hoop dat alles goed is met ons kindje. Ik heb vandaag het amc gebeld om te vragen wat het onderzoek precies inhoud, ik krijg eerst een uitgebreide echo en een gesprek waarin ze alles gaan uitleggen. Als we dan besluiten om de NIPT te gaan doen wordt er bloed afgenomen.
Leco heel veel sterkte. Hier net van mijn collega 2 superschattige rompertjes gekregen. Mijn eerste babykleertjes! Ze is net voor de 2e keer oma geworden, dus leeft helemaal mee, zo lief!
Sterkte leco! Ook hier de kratjes de laatste keer, maar heb deze week niet mee mogen doe vanwege abkuur. Vind het erg vervelend, had het zo graag tot het einde volgehouden.
Ik was vandaag voor het eerst bij de verloskundige. We hadden vorige week al de termijn echo gehad, maar de verloskundige ging gewoon nog een keer kijken! Ik ben zoooo verliefd op onze kleine hummel. Hij/zij lag zo lekker te zwemmen, springen en op de vingertjes te sabbelen. Smelt!!! Verder alles goed gekeurd. Over 4 weken weer.
Leco heel veel sterke en succes de komende tijd! Hoop dat t allemaal meevalt en jullie een beetje positief kunnen blijven. Wij hebben gisteren gezien dat we een jongetje verwachten! Heel erg verrast want ik was er van overtuigd dat er een meisje in mijn buik zat! Maar niet minder leuk natuurlijk. Nu hebben wij straks een koningskoppel! Ik ben nog niks aangekomen maar nog wel altijd wat zwaarder dan voor mijn eerste zwangerschap. Na deze dus even weer streng zijn en hoop dat de borstvoeding ook weer goed zal zijn om de kilo's eraf te krijgen! Ik ben inmiddels ook iets minder misselijk, nu nog hopen dat de vermoeidheid minder gaat worden.... Ook begin ik nu echt een buik te krijgen. Ben best benieuwd of er al veel meer meiden zijn waaraan je al echt kan zien dat je zwanger bent? En dragen jullie dan ook al echt kleding waarin je buik geaccentueerd wordt of proberen jullie het nog een beetje te verbergen? Ik vind dit zo een moeilijke termijn wat dat betreft. Graag jullie mening! Meiden met echo's, heel veel plezier en tot snel weer! Zou iemand het geslacht jongetje toe willen voegen aan het lijstje en twintig weken echo op 21 mei. (Krijg het niet voor elkaar en ook niet in kleur) groetjes Lola
Kuur is niet goed aangeslagen, dacht op het begin wel maar klachten zijn voor een groot deel terug. Staat nu weer op kweek en wordt morgen gebeld welke kuur ik mag gaan gebruiken...
Wat leuk nog een jongen in het lijstje en een koningskoppel erg leuk! Bij mij zie je echt een buikje, op positiebroeken met een lage band na draag ik mijn gewone kleding. Heb nu wel al meer buik dan bij mijn dochter. Dus ben benieuwd hoe het verder gaat. Vorige zwangerschap stond een buikband niet echt want hij flubberde gewoon onder en bovenaan.
Gefeliciteerd lola! Wel vroeg waar heb je het laten doen? Toen ik beviel met 13 a 14 weken was het piemeltje ook zichtbaar, heel duidelijk! Gefeliciteerd!
wat leuk Lola! wij gaan zaterdag voor een geslachtsbepaling ( Lommel ) mijn gevoel zegt echt een jongen , dus ik zal ook wel even moeten wennen als het een meisje blijkt te zijn. maar een meisje lijkt me voor dochter weer zo leuk dus ik heb geen voorkeur maar wel een heel sterk voorgevoel hier ook al echt een buik. als ik net wakker ben valt het mee. maar ik hoef maar een broodje en een glas melk te drinken en ik lijk alweer 20weken zwanger zo bol staat mn buik. draag dus ook al een tijdje positiebroeken en sinds deze week ga ik het ook accentueren. verbergen lukt me toch niet meer. maar heb wel al te horen gekregen dat ik echt niet zo kort zwanger kan zijn of dat het er dan misschien 2 of 3 zijn
Super leuk! Dat sommige al weten wat het wordt! Ik hoop dat wij het morgen te horen krijgen! Mijn voorgevoel zegt heel sterk een meisje en als ik droom droom ik oom altyd over meisjes, het maakt me alleen echt niks uit en VL. Ook niet, maar ben wel benieuwd of mijn voorgevoel klopt.... Ik begin nu ook wel een echt buikje te krijgen die naar voren gaat staan! Zal nu wel hard gaan want zaterdag zijn we alweer 16 weken onderweg! Ik ben iets te zwaar bmi van 29 ben ook erg groot dus alles is bij mij wel in verhouding! Omdat ik in heg begin zoveel afgevallen ben ( 12 kg) vond de vk wel veel omdat ik eigenlijk ook niet echt misselijk ben geweest! Maar ze zei je hoeft echt niet meer dan 6-8 kg aan te komen hoor en die extra calorieën waar iedereen t altyd over heeft zijn ook niet nodig, eet gewoon kleine porties lekker groente en fruit en drink veel water! Vind het wel fijn dat ze t zegt heb ik een beetje een richtlijn en ze zegt niet nou ga maar lekker eten want dat heb je nodig is voor mij ook wel prettig dat ik dan wat meer oplet... Verder willen wij dus graag weten wat we krijgen, en gaan hier ook niet moeilijk doen als mensen er om vragen! Maar mijn moeder wil het dus niet weten.... Ze is altijd een beetje dwars in dit soort dingen maar nu had ik het er gister met vriend en schoonmoeder over en die zeiden ook wat wil ze dan tot oktober niet in jullie huis komen dat is toch bijna niet te verzwijgen als je ook dingen op kleur koopt/krijgt.... Dus ik denk dat ik maar zeg dat ik t haar niet vertel maar dat ze er vanzelf wel achter komt en we geen moeite gaan doen om het te verbergen.... Wat vinden jullie daar van?
Dan zitten we in het zelfde schuitje Sarah! Mijn moeder wil het ook niet weten (is ook altijd een beetje dwars) en de rest van mijn familie wil het wel weten. Nou, ben benieuwd hoe lang ze in het ongewisse blijft haha! Ik ga ook geen moeite doen om het verborgen te houden. Ze komt niet vaak naar ons, wij gaan meestal naar haar. Dat scheelt! Het blijft jouw zwangerschap en het zou gekkenwerk zijn als jij moeite moet gaan doen iets te verbergen omdat zij t niet wil weten. Vind ik... 0zebra0, ik heb morgen de geslachtsbepaling in Lommel! Ben morgen precies 14 weken (banner loopt dagje achter) en hoop dat ze wat kan zien. Spannend! Iedereen zegt meisje, ik denk zelf jongen. Verder heb ik de combinatietest gehad en alles was goed! Iig absoluut geen verhoogd risico 😃.
Jfelice, wat leuk! laat je weten wat je heeft kunnen zien, of het duidelijk in beeld te krijgen was? ben zo nieuwsgierig, dan kan ik me ook voorbereiden als het allemaal niet zo goed te zien is haha fijn van je combinatietest! Ik kan pas 22 april bellen voor de uitslag. vind t ergg lang duren maarja niks aan te doen
Wat leuk eigenlijk dat iedereen hier een beetje gelijk loopt. Alles is erg herkenbaar! Nog twee weken wachten en dan mogen wij het ook weer zien. En hopelijk laat hijof zij weten wat het wordt haha
Ja volgens mij werkt het overal anders. Ik heb de echo en bloedprikken beiden woensdag 9 april gehad en had de uitslag dinsdag in de bus liggen. Had niet verwacht dat het zo snel zou gaan. Hoe lang wacht je al? Anders even zelf bellen! Ik laat weten of er wat en wat er eventueel zichtbaar is. Ik kan me der nier zoveel bij voorstellen, maar ieder is zo positief over haar vroege geslachtsbepaling, dat ik het moet proberen! Haha! Ik kan vannacht vast moelijk slapen 😁