tarotkaarten

Discussie in 'Pendelen' gestart door Nonie, 18 apr 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nonie

    Nonie Bekend lid

    28 mrt 2014
    502
    1
    18
    mag ik mij als nieuwe kaartenlegger melden?
    Leg al jaren hobbymatig kaarten voor familie en vrienden. Zie het zelf eigenlijk vooral als spel waar waardevolle levenslessen of overdenkingen uit kunnen komen. Krijg uit mijn omgeving wel terug dat het vaak klopt! Op een ander forum heb ik ook kaarten gelegd, dus op afstand moet ook lukken:) Al een tijdje niet meer met de kaarten gewerkt, dus ik ga ze onder een laagje stof vandaan halen:)

    Ik weet niet hoeveel aanvragen ik kan verwachten, maar laten we zo beginnen:
    -reageer je in dit topic met een vraag, dan zal ik het antwoord van de kaarten ook in dit topic plaatsen. kan de rest meelezen dus.
    -Stel je je vraag in pb, krijg je je antwoord daar ook terug.

    en idd, data en dergelijke kan ik niet uit kaarten aflezen:)

    ik ben benieuwd!
     
  2. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    26 aug 2012
    13.148
    330
    83
    Vrouw
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent
    Hoihoi leuk dat je hier ook kaarten komt leggen !

    Het liefst wil ik weten wat de toekomst brengt :D
     
  3. aimee83

    aimee83 Niet meer actief

    Ik wil ook weten wat de toekomst me brengt..
    Heb je hier genoeg aan?
     
  4. Nonie

    Nonie Bekend lid

    28 mrt 2014
    502
    1
    18
    wauw wat een reacties! 2 hier en 13 in pb! daar ben ik voorlopig wel even zoet mee:) Ik ga meteen aan de slag, maar het kan dus even duren:)
    leuk dat er zoveel interesse is in kaartleggingen. Jullie horen van mij!
     
  5. Louloulo

    Louloulo Fanatiek lid

    28 okt 2013
    1.249
    6
    38
    NULL
    Belgie
    Moest ik u zijn zou ik zoals de andere telkens ke pb een uurof paar uur opstellen voor hun vragen. ;) Het zou kunnen dat je anders niet mee kan met de vragen.
     
  6. Nonie

    Nonie Bekend lid

    28 mrt 2014
    502
    1
    18
    Nah.... Ben op de helft met m'n aanvragen nu, overeen paar uurtjes ga ik verder. Ik vind het eigenlijk wel lekker om de aanvragen op een zelf gekozen moment te kunnen verwerken, dus als jullie het niet erg vinden om soms even te moeten wachten op antwoord, dan laatik het eerst maar zo.

    Maar bedankt Voorde tip!!

    Het is echt leuk om er weer mee bezig te zijn, en ik hoor ook graag jullie reacties!
     
  7. Nonie

    Nonie Bekend lid

    28 mrt 2014
    502
    1
    18

    Eigenlijk ben jij iemand die zich heel makkelijk in haar eentje terugtrekt, jij kunt je wel in je eentje vermaken. Zit je ergens mij, dan overdenk je het eerst in jezelf, weegt alles tegen elkaar af en komt daar dan mee naar buiten. Je bent iemand van uitersten: diepe beleving en hoge inzichten. Jouw denken kan leidend zijn, maar je kunt je ook echt helemaal onderdompelen in je emoties. Niet dat de hele wereld dat dan meteen aan jou ziet...
    En dat laatste heeft in je relatie wel eens voor moeilijkheden gezorgd. Soms voel je je onbegrepen. Maar hoe moet hij begrijpen wat er in jouw hoofd gebeurt als je het niet laat zien?

    De komende tijd gaat het roer om. Je laat je gepieker voor wat het is en steekt er je tong naar uit. Had ik al gezegd dat je iemand van uitersten bent? jij kunt dat. Beslissen om het even helemaal anders te doen:) Je gaat een tijd tegemoet met speelse onbezorgdheid, openheid, geen (voor)oordelen. In je relatie merk je een vrolijkheid die zorgt voor een opleving en in je werk/bezigheden zal je nieuwe ervaringen op gaan doen.
    Deze periode van onbezorgdheid heb je nodig, zodat je daarna je eigen angsten onder ogen kunt komen. Iedereen heeft angsten, dus vat het niet te zwaar op. Nu zorgen ze er nog voor dat je in jezelf gekeerd naar oplossingen gaat zoeken, maar na deze periode zal je ze kunnen zien richtingaanwijzers op je pad naar je uiteindelijke doel. Daar zal je namelijk niet aankomen zonder je angsten te overwinnen.
    Je angsten zijn van jou. Ze zijn deel van wie jij bent. Door niet mee te gaan in de neiging ervoor te vluchten en er juist volmondig 'ja' tegen te zeggen, worden ze minder.
    En jij bent zo ver op je levenspad dat jij daar achter gaat komen:)

    dus wat brengt de toekomst je? een periode van onbezorgdheid, gevolgd door de mogelijkheid je angsten en obstakels op je weg onder ogen te komen en weg te werken!

    Ik hoop dat je je er in herkent en er iets aan hebt!

    groetjes!
     
  8. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    26 aug 2012
    13.148
    330
    83
    Vrouw
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent
    Heel erg bedankt ! Laten we het hopen ! :D
     
  9. Nonie

    Nonie Bekend lid

    28 mrt 2014
    502
    1
    18
    Jij houdt van stabiliteit en zekerheid. Jij houdt van orde. Geen rondslingerende spullen in jouw huis;) Jij bent je er heel goed van bewust dat je zelf voor een groot deel verantwoordelijkheid draagt voor je eigen leven. Wie goed doet, goed ontmoet! Daarom voelt het soms zo oneerlijk... Maar je overtuiging zal zich de komende tijd gaan bewijzen. Jij gaat krijgen wat je toekomt. Je gaat een evenwichtige, harmonieuze, vredige tijd tegemoet. Ben je bezig met een moeilijke opgave in je leven? Als je de komende tijd echt zal gaan beseffen dat je je eigen touwtjes in handen houdt en jezelf dankbaar mag zijn voor de positieve wendingen in je leven, dan zal je deze opgave succesvol overwinnen. Je zal je als herboren voelen. Daarvoor moet je wel moed tonen; bijt door de zure appel heen om bij de zoete kern te komen.
    En blijf, terwijl je die zure appel aan het opeten bent, genieten van alle mooie dingen om je heen.


    hopelijk heb je hier iets aan!
    groetjes!
     
  10. aimee83

    aimee83 Niet meer actief

    Wauww nonie
    Heeeel erg toepasselijk! Sowieso de omschrijving wie ik ben.
    En daarnaast heel gaaf dat je het ineens hebt over een belangrijke wending. Ik hoopte dat je daar al iets over ging zeggen! Want wij gaan emigreren...
    Super bedankt.
     
  11. Nonie

    Nonie Bekend lid

    28 mrt 2014
    502
    1
    18
    Dat is idd een flinke wending! Leuk! Succes met alles wat er bij komt kijken, maar dat zal helemaal goed komen!
    En graag gedaan:)
     
  12. Ellie86

    Ellie86 Fanatiek lid

    27 jan 2014
    1.226
    0
    36
    Heel erg bedankt! Eigenschappen die je bij mij hebt benoemt kloppen echt precies! Ik hoop dat alles uitkomt! :D
     
  13. Nonie

    Nonie Bekend lid

    28 mrt 2014
    502
    1
    18
    Graag gedaan! Leuk te horen dat het klopt:) en ik hoop het ook voor je!
     
  14. JMay

    JMay VIP lid

    22 feb 2014
    6.685
    0
    36
    NH
    Ik heb je gisteren ook een pb gestuurd ben erg benieuwd.
    Knap dat je dit kan !
     
  15. Lauraw25

    Lauraw25 Actief lid

    8 dec 2012
    290
    1
    0
    Hoi Hoi,

    Ook ik wil graag weten wat de toekomst mij brengt!

    Alvast bedankt!!

    Groetjes Laura
     
  16. 27mama

    27mama Bekend lid

    8 mei 2013
    669
    1
    0
    NULL
    NULL
    Hoi,

    Kun je mij vertellen wat de kaarten zeggen over de korte termijn? Wat gaat er gebeuren binnen nu en een paar maanden?

    Goed nieuws? Of slecht nieuws?

    Ben benieuwd

    Groetjes
     
  17. sjorsje

    sjorsje VIP lid

    17 aug 2007
    11.361
    266
    83
    Noord-Brabant
    Mocht je nog tijd hebben, ik zou ook graag willen weten wat de toekomst brengt.
     
  18. lorreke

    lorreke VIP lid

    10 sep 2013
    5.297
    394
    83
    bedankt voor de kaarten! ik herken me er echt in terug..
    Wat betreft de vruchtbaarheid/zwanger worden, ben ik echt benieuwd of dat klopt! daar moeten we helaas nog 2 week op wachten ;)
    Maar daar ben ik echt benieuwd na! de rest klopt in elk geval wel :D
    en ik ben benieuwd wat word bedoeld met : de ideale condities zijn er en het begin is er.
     
  19. Nonie

    Nonie Bekend lid

    28 mrt 2014
    502
    1
    18
    Met de 22 aanvragen die nog liggen ben ik wel even zoet:) ik ga morgenochtend weer verder. De rest van de week zal ik wel nodig hebben om deze aanvragen te verwerken, dus als je een aanvraag hebt gedaan, zal je mss even geduld moeten hebben:)
     
  20. xxx1976

    xxx1976 Bekend lid

    14 aug 2006
    594
    0
    16
    Wij zullen rustig afwachten ;)
     

Deel Deze Pagina