6 a 7 wassen Handdoeken, natte troep ( voetbalspul et cetera) en ondergoed 2 x Witte was 1 x ( Donkere was 2 a 3 x Beddengoed ( 3 bedden) en soms wat handdoeken erbij 1 x
Ik weeg mijn wasmand af . 7kg is 7 kg. Niet meer. Soms halve trommel soms propvol . Echt Weegschaal op de grond, wasmand erop en 7 kilo erin. Sorteer niet trouwens. Alleen wit appart. Beddengoed 90. Rest 40 en gemengd Jassen was ik begin van het seizoen en als hij echt vies is ( mouw met snot bijv ) en anders niet
En hoe vol heb jij hem dan? Is die dan ook echt propvol met 7 kg, of hou je nog wat ruimte over? Vind het wel een goede tip eigenlijk, mijn weegschaal staat er toch naast
Ik heb m dan dus schijnbaar altijd propvol aangezien ik de achterkant niet kan aanraken als de was erin zit. Was is altijd prima schoon..
Dit dus eigenlijk. 3-4. We zijn met 2 volwassenen en 2 kinderen. Heb wel een 7 kg wastrommel, dat scheelt. Zit dan ook niet altijd vol (vooral met de witte niet.)
Ik denk dat ik aan 9 wassen (8kg machine) kom of zo die was ik van vrijdag avond tot zondag. Maandagavond strijken en door de weeks alleen in noodgevallen. ik weeg niet af wel op gevoel, kleinere wasjes weet de machine minder water etc te gebruiken dus staat niet voor jan piep te draaien.
2 volwassen en 2 kinderen. 9 kilo wasmachine. 4 wassen per week. Het kan soms ook weinig zijn en soms veel was zijn.
Elke dag 1 à 2 wastrommels vol. Kleding van die dag van alle vier, sportkleding, beddengoed, handdoeken, keukendoeken... Wasmand puilt elke dag uit en krijg m nooit leeg
Hier ook Heb overal redelijk veel van dus voor de hydrofielen hoe ik het ook niet te doen, hij gebruikt er ong 2 per dag. En was 1x per week een witte, 1 x per week donker en 1x kleur ongeveer. Wil ook wel eens voor komen dat donker en/of 1x in de 2 weken gebeurt. Elke dag schoon ondergoed, sokken, handdoeken.. Kleine elke dag schone kleding, soms wel eens 3x per dag.
Dat tie niet te vol mag weet ik. Ik heb altijd geleerd dat wanneer je trommel vol zit, je met gemak een hand ertussen moet kunnen steken.
1 zwarte was 1 witte was 1 licht gekleurde was 1 donkere gekleurde was 1 ondergoed, vaatdoeken, handdoeken was 1 beddengoed was En dan vaak nog 1 of 2 wasjes tussendoor. Dus totaal zo'n 7 wassen per week.
wij wassen erg veel (6 tot 9 wassen per week) vindt ik zelf, nu de kinderen nog vaak kruipen buiten en soms doorlekken. maar wel altijd op het kortste programma. Er is altijd wel wat te wassen, een dekbedovertrek, handdoeken, kleding. Was opvouwen vindt ik niet zo erg, alleen hik ik er altijd tegen aan om het in de kasten te leggen.
ik was alleen in t weekend. Denk 2x kleur/donker 1x wit 1x roze/rood en dan 1x beddengoed en handdoeken en keukendoeken. 1 volwassene en 1 dreumes.
Ik heb op 5/6 gestemd maar soms heb ik er ook wel 7. Ik doe ook nog regelmatig de was voor mijn ouders dan heb ik er wel 9 tot 11 te doen. Maar puur voor ons gezin ligt het rond de 5/6/7 wassen.
Hier rond de 5/6x per week. - zwart - wit - kleur (licht) - kleur (donker) - kreukvrije was En soms nog 1 extra van de bovengenoemden. Voor 2 volwassenen en 2 kinderen
Hier ongeveer 5-6 wassen + beddengoed wassen [2]. Wij hebben een 7kg trommel en ik zet de machine pas aan als de trommel vol is. Vind het anders ontzettende verspilling. (behalve als ik een deken of gordijn was) - 2-3 witte wassen - 2-3 donkere wassen - 1 rode was - Beddengoed