Hallo dames, ik ben weer thuis van mn Elfia-weekendje Krijg helaas de foto niet gedraait, maar hier heb je een idee van hoe ik eruit zag gisteren Ik ben nu bezig met de gekleurde regels uit de afgelopen dagen te filteren en lijst weer bij te werken
Leden Lets, 28 jaar, 1e kindje Daantjuh, 29 jaar, 1e kindje Knutselkitty, 24 jaar, 1e kindje June9, 25 jaar, 1e kindje Blondie84, 29 jaar, 1e kindje Joyce01, 28 jaar, 1e kindje xElles, 27 jaar, 1e kindje Wabilla, 24 jaar, 1e kindje Benthe1986, 28 jaar, 1e kindje Anoniem26, 26 jaar, 1e kindje Vissie85, 28 jaar, 1e kindje Rosavise, 23 jaar, 1e kindje Aimee85, 28 jaar, 1e kindje. Nog geen behandeling gestart. Junyor,32 jaar, 1ste kindje Annemiek89, 24 jaar, 2e kindje Truelove, 26 jaar, 3e kindje Wevin, ?? jaar, 1e kindje Kaila, 28 jaar, 1e kindje Alou, 25 jaar, 1e kindje Meissie86, 27 jaar, 1e kindje Misses13, 25 jaar, 1e kindje Behandelingen Daantjuh, Glonal F, Pregnyl, Utrogestan caps. June9, Duphaston, Clomid Knutselkitty, Clomid 75mg Lets, DD ICSI xElles, Clomid 50mg? Joyce01, Clomid 150mg Wabilla, Clomid Benthe1986, Clomid 100mg volgende ronde Anoniem26, Clomid 100mg volgende ronde Vissie85, Clomid 50mg Rosavise, 25mg clomid gehad, volgende ronde 50mg Aimee85, Nog geen behandeling gestart Junyor, gestart met Gonal F 50 IE Annemiek89, nog geen behandeling gestart Truelove, 50mg Clomid Wevin, 23 april starten met MMM Kaila, start met 50mg Clomid Alou, 100mg Clomid Meissie86, ? 4e ronde na MK Misses13, wachtende op uitslagen Zwanger Rosalinde Blondie84 Nana84 Lasvegas Ana Leigh Klets Leen82 MariaP86 Meisjeje Hajar Troela84 Let op. Wil je op het lijstje, of een wijziging doorgeven? zet deze in een kleurtje en ik zal het zo snel mogelijk wijzigen (soms kan het met edit, soms post ik een nieuwe.)
kan zijn dat ik nog dingen over het hoofd heb gezien, na 25 pagina's begon ik beetje scheel te kijken, en heb toen paar wat sneller doorgescrolled xD
Het wordt veel te druk hier. Ik merk dat er telkens over reacties wordt heen gelezen en dit was in het begin niet zo. Vind dit persoonlijk erg jammer. Ook heeft het voor mijn gevoel niet echt veel nut hier wel iets te plaatsen aangezien er nauwelijks meer op wordt gereageerd. Ik vond dat ik hier veel steun uit kon halen en dat voel ik helaas niet meer.
@ anoniem: jammer dat je het zo ziet.. Maar iedereen die in hetzelfde schuitje zit is welkom om hier wat te plaatsen.. En soms kan je gewoon niet op iedereen reageren.. hopen dat je gewoon hier blijft posten en meelezen!
@knutselkitty wat een leuke foto!😊 en leuk om zo het gezicht achter het verhaal te zien. @anoniem, hoe meer mensen hoe meer ervaring je met elkaar kunt delen. Ik lees altijd mee en post zo nu en dan wat. Het is voor iedereen fijn om haar verhaal kwijt te kunnen. Be positive!
Knutselkitty, gave outfit! Je lijst is prima hoor! Anoniempje, ik vind aan de ene kant ook dat iedereen welkom is, maar aan de andere kant ervaar ik hetzelfde als jij. Het is gewoon niet bij te houden! Ik reageer ook veel minder omdat ik soms niet weet op wie ik moet reageren en geen flauw idee meer heb wie wie is... Er zijn gewoon teveel mensen met pcos...
het klopt wat je zegt, het wordt erg druk, en eigenlijk is de toestroom groter dan de uitstroming (lees, vrouwen die zwanger worden, en soms nog even mee kijken en steuntje in de rug komen geven waar nodig is) maar ik kan en wil geen bijltje gaan hakken om het kleiner te maken. een optie is om misschien dan een "club" te starten, echter vind ik die nog onhandiger om bij te houden "wie wat en waar" persoonlijk. en met deze ben ik nog wel het meeste eens, het is onvoorstelbaar hoeveel vrouwen onder de radar van alle "voortplantings-lessen" van biologie verhuld blijven. hoe meer ik tegenwoordig erover nadenk, hoe meer ik snap dat ik op de middelbare school in 1 hoofdstuk een regelrechte ramp was met biologie. ik las alleen maar dingen als cyclussen van 28 dagen, en die 14 dagen onzin.. en waarom moest ik van mijn moeder om de 3 maanden ofzo een zwangerschapstest doen, terwijl ik niet eens een vriendje had, of knus deed met mannen/jongens? nee, met dat hoofdstuk mocht ik blij zijn met een 4,5 voor de toets... rest was een 7 of een 8..
ik vind ze allemaal gelijk eruit zien eigenlijk https://www.zwangerschapstest-kopen.nl/uploaded/Webshop/Producten/clearblue-digitale-ovulatietest-7-testen.jpg deze test gebruik ik. veel duidelijker dan koffiedik.. euhm.. lijntjes lezen
Ik herken het wel heel erg hoor, Anoniem. Zelf heb ik ook de behoefte ervaringen uit te wisselen met lotgenoten, maar ik wil dat op een iets persoonlijkere manier doen eigenlijk. Hier heb ik ook het idee dat iedereen vooral zijn eigen verhaal vertelt, maar dat er niet echt mogelijkheid is om in te gaan op anderen, omdat het er zó veel zijn. Eigenlijk is dat natuurlijk alleen maar vervelend, we moeten gewoon sneller zwanger worden!! Ik zat 2 dagen geleden ook te bedenken dat ik wel een MMM-clubje wil opstarten, maar ik wist niet of hier animo voor is. Graag wil ik met een klein groepje (6-8 meiden) die gaan voor hun eerste kindje een topic aanmaken. Dan is het namelijk hoop ik nog wel bij te houden wat iedereen door maakt, en kan er persoonlijker gereageerd worden. Ik hoor graag of er animo voor is! Dan verkas ik namelijk daar naar toe! (even voor de duidelijkheid: dit is niet tégen mensen hier, maar ik vind het echt gewoon te druk! Ik maak dan graag ruimte, zodat we allemaal weer iets meer lucht hebben... ) Verder hier: Morgen 2e follikelmeting van m'n eerste ronde clomid. Ik hoop zo dat ze weer gegroeid zijn!! Vriendlief maakte me heel lief wakker vanochtend: "Schatje, hoe wil je je paasei vanochtend? Gekookt, gebakken of bevrucht?" Hihi.
Ik probeer ook wel zo veel mogelijk mee te lezen en te reageren hier en daar. Maar ik vind t wel fijn om te lezen hoe het met jullie gaat. Vooral als het goed gaat natuurlijk.. Ik heb geen ervaring met ovulatie testen. Heb ze nog nooit gebruikt. Ik ben vandaag bij de fm geweest. Grootste ei zat rechts en was 14.3mm links was t maar 10mm. Ik moet woensdag terug. Hoe groot moest een ei ook alweer zijn om te springen? Knutselkitty: wat super gaaf wat je hebt gemaakt! Ik zou zoiets echt niet kunnen. Hoevaak per jaar is zoiets?
Ja snap het wel hoor en het is ook niet persoonlijk bedoeld mensen hoor! Maar ik denk wil dit toch even delen. En kaila ik ben er wel voor in! PCOS en eerste kindje misschien? Ik blijf nog wel meelezen en zo nu en dan misschien wel schrijven.
Ja, zoiets, Anoniem! Ik zal een nieuw topic maken. Als er meer mensen zijn die graag in een kleiner clubje doorkletsen, haak maar aan Ik blijf hier ook wel meelezen en af en toe iets posten denk ik, want ik ben ook wel benieuwd hoe het met jullie blijft gaan! Edit: Clubje is gemaakt! Te vinden in MMM-clubs met de naam "Eerste kinderwens met PCOS-clubje"
Ik merk het ook wel hoor.. Er is een klik met de " harde kern " van deze club en er zijn gewoon heel veel meiden bijgekomen die qua ervaring een beetje achterliggen. Wij zijn al sinds vorig jaar mei dit clupje gestart. Maar goed. Ik ben wel van hoe meer zielen hoe meer vreugd. Die band komt ook met de rest wel. Ik ben trouwens ongesteld worden hier op de filipijnen. Super fijn dat het uit mezelf gelukt is. Alleen ik kan nu niet beginnen met spuiten. Twijfel nu echt wat te doen. Volgende week alsnog beginnen met primolut zodat ik over 3 wkn alsnog ongesteld ben? Ik weet niet of dat uberhaupt kan/mag. Maar goed!! Verder alles ok hier Tot nu toe zijn de filipijnen echt waanzinnig mooi!
@Daantjuh: Geniet lekker van je vakantie! En wel fijn dat je lichaam het toch ook zelf kan en uit zichzelf ongesteld is geworden. Wel jammer dat je dan niet meteen kan gaan spuiten. Hopelijk kan je als nog je 'plan' volgen. Veel plezier nog in de filipijnen @Kitty: Gaaf pak joh! Knap dat je dat zelf kunt maken @Lets: Hoe gaat het met alle spuiten??