Ja super onzeker! Dit is de eerste ronde na mijn miskraam en curettage, ik was al 8,5 weken zwanger, had al een hartje zien kloppen en toch ging het mis. Al met al best een emotionele klap en wil nu niets liever dan weer zwanger zijn en een gezond kindje krijgen. Maar ja, je weet het gewoon nooit zeker, ook gaandeweg de zwangerschap niet! Ik wacht eerst mijn nod maar eens af, woensdag is mijn nod (die van jou ook toch?) en dan vind ik dat ik voorzichtig blij mag zijn! Dat het streepje, in minder dan een dag tijd, veel duidelijker is geworden stelt me wel gerust!
Poeh....heftig!! Moet gewoon voor ons samen goed gaan Vind het ook spannend tot mijn nod... Gaan woensdag weer testen hebben we afgesproken, maar al best veel krampjes...al had ik dat bij mijn zoontje ook wel..... Blij als we een knal streep hebben
Yes voor ons allebei een gezonde baby (en de rest van de dames hier die zwanger willen worden)! Ik ga proberen morgen niet te testen, pas woensdagavond weer! Dan zou het streepje weer een stuk duidelijker moeten zijn! Kom de test dan showen, jij ook?
Ziet er super uit!! Ik ga morgen nieuwe testen halen Zwanger en kids vertrouw ik niet echt meer... Heb nog steeds het gevoel helaas dat het niet goed zit...al is het treetje duidelijk te zien. Bij mijn zoontje had ik meteen knal streep, maar mijn man zei ook al dat we die zeker 4 dagen na nod pas gedaan hadden dus een heel ander verhaal als nu... En woensdag zet ik hem er zeker weer op miepje!
Miepje en lovelymum....lijkt me duidelijk jullie zitten nog voor je NOD dus...hopen dat ze nog verder oplopen...!! Spannend
Sorry voor het vele foto's erop zetten....maar wil gewoon graag bevestiging... Net nog een mama en kids test gedaan....dus niet met verse ochtend urine... En tot mijn verbazing weer een licht streepje! Lijkt me nu bijna onwerkelijk dat er op 2 testen een tuurstreep komt dus ga bijna geloven op een zwangerschap Willen jullie kijken of hij te zien is? Na mijn idee wel donkerder dan gister ( zie andere topic)
Heb doe van gister weg gegooid maar zal de foto van het andere topic erbij doen... Deze is dus van gister
Volgens mij... Ben je gewoon Zwanger! Gefeliciteerd! Als je nog onzeker bent dan zou ik over een dag of drie of zo een cb digital doen