Bedankt voor de reacties. Wat een onzekerheid allemaal zeg. bah Had juist gehoopt dat ik met de ov testen wat duidelijkheid zou krijgen waat nou is dat juist het andersomme effect @kellyk - denk je? In principe reageren toch alle testen op hetzelfde hormoon? Ik zit nu op dag 18 (laasten cyclussen: 29, 32 en 31 dagen) @Noralie87 - Dat controle streepje van jou ziet er inderdaad wat duidelijker uit. Vang jij ook de urine ook eerst op in een bakje? Stralen lukt bij mij niet zo goed..lol
Lita, nee kan er ook geen touw aan vastknopen. Ik had dat de vorige cyclus ook ongeveer zoals jou. Geen idee wanneer nou de eisprong was.
Hahaha snap ik. Maar ik denk dat ik liever wacht want als ze zeggen dat ze nog niks kunnen zien mij kennende wordt een week tot nod nog wachten heeeel vervelend voor mij hahah. Dus ga ik rustig wachten tot nod Hihi nog maar een weekje
Meestal gewoon 14 dagen maar zit deze ronde voor het eerst de vollerdige ronde aan de tarwekiem olie dus kan enigzins net wat anders worden maar daar ga ik maar nie vanuit haha
Wat vervelend dat ze zo onduidelijk zijn! Heb je bij je ovulatie ook last van andere symptomen? Zoals vruchtbaar slijm of krampen waaraan je het kan afleiden?
Mag ik vragen waarom jij de gehele ronde tarwekiemolie gebruikt en niet alleen na je eisprong? Ik ben benieuwd omdat het misschien een goede optie is voor mij omdat teunisbloemolie duidelijk geen effect heeft en de boel alleen maar verder in de war gooit.
Ik heb al 50 ovutesten doorheen gejaagd deze cyclus. Ik heb er nog 4 liggen en heb zojuist weer 60 nieuwe besteld voor 22 euro. Dan heb ik genoeg voor als het nog heel lang gaat duren.
Hier even een update. Heb een paar dagen niets van me laten horen. Heb wel meegelezen. Ik zit nu op cd 26 en heb nog steeds geen eisprong gehad. Ik ben echt bang dat het door de teunisbloemolie komt dat het zo lang duurt en ik vraag me af of ik er niet beter mee kan stoppen. M'n ovulatietesten zijn al bijna op ook dus ik denk dat ik er deze maand maar mee ophou. Naast de testen temp ik ook, maar dat is de komende week toch niet betrouwbaar omdat ik nachtdiensten heb. Echt balen want ik had goede hoop voor deze ronde. Van t weekend weer iemand die aankondigde dat ze zwanger was. Is nu al de 7e sinds ik gestopt ben met de pil. Ik ben heel blij hoor voor ze, maar ik hoop gewoon dat het mij ook een keer gegund is. Het lijkt hun allemaal zo makkelijk af te gaan. Gestopt met de pil en hup de 1e of 2e ronde zwanger. Dan komt bij mij toch wel een beetje jaloezie naar boven. En begin ik me zorgen te maken of er iets mis is met me.
Normaal gesproken gebruik ik z&k (de 50 die ik heb gebruikt en de 4 die ik heb liggen) en nu heb ik bij 123thuistesten besteld. Omdat die 5 euro goedkoper waren en ik er 10 meer kreeg.
Voor de mk wel maar nu helaas niet nee En wat betreft jouw angst dat er iets niet goed: nee joh! bij de een duurt het gewoon langer dan bij de ander. Alleen komen vaak slechts de positieve verhalen naar voren (behalve op dit forum dan. haha) en zijn wij dar extra gevoelig voor omdat we het oh zo graag willen Knuf!
Wat voelen jullie bij een eisprong en waar in de buik zou je dat moeten voelen? Daarnet nog eens getest en is nog duidelijker als vanmorgen!
Ik merk dat er toch nog vragen zijn mbt de olie's Teunis is om je cyclus te verkorten. Tarwekiem is om je baarmoederslijmvlies dikker te maken. Tarwekiem kun je de hele cyclus door slikken! Slijm wordt ook vóór je ei aangemaakt Maar als je ook teunis slikt dan is het zo dat je de teunis tot ei doet en tarwe erna omdat het sámen teveel is.
Op deze foto lijkt het alsof je nog geen lh-piek hebt. Je T-streep is niet donkerder dan je C-streep. Tenminste op mijn scherm komt het niet over.
O en het is echt niet zo dat je ei langer op zich laat wachten door de tarwekiem want bij mij was die zelfs 3 dagen te vroeg of dag 10! En toen raakte ik zwanger! Hoe het zit met de teunis weet ik niet uit ervaring.