In shock! Iemand dit ooit meegemaakt?

Discussie in 'Onderzoeken en echo's' gestart door Mississippi, 18 apr 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mamvk

    Mamvk Fanatiek lid

    29 sep 2013
    1.043
    0
    0
    Wauw!! Gefeliciteerd!!
     
  2. debsel82

    debsel82 Fanatiek lid

    31 aug 2008
    2.055
    0
    0
    Zeeland
    Wow! Wat bizar, maar o zo mooi!!
     
  3. Dreamer

    Dreamer VIP lid

    17 mrt 2011
    6.155
    33
    48
    echt zo bizar!
    Ik duim voor morgen! Dit kleintje weet hoe welkom het is!
     
  4. Chubbie

    Chubbie Actief lid

    28 feb 2013
    470
    0
    16
    Arnhem
    zo dan! heftig dit!
    maar gefeliciteerd met je zwangerschap!
    ga voor je duimen dat het goed blijft gaan!!
     
  5. raglottie

    raglottie Actief lid

    7 feb 2014
    323
    0
    16
    NULL
    NULL
    Tjongejonge, met stijgende verbazing je verhaal gelezen. Ik hoop op een heel fijn en duidelijk beeld voor jullie morgen!
     
  6. imba 86

    imba 86 Niet meer actief

    Zo nou zeg, wat een wondertje. Zijn alle kindjes uiteraard maar jij hebt overduidelijk een vechtertje.
    Morgen weer spannend maar hoera voor nu!
     
  7. birds86

    birds86 VIP lid

    13 mei 2013
    5.305
    2.002
    113
    Vrouw
    Wauw! Ben heeeeel benieuwd wat de echo je morgen laat zien :)

    Gefeliciteerd! !
     
  8. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38
    Wat goed,spannend zeg!!
    Hopelijk houd het kleine frummeltje het vol!!
     
  9. Fanysha

    Fanysha Niet meer actief

    Jeetje wat een onwijs bizar maar mooi verhaal! (ondanks alle ellende natuurlijk) Ik hoop dat dit verhaaltje een mooi en goed einde zal krijgen... ik hoop het zo voor jullie!
     
  10. Humava

    Humava Niet meer actief

    Wow wat goed! En hopelijk morgen een helemaal goede echo!
     
  11. Zolief

    Zolief Fanatiek lid

    2 jan 2012
    1.413
    44
    48
    Onderin Nederland
    Ik zou hier ook altijd bang voor zijn. Dat je pillen neemt terwijl er gewoon een baby groeit die zich nog wat verscholen houd. Ik zou ook nooit pillen slikken maar altijd even afwachten tot een week of 10. Dan nog een echo is er dan echt niets te zien dan kan het alsnog.. maar je zult je eigen kindje maar weghalen met die pillen.

    Ik hoop dat jullie kindje gewoon springlevend is.

    Ik was trouwens ook een week later uitgerekend dan het volgens de berekeningen zou moeten zijn.
     
  12. Mississippi

    Mississippi VIP lid

    10 feb 2012
    10.511
    4.635
    113
    Bedankt allemaal voor de lieve reacties!! Echt hartverwarmend dat jullie zo meeleven! Ik ben zelf ook nog helemaal verbaasd durf nog steeds niet te hopen dat het echt goed gaat komen! Maar het begin is er!

    Ik zou ook nooit meer iemand adviseren om die tabletten te nemen tenzij voor 2000% zeker is dat het echt echt echt niet goed zit! Maar ja ik ben een leek en als zowel gyn als vk tegen je zeggen dat het foute boel is wie ben ik om dat dan tegen te spreken? (Nu weet ik natuurlijk wel beter) ik ga me er ook hard voor maken dat het beleid in het Franciscus ziekenhuis in Rotterdam verbeterd wat dit soort zaken betreft! (Ik weet niet of ik dat zo mag zeggen maar ik doe het toch!) mijn vertrouwen in artsen e.d. Was na alles wat we met onze dochter hebben doorgemaakt al behoorlijk gedaald, maar inmiddels heeft het het absolute nulpunt bereikt... Ben benieuwd met wat voor verhaal de gyn morgen komt!
     
  13. kimberly1989

    kimberly1989 Fanatiek lid

    23 sep 2013
    1.743
    277
    83
    Vrouw
    Jeugdhulpverlener
    Heb gehoord dat het SFG sowieso niet zo'n best ziekenhuis is op die afdeling (en verloskunde).. Hopelijk gaat het helemaal goed komen met jou en je kleintje en heb je over ruim 30 weken gewoon een mooi gezond kindje in je armen :)
     
  14. Mississippi

    Mississippi VIP lid

    10 feb 2012
    10.511
    4.635
    113
    Haha bedankt autocorrectie gemist denk ik ;)
     
  15. Esther15

    Esther15 VIP lid

    20 apr 2006
    7.918
    7
    38
    thuis
    OMG het wordt echt een heel speciaal verhaal dit zeg. En als ik hier al niks meer van snap dan kan ik proberen te begrijpen hoe jullie je nu moeten voelen.
    Meid, nogmaals gefeliciteerd en ik hoop dat je morgen een prachtige echo zal krijgen.
    En als dat zo is, stamp de gyn dan even onder de tafel tegen haar benen aan of zo. Niet normaal meer in wat voor een achtbaan jullie zitten. Hoe gaat het met je man/vriend?
     
  16. liefde88

    liefde88 Bekend lid

    21 jun 2011
    984
    14
    18
    Nederland
    waauww jeetje wat een verhaal en wat een wonder!!
     
  17. Mississippi

    Mississippi VIP lid

    10 feb 2012
    10.511
    4.635
    113
    Dankjewel! Haha zal ik doen ja! Mijn man is gelukkig heel nuchter van zichzelf, maar ook voor hem is dit een behoorlijk rollercoaster. Hij was er vanmiddag niet bij want impulsief als ik ben en het snel even geregeld had, hij kon echt niet weg van z'n werk. Gelukkig was m'n moeder mee die steeds al zei dat het nog goed zou komen. (Avond voor de cytotec appte ze me dat ik eerst nog een keer een echo moest doen, Les: altijd naar je moeder luisteren! Ook al ben je 27!) maar goed, hij wil de gyn dus eerst spreken en is voornamelijk bezorgd wat de cytotec en mijn onaangepaste dieet teweeg heeft kunnen brengen bij het vruchtje.
     
  18. Lavina

    Lavina Fanatiek lid

    9 jun 2012
    2.367
    0
    36
    Omgeving Utrecht
    Jeetje wat een heftig verhaal zeg en hoe mooi dat je nu toch een kloppend hartje hebt gezien!

    Schandelig hoe snel je aan de cytotec moest als het nog niet eens zeker was.

    Ben benieuwd wat de gyn gaat zeggen morgen, veel sterkte en duim voor een hele mooie gezonde beeb!
     
  19. kleinesam

    kleinesam Fanatiek lid

    15 mrt 2009
    1.409
    0
    0
    Ik ben ook verbaasd dat er bij n echo met 5,5 week al wordt geconstateerd dat t een windei is. Meestal laten ze je dan n week later terugkomen om nogmaals te kijken en dan afwachten of t zelf weggaat. Gelukkig heb je nu n kloppend hartje gezien wat n wonder! Ik zou denk ik overstappen naar EMC als ik jou was.
     
  20. Wachtende

    Wachtende Fanatiek lid

    29 nov 2011
    4.414
    0
    0
    Wauw!!
    Ik duim voor je meid!
    Maar zou morgen toch ook wel even een hartig woordje met de gyn spreken...daarna zou ik hem nooit meer hoeven te zien eerlijk gezegd.

    Wat een achtbaan zeg!
     

Deel Deze Pagina