Ja, tnx. We zetten hem dan weer op de hoogste stand (deze) en slapen zelf op twee matrassen. Dan komen we als het goed is net op 70 cm. Evt nog een extra matrasje onder het matrasje van beeb zodat het gat tussen onze bedden niet te groot wordt.
Wij horen vanavond wat het wordt! Maakt voor het kamertje weinig uit, maar wij hebben al een meisjesnaam en jongensnaam gaat zo moeizaam. Daarbij zij we (vooral vl) ervan overtuigd dat het een meisje is. Vl heeft soms wat moeite met verandering, dus mocht het een jongen zijn kan ie nog even rustig aan het idee wennen. Het maakt me echt niet uit wat het wordt, maar weten wat het wordt geeft me wat rust. Dat heb ik nu wel nodig na een verhuizing in de eerste weken van mijn zwangerschap, nu nog druk aan het verbouwen, ondertussen een bruiloft plannen en vl die een nieuwe studie start + daarnaast nieuw werk moet zoeken... Zo genoeg geklaagd. Ik begin in ieder geval lekker te froeien en voel me steeds beter
Veel plezier mira spannend! Evt de angelsound, de ene gyn zegt gewoon doen de andere zegt van niet. Geluidsgolven zijn niet prettig voor een kindje en veel gebruikers zeggen idd wat evira zegt dat het kindje de golven aan het ontduiken is. Voor mij is dat genoeg om geen angelsound te kopen. Hoe spijtig ook hahah want zou er heel graag een willen hebben. Daarbij komt dat ik het denk ik niet voor elkaar krijg om maar een keer in de week te luisteren.... Nog 9 nachtjes slapen en dan mogencwe weer even spieken naar de kleine meid of jongen. Er wordt dan meteen gekeken naar het geslacht. Spannend! Ik ben erg benieuwd!
Pfff voelde me een ruime week heel goed (vanaf wk 15 zeg maar) en nu vanaf donderdagavond weer minder . Toen overgegeven en gistermiddag weer. Heb dus sinds donderdagavond weer dat brokgevoel in mijn keel en slijmvorming waardoor ik veel loop te kokhalzen met het risico dat ik overgeef . Herkent iemand hier dat gevoel? Zo naar...beperkt ook nog eens mijn drink- en eetgedrag . @angelsound: ik heb mijn eigen persoonlijke angelsound in de vorm van vl . Die luistert gewoon met zijn oor en stelt me zo gerust haha. Was bij de vorige zwangerschap ook zo....erg handig .
Esrefa gefeliciteerd. Wat weten al veel mensen wat het gaat worden. Ga zo toch ook maar een afspraak maken
Een meisje wat leuk! Houd iemand nog de lijst bij? Hier vandaag buikkrampen. Weet niet goed waardoor. Bah vind hetaar eng dan hoor
Vandaag voor controle naar de vk geweest en alles was prima in orde en ik zit netjes op schema qua baarmoeder.
Esrefa, leuk!!! Aangezien ik hier verkouden op de bank zit ben ik online geboortekaartjes aan het bekijken en alvast wat ideeën opslaan. nu kom ik veel geboortekaartjes tegen die ik leuk vind maar waar vlinders op staan. associëren jullie dat met een vlinderkindje of zou dat niet in je opkomen ? kwam net ineens in me op dat mensen dat misschien zouden kunnen denken als ze bijv de voorkant van het kaartje zien
Ik meld me hier ook even aan! Wij zijn 22 oktober uitgerekend! Hebben al een zoon van bijna 4 ( juni 2010 ) en verwachten nu eindelijk na 2 jaar en 3 miskramen ons 2de kindje! Wij hebben 8 mei de geslachtsbepalende echo! Bij de echo van 12.6 weken dacht de vk een meisje maar twijfelde nog dus ben heeeeel benieuwd!
Zebra zelf wou ik het de vorige keer niet omdat wij voor onze dochter een miskraam hebben gehad. Dit was voor ons toen echt een ding. Nu hebben wij het er nog niet over gehad. Bij een ander zou ik daar nooit aan denken. Gewoon iets uitzoeken wat je mooi vindt.
Esrefa, leuk! Ik krijg ook een meisje en 17 oktober uitgerekend 😃 Zebra, ik heb wel de associatie met een miskraam oid wanneer ik iets van vlindertjes zie op iets dat met zwangerschap te maken heeft. Heb zelf nooit een miskraam dichtbij meegemaakt, maar toch de associatie. Omdat ze "weg" vliegen. Ik ben langzaam naar kleertjes aant kijken, maar vind het zoo moelijk om maten in te schatten! Vandaag de kraamzorg geregeld, eindelijk! Zijn de controles nu bij de vk om het hartje te luisteren, bloeddruk te meten? Of zijn er ook meiden die toch soms nog n echo krijgen? Ik moet donderdag weer!
Hallo meiden! Ook wij krijgen een meisje!! Over gezondheid gesproken...voor de 2e keer deze maand buikgriep..echt krampen..water diarree en misselijk..niet fijn!! Beterschap voor de zieke dames..succes en veel plezier voor de klussende dames en gefeliciteerd voor de dames die weten wat het gaat worden
JFelice, dat heb ik dus ook met kaartjes waar vlindertjes op staan. ik doe dat toch maar niet, blijf eraan denken. hier ook alleen hartje luisteren met controles, en nog de 20wk echo maar dat was het. Ik ga vanaf 30 of 32 weken naar de gyn ivm eerdere keizersnede dus misschien dat ik dan nog een keer een echo krijg. Ik ben ook echt benieuwd of dit kindje weer een stuitligger zal zijn. eigenlijk lijkt opnieuw een keizersnede me wel prima ook al blijft het een redelijk grote operatie natuurlijk