afvallen op je eigen manier? lucht je hart en deel je blijdschap

Discussion in 'De lounge' started by TinaTeenslipper, Mar 20, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. soeza

    soeza Niet meer actief

    Ik ben trots op ons! :p:D

    Ik wil er nog zo'n 8 kg af, dan weeg ik 60, dat woog ik vroegah voor de kindjes ook...
     
  2. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Hier weer een kilo kwijt. Nog 3 kilo te gaan tot de 70 :D
    Maar man, kinderen en ik hebben een week vakantie. Dan is het ritme toch een stuk moeilijker.
    Maar goed, vanochtend mijn yoghurtpapje weer gehad met alles er op en eraan.
    Daarnet een banaan gehad en straks even ene lekker stukje stokbrood met kip.

    Friet vind ik trouwens niet zo'n probleem. Als dat goed gefrituurd is, is dat niet veel slechter dan je gebakken aardappelen in croma.
    Alleen die sauzen, frikandel speciaal etc.
    Ik heb hele pittige kruiden die ik er overheen donder ( echt heerlijk ) en ik eet er curry of ketchup bij. Heb ik meer dan genoeg aan.
     
  3. Imensa

    Imensa Niet meer actief

    Nou ik neem altijd mijn bakje eten mee. Als er iemand kwam melde ik altijd dat als ze iets hadden wat gezond was ik het zeker zou kopen dat friet niet binnen mijn ''dieet'' paste.. Bij een hoop herrie eet ik mijn bakje rijst toch lekker buiten op. Is overigens nog nooit voorgekomen hoor.
     
  4. TinaTeenslipper

    TinaTeenslipper VIP lid

    Jun 5, 2013
    7,027
    551
    113
    nee klopt heb je ook gelijk in. maar ik ben sowieso al niet zon friet liefhebber. lust het wel hoor maar niet van jeeeeej!;)
     
  5. Bkoenen

    Bkoenen Niet meer actief

    Ik schrijf normaal niet in dit topic, maar lees wel eens mee.

    Na 2 zwangerschappen is het allemaal wat slapper. Ik heb altijd al dikke benen gehad (een kledingmaat meer dan mijn bovenkant) maar sinds de zwangerschappen (en meer eten, ik geef het toe) zijn de billen/heupen/lovehandles/bovenarmen en vooral benen echt teveel geworden voor me.
    Ik ben misschien niet overweight, maar slank ook niet meer.
    En dat wil ik wel.
    Ik schaam me dood in een bikini. Zwemmen doe ik eigenlijk nooit.

    Ik ben begonnen met hardlopen (loop nu een half uur achter elkaar, 3x per week) maar afvallen: niks!

    Nu heb ik besloten om bij het avondeten te letten op de koolhydraten. Het voornemen is om maar een HEEEEL klein beetje aard/rijst/pasta te nemen, en meer groenten daarvoor in de plaats.
    's Ochtends eet ik altijd volle yoghurt met muesli (en als het in huis is verse vruchten) en een gekookt eitje.
    's middags meestal 3 boterhammen, 's avonds 1 bord warm (kook alles vers) en 's avonds bij de lekkere trek ga ik aan de (ongezouten/ongebrande) noten.

    Mijn probleem: chocola. Suiker en melk in de koffie...en toch af en toe een chippie.

    In het weekend eten we lekker afbakbroodjes, maar misschien moet ik daar ook mee ophouden...

    Ik wil totaal zo'n 7 kilo eraf. Maar het gaat me meer om de centimeters dan om de kilo's.
     
  6. Delta

    Delta Niet meer actief

    Ja we zijn goed bezig! Oh 8 kilo, moet zeker gaan lukken :cool: Ik weeg nu 61 kilo, kom van de 85 af. Maar zou graag onder de 60 willen wegen, gewoon nét dat extra vet eraf nog haha.
    Ik snap je heel goed, gewoon soort van terug naar het lijf wat je had vóór je kindjes had.. Mannen hebben het maar makkelijk.. Haha
     
  7. Delta

    Delta Niet meer actief

    female81; welkom en succes ook! je voornemen wat je wilt gaan eten/eet klinkt in ieder geval erg goed. dat moet zeker lukken.
     
  8. wendelaa

    wendelaa VIP lid

    Nov 30, 2008
    8,641
    0
    36
    Noord Brabant
    Gebakken aardappelen eet ik ook al tijden niet meer. Überhaupt geen aardappelen, vind er geen bal aan. Doe weleens zoete aardappel door mijn eten
     
  9. Inge88

    Inge88 Fanatiek lid

    Mar 22, 2011
    2,264
    0
    0

    Hoe zit het dan met ovenfriet? Als ik dan een keer zou mogen 'zondigen' van mezelf en dus wat frietjes mag. Zou ik dan het beste ovenfrietjes met tomatenketchup kunnen nemen?

    Ik woog vanmorgen 58,2! Vanavond weer weeg moment. Weeg daar wel altijd meer, is ook na het eten en 's avonds. Dat ligt daaraan neem ik aan toch? Nog 4,2 kilo tot mijn eerste doel! En wat gaat het goed :) Vind het ook echt niet moeilijk of lastig. Heb deze week wel gezondigd met 1x uiteten (alleen dan geen frietjes gepakt en minder brood) en 1x een tompouce :)

    Hopelijk deze week onder de 58. Kan niet eens meer herinneren wanneer de weegschaal nog 57 aan gaf!
     
  10. wendelaa

    wendelaa VIP lid

    Nov 30, 2008
    8,641
    0
    36
    Noord Brabant
    Inge, ik heb de onhebbelijke gewoonte om mij elke dag smorgens en s avonds te wegen. In de avond altijd een halve kilo meer. Is idd van het eten en drinken van de hele dag
     
  11. sita90

    sita90 Niet meer actief

    Je gewicht schommelt gedurende de week een beetje. Weeg je niet elke dag, nergens voor nodig. Weeg je elke week op dezelfde dag en hetzelfde tijdstip, dat is veel beter.

    Hier ook iemand die probeert af te vallen, nog steeds!!! Ik zit nu weer aan een nieuw dieet haha en ik doe insanity. Nu twee weken niet kunnen doen ivm miskraam maar vandaag pak ik het weer op. Zo ook mijn dieet. Mijn gewicht staat nu op 72,8 volgens mij bij een lengte van 1,60.
    DOEL: BINNEN 4 MAANDEN MINIMAAL 10 KILO KWIJT.
    Liefst meer, ik wil rond de 57 zitten. Maar ik ben al super blij met die 10 kilo.

    succes dames, denk aan het eind resultaat....:)
     
  12. kleintje88

    kleintje88 VIP lid

    Nov 17, 2008
    9,362
    2
    0
    Vanmorgen:
    Flinke bak muesli met melk

    Toen 1,5 uur gesport

    Tussendoor: appel en druiven

    Lunch: twee speltboterhammen (die naast het roggebrood liggen die dunne plakken) met honing

    Tussendoor: denk een schaaltje magere vla of iets van kwark of yoghurt

    Avond: aardappelen, sperziebonen kip burger

    Tussendoor: nog geen idee
     
  13. wendelaa

    wendelaa VIP lid

    Nov 30, 2008
    8,641
    0
    36
    Noord Brabant
    Sita, ik weet dat t beter is. Maar deze tic heb ik al jaren ;)
    Wordt onrustig als ik t niet doe haha

    Succes en je doel moet haalbaar zijn.
    Ik zit nu aan 7 kg in 3 maanden
     
  14. Joy1

    Joy1 Bekend lid

    Mar 11, 2013
    512
    2
    18
    NULL
    NULL
    Ik heb een vraagje aan jullie dames :)
    Ik wil niet afvallen (zwanger) maar gewoon heel gezond eten en alleen aankomen de zwangerschap en niet van te veel snoepen enz.
    Maar wat kan ik nu pakken als tussendoortje als ik: die dag al yoghurt op heb bij het ontbijt, al 2 of meer stukken fruit op heb, en ik door de lunch ook al 200 gram groente heb.. Duss een gezond tussendoortje maar geen yoghurt, fruit of groente :) wat dan?
     
  15. meintje

    meintje Fanatiek lid

    Jul 9, 2008
    2,610
    928
    113
    cracker, rijstwafel, volkorenkoekje, soepstengel, wat ongezouten en ongebrande noten...

    Dat gezegd hebbende moet ik denk ik bekennen dat ik al een hele tijd mee lees hier maar nog niet heb meegeschreven. Ik weeg veel te veel en wil er graag wat af. Ben nu 4 weken bezig en heb geen idee wat ik ben afgevallen, ik heb niet meer op de weegschaal gestaan en ga er voorlopig ok nog niet op ook.
    In tegenstelling tot de meesten hier heb ik dus totaal niet de zin om op de weegschaal te gaan staan. Ik begrijp eigenlijk niet zo goed waarom mensen zich dagelijks, of zelf 2 keer per dag, wegen....bij mij zou dat enkel tot teleurstelling kunnen leiden en zou ik het opgeven bij tegenvallende resultaten.

    Ik wil jullie wel allemaal ontzettend veel succes wensen en hoop echt dat jullie allemaal zullen stralen en trots zullen zijn op wat er al bereikt is en nog zal worden bereikt!!!
     
  16. Chiggy

    Chiggy VIP lid

    Aug 29, 2010
    12,876
    25
    38
    Rotterdam
    Ik weeg me ook dagelijks hoor. Maar ik laat me niet demotiveren als ik een dagje wat zwaarder ben of een week stilsta.
    Ik zie geen enkele reden om op te geven, hooguit om je patroon eens goed onder de loep te nemen als je bijv langere tijd stilstaat... :)
     
  17. Josie88

    Josie88 Niet meer actief

    Zo dan, kletstantes. :D

    Welkom soeza, goed bezig zeg!

    Geldt ook voor de anderen, gaat weer lekker hier! *steekt duimen omhoog*

    Ik zou me vanochtend hebben moeten wegen, maar ik ben erg slecht bezig geweest, dus ik doe even aan struisvogelpolitiek en heb m'n weegmoment verplaatst naar morgen... :)

    Heel slecht, had een feestje en verjaardag en dacht: 'ach, één hapje kan toch geen kwaad?' Wel dus, ik moet mezelf inmiddels kennen en weten dat het bij mij alles of niets is, dus ik ging finaal de mist in. Grrr....

    Maar goed, niet te lang bij stil staan, weer vol goede moed verder. Aankomend weekend ook een leuk feestje, maar ik houd me in. Echt waar! ;)
     
  18. soeza

    soeza Niet meer actief

    Herkenbaar ;):)
    Na de eerste hap denk ik vaak al "ach, nou is de dag toch al kapot"

    Maar goed, nu met goede moed weer verder! en bij het volgende feestje ver weg van de hapjes gaan zitten hahaha
     
  19. soeza

    soeza Niet meer actief

    wegen
    ik weeg mezelf 1x in de week, standaard op maandagochtend. Wil gewoon in 1x resultaat zien en niet de hele dag door wegen, want dan wordt het voor mij echt een obsessie ben ik bang...
     
  20. wendelaa

    wendelaa VIP lid

    Nov 30, 2008
    8,641
    0
    36
    Noord Brabant
    Herkenbaar, ik kan ook beter helemaal van hapjes afblijven....want 1 smaakt altijd naar meer.

    Over t wegen, ik heb lang gehad dat het mij idd een vervelend gevoel bezorgde als t tegenviel.
    Maar nu totaal niet meer. Of t nu meer of minder is, het motiveert mij alleen maar. Als t meevalt, dan denk ik; vooral doorgaan zo!
    Valt t tegen, dan ben ik alleen maar gedreven om beter mijn best te doen
     

Share This Page