ik heb nog een heel dun ragertje van volgens mij een nuby beker.. maar meestal doe ik het in de vaatwasser. heb er drie en rouleer daarmee, en koop om de zoveel tijd een nieuwe bij. ze zijn maar drie euro als hij helemaal verkleurt is van het sap gaat ie de vuilnisbak in.
Ik spoel het rietje altijdmet heel heet water door. Ik geloof namelijk niet dat het in de vaatwasser helemaal goed schoon wordt. En anders af en toe een nieuwe rietjesbeker? Die van de hema kosten maat 3 euro, dat is nog minder dan een los rietje van bijv nuby.
De tip!!!!!!! Met een normaal drink rietje de zijkanten leegschrapen, dit rietje is nl iets kleiner. Ik laat er eerst wat afwasmiddel inlopen, en duw er dan een rietje doorheen, door dat rietje en afwasmiddel word ie weer prachtig schoon! En over de fontein; beker vullen, en dan het dopje met rietje dicht doen voordat je die op de fles draai. En anders vullen, op z'n kop houden, zelf rietje leegdrinken, en dan dicht doen, dan zit er niks meer in t rietje, en spuit t er ook niet uit als je de fles open doe.
Ik heb een fijn ragertje van de winkel.dille en kamille. Past er perfect in! En er komt toch meer vuil uit als dat ik het met heet water schoon maak.