Eind mei/ begin juni 2014 uitgerekend!

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by Spidy, Sep 23, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Sam4Hope

    Sam4Hope Fanatiek lid

    Feb 25, 2011
    3,142
    0
    36
    Verzorgende Niv3 IG
    Ja volgende dinsdag weer :)
    Maar hoeft niet per see op t lijstje :)

    Heb mn bhs trouwens binnen! Zitten wel goed, alleen omvang wat strak. Dus in de stad ff zoeken naar tussenstukje. Hebben ze die bij livera ofzo? Alleen als borsten echt op gaan zetten ben ik bang dat ze te klein zijn. Had ook 2 voedingstops besteld, zitten heerlijk!
     
  2. wendy424

    wendy424 Fanatiek lid

    Aug 24, 2013
    1,293
    14
    38
    Zojuist controle en echo gehad.

    Controle alles was goed, baby ligt gedeeltelijk ingedaald dus dat is wel erg fijn. Bloeddruk was ook goed. Verloskundige gaf aan dat kindje qua gewicht iets boven gemiddeld zit. verwacht bij bevalling rond de 3500-3800 gram.

    Echo was ook goed, baby was nu 2699 gram, hoe zwaar is jullie baby bij deze termijn? Echoscopiste gaf aan dat de baby iets onder gemiddeld zit, dus ja wie ik nu moet geloven?

    Wil iemand op 12 mei voor mij controle vk toevoegen aan het lijstje?
     
  3. Abygail

    Abygail Actief lid

    Sep 15, 2013
    211
    0
    0
    Jr. Financieel Manager
    Rotterdam
    Hoi meiden,

    Ik lees een aantal verontrustende dingen, soms moeten wij vrouwen echt pas op de plaats maken.

    Fleur misschien helpt het iets als je even kunt hangen? Vergt wel een beetje creativiteit maar als je recht gehurkt even het gewicht van je bekken kunt halen helpt het misschien iets? En hoe naar ook, slapen met medicatie is altijd beter als niet slapen. Ik duim met je mee dat je voor maandag je wondertje vast hebt :)

    Guusje flauwvallen is bijna niet te voorkomen, het is ook allemaal behoorlijk zwaar, maar het is wel gevaarlijk als je verkeerd ( op je buik ) valt. Echt meer relaxen he ;)

    Kimberly fantastisch dat de APK weer goed was! Jammer he dat ze alleen voelen? Ik kan m'n nieuwsgierigheid haast niet bedwingen haha. Een klamboe is denk ik de beste oplossing tegen de muggen, bij d apotheek verkopen ze wel iets wat specifiek voor baby's is tegen de jeuk oid. Je hebt ook een app van rode kruis. Hierin staat wat te doen bij wespensteken , teken, oververhitting etc etc. Altijd handig om bij de hand te hebben.

    Het lijstje wordt inderdaad steeds korter haha, ik mag donderdag weer en ga daarna ook om de week. Ik denk dat we stiekem een beetje druk zijn allemaal.

    Ik zie best op tegen de bevalling. Ik vond de weeën erg naar, en ik ben altijd zo bang dat ik me niet kan inhouden met mijn gevloek en getier haha. Hopelijk duurt het allemaal niet te lang, maar goed we zullen moeten haha.

    Succes allemaal met de laatste loodjes, groetjes
     
  4. citroen

    citroen Fanatiek lid

    Jan 23, 2012
    2,993
    0
    36
    droomland
    meiden wat wordt hier toch lekker gekletst! :)

    ik denk ook dat iedereen lekker rustig aan moet doen want ik lees dingen die ik beter niet kan lezen, maar ja ik herken het bij mezelf ook wel.

    ik weet dat ik rustig aan moet doen met mijn bekkeninstabiliteit enzo, maar overdag op de goede momenten doe ik al snel te veel. en dan is het 's avonds weer mis.
    's avonds heb ik dan zoveel last dat op de bank zitten al onmogelijk lijkt, laat staan slapen. dan kom je dus in een negatief spiraaltje... het is echt slopend!
    Door de bekkenklachten ga ik mn houding veranderen en heb ik nu ook last van pijn in mijn boven rug...

    dus vandaag toch echt maar de stap gezet en geluisterd naar de adviezen van de VK, vriendlief, moeders, en iedereen.
    Ik heb een hoog/laag bed geregeld voor in de woonkamer en dat wordt donderdag bezorgt.
    De VK heeft me geadviseerd hier overdag en s avonds na het eten gebruik van te maken. dan krijgt mijn lichaam een stuk meer rust en gaat het slapen hopelijk ook beter.

    hebben jullie al nagedacht over wat jullie de kraamvisite voorschotelen?
    ik wilde graag iets lekkers en leuks, iets anders dan beschuit met muisjes.
    dus nu doe ik het volgende:
    een roze koek, daarop een toef slagroom. en bovenop de toef komt een eetbaar plaatje met haar naam en een roze roosje die ik van fondant maak. om het af te maken strooi ik er nog wat roze glitter suiker op.

    best veel werk, want de fondant roosjes maak ik zelf.
    maar wel leuke afleiding :) heb ik tenminste iets te doen.

    wat wordt jullie kraamtraktatie?
     
  5. kimberly1989

    kimberly1989 Fanatiek lid

    Sep 23, 2013
    1,743
    277
    83
    Female
    Jeugdhulpverlener
    TweeKids, 19 mei, 2e kindje, Meisje
    Laure26, 22 mei, 1e kindje Verrassing
    Kimberly1989, 25 mei, 1e kindje, Jongen
    Jeanine1985, 25 mei, 1e kindje,Jongen
    Koali, 26 mei, 1e kindje, Meisje
    Kahlan, 26 mei, 1e kindje, Meisje
    Nienke18, 27 mei, 3e kindje,Verrassing
    Bloemetje1990, 27 mei, 1e kindje,Jongen
    Citroen, 28 mei, 1e kindje, Meisje
    Bailatamara, 28 mei, 2e kindje,Jongen
    HuiBooBee, 28 mei, 1e kindje,Verrassing
    Sam4Hope, 29 mei, 2e kindje Verrassing
    Wendy424, 29 mei, 1e kindje, Jongen
    Moeder van Rick, 29 mei, 2e kindje, Meisje
    Sunsetmiffy, 30 mei, 2e kindje,Meisje
    Elise75, 3 juni, 1e kindje, Meisje
    Abigail, 4 juni, 2e kindje,Verrassing
    Guusje27, 8 juni, 2e kindje, Jongen
    Maria6, 10 juni, 1e kindje, Jongen
    xbabyxdx, 13 juni, 1e kindje,Meisje


    29 april Controle VK + groeiecho - Wendy424
    29 april groeiecho - Koali
    30 april, anesthesist, groei echo en gyn. - Elise75
    1 mei Controle Gyn. -HuiBooBee
    1 mei Controle VK - Abygail
    5 mei Controle VK - Tweekids
    6 mei Controle VK - Sunsetmiffy
    5 mei Controle VK - Sam4Hope
    9 mei Controle VK - Koali
    9 mei Controle VK - Kimberly
    12 mei Controle VK - Wendy424


    Bevallen:

    Wishfulthinking - 23-04-2014 Eden Nathalia
     
  6. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    Aug 26, 2012
    13,148
    330
    83
    Female
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent
    HBB is je kindje ingedaald? Dan is er geen speciale procedure je hoeft dan niet te gaan liggen. Dat liggen is ervoor dat als je vliezen breken zakt je kindje ineens in je bekken en kan de navelstreng om het nekje komen. Verder moet je als ze breken voor de 37 weken altijd bellen, breken ze daarna s'nachts en nog geen weeen hoef je pas de volgende ochtend te bellen. Breken ze overdag mag je altijd bellen. Wel altijd bellen als het groen/bruin is dan heeft de baby namelijk in je buik gepoept.
    Hoop dat je hier wat aan hebt? :)

    @ Citroen wij geven een kraamfeest:

    Tompouce
    roze koeken
    Roze hartjes
    En beschuit met muisjes :)
    Lijkt me genoeg haha

    @ Abygail probeer je niet te druk te maken laat het over je heen komen , misschien is er een bad/douche waar je gebruik van kan maken?

    @ Wendy hier 2900 gram is helemaal goed. Dus die 2699 lijkt me ook prima. Heeft de vk de echo gemaakt? Hier zat er een verschil met ziekenhuis en verloskundige van 300 gram ! Gewoon omdat ze int ziekenhuis betere apparatuur hebben. En pin je er niet teveel op vast.
    3800 gram is trouwens gewoon een lekker spekkie :)

    @ Sam fijn dat ze goed zitten ! Ja livera/honkemuller zal het vast hebben :)

    Hier geslapen in het bed van mijn vader vanmiddag (moest van hem om uit te proberen waterbed) helaas was het niet comfortabeler maar goed we hebben het geprobeerd :)
    Vanavond maar even flink gezellig maken met vriendlief alhoewel ik er geen zak zin in heb haha
     
  7. Koali

    Koali Fanatiek lid

    Oct 1, 2012
    1,845
    0
    36
    NULL
    NULL
    Wat een leuke cake!! :D

    Fleur, vervelend dat het waterbed ook geen verlichting bood. Hopelijk heb je nog wel even 'lekker' kunnen liggen. Erg vervelend als je er zoveel last van hebt.

    Citroen, slim hoor om even de adviezen op te volgen. Je moet jezelf niet voorbij gaan. Ik denk dat wij gewoon beschuit met muisjes doen als kraam 'traktatie'. Niet teveel poespas en altijd lekker :)

    Wendy, klinkt goed toch, 2700 gram? Hier vandaag ook een groeiecho gehad en werd ook op 2700 gram geschat (dit kwam vooral omdat de beentjes wat korter waren en iets achterliepen). Hoofdje en buikje lopen juist weer een weekje voor. Volgens de vk zou de baby met 40 weken rond de 3700-3900 wegen. Ben benieuwd..

    Oja en het is gelukkig nog steeds een meisje :) Ook wel fijn om zeker te weten. Er was ook al te zien dat ze een bos met haar op haar hoofdje had. Whaa... word nu zo nieuwsgierig naar der. Kan bijna niet meer wachten :)
     
  8. Sam4Hope

    Sam4Hope Fanatiek lid

    Feb 25, 2011
    3,142
    0
    36
    Verzorgende Niv3 IG
    Hier gewoon beschuit met muisjes.
    Wou bij de 1e ook wat speciaals, maar had er echt de puf niet voor hoor! Dus begin er nu niet eens aan.

    En idd, overdag trek ik t redelijk met mn bekkenklachten en dan heb ik savonds dus last van.. Zitten liggen maakt niet uit. En ondanks oefeningen van therepeute wordt de pijn alleen maar erger.. Ach we tellen af he?!

    Net ons bed verschoond en gelijk die molton eronder gelegd. Nog ff kijken of die zo los goed blijft liggen. Anders ff plakband zoeken :)

    En gewicht kindje nu? Dat meten ze hier niet eens...!
    Dus zal niet heel belangrijk zijn...?
     
  9. HuiBooBee

    HuiBooBee Fanatiek lid

    Feb 1, 2011
    4,355
    72
    48
    Nee, baby is verre van ingedaald. Zit heel erg hoog in mijn buik.
    Dankje voor de tips!

    @wendy: hier werd de baby afgelopen vrijdag 2392gr geschat. 34w2d.

    @traktatie: nog geen idee. Het liefst maak ik gekleurde cupcakes, maar zijn die te eten na het invriezen?
    Dus denk dat het gewoon standaard beschuit met muisjea worden :(

    @bevallingspanning: neuh! Helemaal nog niet zo.
    Grotere angst zit in de evt. keizersnede omdat de baby nu og niet gedraaid is en ik bang ben dat de baby niet wil draaien.
     
  10. citroen

    citroen Fanatiek lid

    Jan 23, 2012
    2,993
    0
    36
    droomland
    ik ben ook wel benieuwd hoe groot en zwaar ons mopje is.
    volgens mij krijg ik dat helemaal niet meer te horen.

    oeh ik heb ook nog geen bescherming op ons bed. maar eens even zien hoe ik dat kan fixen.

    leuke cake zag ik voorbij komen.
    ik heb nu met opzet bedacht iets te maken als kraamtraktatie wat iets meer werk is. vooral omdat ik dat nu al kan maken... omdat ik me zo verveel heb ik nu mooi wat afleiding :)
    als de kleine geboren is hoef ik alleen nog maar een toef slagroom te spuiten en het roosje+naamplaatje erop te zetten...
    goed te doen dus :)

    ik zit hier met een beetje een dubbel gevoel.
    we hebben vrienden die in december een kleintje hebben gekregen.
    Het is niet goed verlopen bij hun. Ze was nog maar 30 weken zwanger, kreeg zwangerschapsvergiftiging. binnen een dag lag ze in het UMCG (best ver van onze woonplaats).
    Ze werd erg ziek en moest een paar dagen later bevallen. tijdens de bevalling werd het hartje van de baby super zwak en kreeg ze een spoed keizersnee.

    Sinds de bevalling hebben we ze nog amper gezien, ik voelde een soort afstand dus besloot ze te bellen om weer eens iets af te spreken.
    Nu vertelde die vriend van ons dus dat hij het heel vervelend vond, maar dat ze voorlopig even niks willen afspreken.
    Hij heeft heel duidelijk gezegt dat het absoluut niet persoonlijk is en dat er dus geen ruzie ofzo is.
    Maar zijn vriendin heeft er ontzettend veel moeite mee om zwangere vrouwen te zien. Ze raakt dan erg overstuur... Daarom zoeken ze dus even geen contact.

    Ookal heeft hij heel duidelijk en eerlijk gezegt dat het niet persoonlijk is... het voelt toch een beetje gek.
    Volgens mij heeft haar bevalling haar geestelijk enorm uit balans gebracht en heeft ze dit niet verwerkt.
    Ik krijg een beetje het gevoel dat zij een post natale depressie heeft... wat denken jullie?
     
  11. bloemetje1990

    bloemetje1990 Actief lid

    Mar 30, 2013
    284
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat een metingen allemaal weer!! Super leuk..
    Hier vandaag ook VK geweest, baby is helemaal ingedaald en zit nu met zn hoofdje klem in mijn bekken.
    Hij word rond 40 week op 3500 gr geschat, gevoeld... dus weet niet hoe serieus ik dat kan nemen?
    Ook had mn baby een iets te hoge hartslag van 180 .. maar dat vertrouwde ze verderwel zei ze.. toch beetje eng maar goed zei zullen t wel weten, iemand enig idee waardoor een ongeboren babytje een te hoge hartslag krijgt?
     
  12. bloemetje1990

    bloemetje1990 Actief lid

    Mar 30, 2013
    284
    0
    0
    NULL
    NULL
    Citroen, ik liep je berichtje net mis..
    Kun je ook niet persoonlijk contact met haar opnemen? Bv door te bellen of te appen?
    Wat een vervelende situatie!! Jeetje ..
     
  13. HuiBooBee

    HuiBooBee Fanatiek lid

    Feb 1, 2011
    4,355
    72
    48
    @citroen: je zou haar altijd even kunnen bellen.
    Want, ookal is het voor haar gigantisch zwaar, een vriendachap moet wel van 2 kanten komen.
    Plus je kunt haar ook even peilen. Is haar kindje uiteindelijk dan overleden?
     
  14. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    Aug 26, 2012
    13,148
    330
    83
    Female
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent
    @ bloemetje, stel je vraag anders even aan de vk hier op het forum. Zou het ook geen fijn idee vinden.

    @ HBB gelijk gaan liggen dus..

    @ Citroen balen meid, hier ongeveer hetzelfde vrienden van ons afgelopen september een kindje gekregen met 34 weken, wisten al dat er veel mis zou zijn maar kindje bleek veel gehandicapter dan verwacht, moest 20 uur na de geboorte geopereerd worden en dat heeft ze niet overleefd. Hun lossen het op door snel weer zwanger te worden en het dus een beetje weg te stoppen voor mijn gevoel ook niet de goede manier dus. Nu weer zwanger 'gelukkig' van een meisje weer want anders weet ik zeker dat ze minder blij zou zijn geweest :(
    Het is inderdaad een beetje ontwijkend gedrag van je vriendin, en ook niet helemaal eerlijk tegenover jou want jij wil ook gewoon sociale contacten onderhouden. Van mij part door af en toe even met elkaar te bellen. Maar helemaal geen contact gaat me ook iets te ver. Misschien kan je een kaart sturen met ik denk aan je? En dan even op zijn beloop laten? En hopen dat ze wel op kraamvisite komen..
     
  15. bloemetje1990

    bloemetje1990 Actief lid

    Mar 30, 2013
    284
    0
    0
    NULL
    NULL
    VK hier op het forum? Haha waar dan? En hoe werkt dat? Geeeeeen idee!
     
  16. bloemetje1990

    bloemetje1990 Actief lid

    Mar 30, 2013
    284
    0
    0
    NULL
    NULL
    K heb het al hihi
     
  17. citroen

    citroen Fanatiek lid

    Jan 23, 2012
    2,993
    0
    36
    droomland
    Alles is mijn hun kindje gelukkig wel goed gekomen, maar dat is een lange, moeilijke weg geweest

    Gelukkig heeft ze ondertussen zelf ook contact met mij gezocht via de App. Hierin zegt ze dat ze het zelf heel moeilijk vindt en zich wel schuldig voelt, maar dat ze even niet weet hoe ze alles moet hebben. Ze schijft dat ze haar best doet om contact houden.

    Ik stuur hun indd maar even een kaartje binnenkort en laat het dan even op zn beloop.
    Ik hoop dat ze dan wel op kraamvisite komt enzo, en dat het daarna weer beter gaat.

    Ik vind het ook wel weer sneu voor haar, en heb er ook wel begrip voor... maar dit zijn altijd wel van die moeilijke situaties ;)

    Ik heb nu in ieder geval mijn best gedaan vanuit mijn kant.
     
  18. guusje27

    guusje27 Fanatiek lid

    Apr 16, 2010
    4,417
    0
    0
    Hier ook nog niet ingedaald hoor, ben benieuwd of hij t überhaupt gaat doen ;)

    Wendy: mijn dochtertje was met 39+2 geboren en woog maar 2680gr. Maar ze was meteen heel pittig, abgarscore 2x 10! Dus het zegt niet heel veel hoor, dus jou beeb heeft al een prachtig gewicht!

    Ik heb trouwens 7 mei weer een afspraak in t ziekenhuis!

    En morgen de fotoshoot, zin in!!!
     
  19. citroen

    citroen Fanatiek lid

    Jan 23, 2012
    2,993
    0
    36
    droomland
    veel plezier morgen guus!

    ik mag ook wel op het lijstje. 7 mei controle VK
     

Share This Page