Oh zo!!! Ja ik denk dat ik ook 6 w van tevoren ga en ook nog 2 weken vakantie ervoor neem. Dus in totaal 8w ervoor en dan erna ook nog 2 weken ofzo. Dus 20w weg in totaal. Vind wat extra rust met die kids die al rond hobbelen ook wel fijn.
Wij hebben toevallig gisteren onze vakantie verzet van begin juli naar eind augustus. Dus hoef dan tussen de vakantie en verlof nog maar 2 weken te werken! Ik kijk nu al uit naar die tijd! Ik merk wel dat de misselijkheid echt ver weg is, maar nu meer last heb van hoofdpijn, jullie ook?
Die hoofdpijn had ik helaas al een paar weken. Heel vervelend en heb er ook echt iedere dag last van hoopte dat t door te weinig drinken kwam. Maar is helaas niet het geval.
Lekker productief dagje zo! Me directeur persoonlijk verteld dat k zwanger ben. Mn zwangerschapsverlof geregeld en ouderschapsverlof geregeld. Ben vanaf 1/6 lekker vrij op de vrijdag! Heeeerlijk!
goed geregeld ariel!! Ik ga het mijn leidinggevende morgen vertellen. Welliswaar per telefoon aangezien ze geen tijd had voor een face to face afspraak maar ja Ik wil pas 4 weken van te voren met verlof gaan. heb in september nog 2 weken vakantie staan en dan nog 3 weken werken en dan verlof. Wil na het verlof 3 weken onbetaald verlof pakken ivm carnaval, dan kan ik daarna weer beginnen met werken. Ga overigens terug van de 36 uur naar de 24 uur!! kan ik me nu al op verheugen
goedenavond! ik werk als gastouder dus hier geen last van tijdelijke contracten. ik stop 6 weken vantevoren aangezien ik dan niet meer veel wil tillen. dus half september met verlof en dan in februari weer beginnen vandaag naar avonturenpark hellendoorn geweest. super dag geweest alleen bij laatste attractie is jas van onze zoon gejat, mooi balen.
klopt ariel, maar als gastouder krijg je ook gewoon 16 weken zwangerschapsverlof uitkering scheelt weer
Balen zeg! Wij zijn vandaag naar het zwembad geweest met de kinderen, en daarna naar de McDonalds. Ik heb de afgelopen dagen weer veel krampen in m'n onderbuik, ik ga morgen toch m'n urine weer even laten nakijken. Ben bang dat ik weer een blaasontsteking heb
hellendoorn is inderdaad geweldig vorige week ook al geweest, best erg, haha. hebben abonnementen voor het hele seizoen 2014 gewonnen voor ons allemaal dus we maken er heerlijk gebruik van dit jaar
Ohh lekker zeg!! Voor ons is het veel te ver rijden, anders gingen we dit jaar wel weer. Vorig jaar op vakantie in Boekelo toen was het goed te doen! Vervelend dat je weer zo'n last van je onderbuik hebt Love! Hier vandaag onwijs veel last van buikspierpijn en ik heb toch echt geen gekke dingen gedaan ofzo
Ja wij hebben geen pretpark zo dichtbij. Plopsa Coevorden is 45 minuten. Slagharen is 45 minuten Hellendoorn is 60 minuten ( 1 uur) Julianatoren/apenheul is 90 minuten (1,5 uur) Maar dichterbij als 45 minuten zit hier niks.
Poeh weer helemaal off. vandaag en de dagen hiervoor gingen zooo goed.. Kan weer lekker niks meer dan liggen.. Morgen komt me mamma beetje poetsen in huis.. Badkamer en wc goed doen.. De rest lukt me man nog bij te houden
Wat vervelend dat sommigen zich nog steeds zo beroerd voelen, hoop echt voor jullie dat het snel over gaat! Ik heb via marktplaats een angelsounds gekocht, hopelijk morgen ophalen. Las net wel dat iemand zei dat baby het niet fijn vindt? Weet iemand hier meer van? Morgen echo, begin aardig zenuwachtig te worden! Hoop zo dat alles nog goed gaat!
Vlinderbuik, wat vervelend zeg dat je weer zo misselijk bent! Hopelijk gaat het snel over. Leetje, veel plezier morgen met de echo. Geniet ervan!
O gelukkig wonen wij heel dicht bij de Efteling, zo'n 10 minuten rijden! Ik heb ook last van mijn buikspieren. Met name in de ochtend, bij het opstaan...... Hebben ze heel de nacht geslapen denk haha. Maar verder gaat het echt de goede kant op, niet meer misselijk! Ik hoop dat alle dames daar ook vlug van af zijn! Leeteje85, veel plezier bij de echo!