Inzoomend zie ik ook wat. Alleen is het wel grijs op mn scherm. Durf er niks over te zeggen. Kan net zo goed een indroger zijn.
hier alles goed nog! Alleen een heel raar gevoel...ik kan het niet plaatsen. Heb totaal geen rust in het lijf, super hyper de pieper
jolien91: gefeliciteerd, super duidelijk! star84: fijn dat je eindelijk op het wachtbankje mag! julia88: als je een knaller vandaag hebt, is het juist de bedoeling om vandaag en morgen te klussen! Je ei springt nadat je een piek hebt. Dus klusze!
Zit jij nu op cd 48?? Wow meid wat heb ik medelijden met je! Dit is de eerste x dat het zolang duurt toch? De rest zit zo rond de cd 33....of zie ik het nu verkeerd? Hoe zou dat mogelijk zijn....heb je zelf een idee?
yep dat klopt inderdaad..maar ik heb nog een beetje hoop, want Star84 haar ei sprong op cd56 alsnog, dus hopelijk maak ik dat ook nog even mee. Geen idee hoe dat komt. Ik hoop dat de gyn een verklaring kan geven.
Oke, ik ga nog een keer een poging wagen om man te verleiden. Hoop dat het lukt. En inderdaad, er is nog hoop voor je ei! En wie weet kan de gyn duidelijkheid geven. Ik hoop het zo voor je!
Wordt gek hier ojee haha... nog steeds krampen en steekjes en last vd rug... nu ook maagzuur en lichtelijk misselijk. Ook af en toe een steek door mn borsten. Zou t dan toch? Pff wachten duurt lang!
Zo heb weer ff alles gelezen Alle meiden op rood succes verder En voor de meiden met een Twijfelaar blijf duimen voor jullie op een knaller Zijn al aardig wat die een lichte positieve test hebben Wat leuk!!! Als het zo doorgaat word mei een roze maand!!! Ik heb besloten om 9 mei te testen doordat ik dan me bday vier en dan weet of ik kan drinken of niet dat is 3 dagen na mijn nod Hoop net zo een duidelijke test te hebben als sommige andere hier!!!
Sharon vervelend zeg, ik sluit me aan bij de andere meiden. Jolien die is echt wel duidelijk, gefeliciteerd meid! Noralie je houdt t nog spannend dus!! Lizanne balen van je ongi Julia hopen dat het gelukt is, nu maar op t wachtbankje Pamela spannend, is nog wel vroeg ja Star ook op het wachtbankje! Mireille ook een streepje hoor, gefeliciteerd!! Hier steeds meer kwaaltjes, gevoelige borsten, beetje misselijk, gezwollen buikje en krampjes onderin de buik.
Hallo allemaal, wat een spannende verhalen allemaal. Alle meiden op rood, heel erg balen joh! Sterkte en succes in de volgende ronde.. alle tuurtestjes zien er goed uit! Erg hoopvol...dat wordt een hele roze lijst als t zo doorgaat! Hier is het giga druk. Mijn tante is bevallen van de vierde dus ik pas op de kids en doe wat hand en spandiensten als verlengstuk van de kraamhulp. Heerlijk dat ik dan niet zo hoef na te denken over kwaaltjes. ik voel me daarentegen wel echt anders. Ik voel voor het eerst duidelijk mijn baarmoeder, alsof het daar aan het veranderen is. Net even heel erg duizelig, maar dat trok vrij snel weg. Vrijdag ben ik 9 dpo en is ml thuis. We gaan een weekend bij zijn oma logeren en lekker wandelen op de hei enzo. Ik wil eigenlijk vrijdag testen, wat denken jullie daarvan? Op mijn NOD is ml namelijk alweer weg...