30+ en bezig voor je eerste kindje

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door pandavliegen, 9 mrt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. RoIn

    RoIn VIP lid

    3 feb 2014
    5.918
    595
    113
    Vrouw
    Ja, HCG=bij ei!! :D
     
  2. Roerei

    Roerei Actief lid

    26 mrt 2014
    310
    0
    0
    NULL
    NULL
    Panda, ik vind je tekening geniaal thnxxx! Waarom maak je van je hobby niet je beroep :D?

    Meiden goed idee van de foto, ik heb er zojuist eentje in mijn foto gezet (geen idee hoe ik het hier krijg) maar als jullie mee willen turen? Het lijkt er trouwens op dat die van vandaag wel iets donkerder is geworden maar dat is ruim na afleestijd van 3 min.

    Anyway ik ben benieuwd naar jullie tips :) Ennuh Panda, ik ga er ook voor zorgen dat jullie nekklachten krijgen want de foto is op de kop??? Hoe ik dat nou toch weer voor elkaar krijg;)?
     
  3. pandavliegen

    pandavliegen Fanatiek lid

    17 jan 2014
    3.675
    80
    48
    Mars
    hahaha ik teken wel af en toe hier wat :p:D

    dus ik pak mijn laptop en draai die om... mijn collegas kijken met echt aan WTF doe jij nou! :$ whoops :D


    Maareh, zo op de foto lijken ze wel iets donkerder te worden.. zeker die van gister en vandaag.. :s maar ze zijn niet echt knal positief... ik zou even doortesten, want misschien morgen ofzo dat hij wel positief wordt?! Lastig zeg... Maar het lijkt er wel op dat je er ei er aankomt..

    Heb je niet iets van een soort rekbaar slijm ofzo (blijkbaar kunnen sommige vrouwen het aan hun afscheiding herkennen, en ik denk dat ik dat misschien ook wel eens gehad heb, maar niet echt elke maand ;))
     
  4. Kinesteet

    Kinesteet Bekend lid

    13 nov 2013
    647
    4
    18
    OMG Roerei, ik heb echt EXACT zo'n verzameling in de kast liggen. Haha echt het lijken de mijne wel!

    Ik had ook heel veel moeite om die dingen te snappen.
    Ik zou zeggen dat je de 28e je ei zou kunnen hebben gehad, maar het kan ook dat 'ie nog komt..
    Ik zou inderdaad nog even doortesten!
    Wat denken anderen?

    Dat rekbaar slijm enzo heb ik ook allemaal niet!
    Toch heeft de gyn bij mij op meerdere momenten waargenomen dat ik een eisprong heb gehad..
    Verwarrende shizzle.
    Maar hee Roerei, ik heb inmiddels tests van Sensitest besteld. Nog geen ervaring mee, maar begrijp van de meiden hier dat die wel duidelijker te interpreteren zijn!

    @ Anna hoe is het nu??
     
  5. pandavliegen

    pandavliegen Fanatiek lid

    17 jan 2014
    3.675
    80
    48
    Mars
    Ja die testen van sensitest zijn VELE male duidelijker :) en die clear blue met smileys trouwens ook. Geen smiley - wel smiley ;) maar die zijn wel wat duurder.

    Ja, anna, hoe is het?! ik hoop dat je wel naar huis bent gegaan als je op je werk was?!!

    Edit: Gyn heeft bij mij ook eisprong waargenomen. En dat rekbaar slijm enzo, was volgens haar bij iedereen verschillend. Ik heb vooral altijd veel afscheiding, alleen de eerste dagen na menstruatie niet. Verder altijd. Bergen :p nee haha, maar ik zie er weinig verschil in ;) vooral wit. en heb echt geprobeerd, want volgens sommige op dit forum moet je 10cm lange draden kunnen trekken :$ nou verder dan een halve milimeter kwam ik niet ;)
     
  6. Roerei

    Roerei Actief lid

    26 mrt 2014
    310
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hahaha kinesteet; wat grappig dat je ook zo'n verzameling hebt liggen:D, ik heb die testen van de sensi nog niet eerder gebruikt, ben erg benieuwd of die makkelijker te interpreteren zijn....

    Ik vermoed ook dat mijn ei al is geweest. Die test op dag 28 was binnen 1 min zo en die vandaag heeft zeker 1,5 u gelegen voordat ik de foto nam. De streepjes zijn trouwens in het echt nog iets feller maar ik heb nog niet zo'n knaltest gehad waarbij de ik zonnebril op moest zetten zeg maar :cool::D, wie weet over 2 wkn:p!

    @ panda: hahaha je laptop bijdraaien valt wel op inderdaad, ik ga inderdaad nog even doortesten, wellicht loopt ie morgen op. Doen jullie test altijd op vaste tijd? En volgens mij mag die van KV niet met ochtendurine? Hmzzz... Overigens geen andere verschijnselen panda, geen rekbaar slijm oid....Hey maak es een tekening van rekbaar slijm, ben beniewd hahahaha:D;)
     
  7. pandavliegen

    pandavliegen Fanatiek lid

    17 jan 2014
    3.675
    80
    48
    Mars
    :D:D
     
  8. pandavliegen

    pandavliegen Fanatiek lid

    17 jan 2014
    3.675
    80
    48
    Mars
    vaste tijd is wel het beste, anders kan je hem missen, omdat je piek niet echt lang duurt (paar uur maar volgens mij).

    Die digitale van cb kunnen wel s ochtends :)
     
  9. Roerei

    Roerei Actief lid

    26 mrt 2014
    310
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hahahahahahahahahahahaha ik lig in een deuk hier :d;):d!!!!
     
  10. Kinesteet

    Kinesteet Bekend lid

    13 nov 2013
    647
    4
    18
    Nee Panda Hou op!!!

    * ROFL *
     
  11. pandavliegen

    pandavliegen Fanatiek lid

    17 jan 2014
    3.675
    80
    48
    Mars
  12. Kinesteet

    Kinesteet Bekend lid

    13 nov 2013
    647
    4
    18
    Even een auw-momentje hier.. Bruinverlies gespot.
    :(
     
  13. pandavliegen

    pandavliegen Fanatiek lid

    17 jan 2014
    3.675
    80
    48
    Mars

    ohh hé shit :(:x:(:x balen Kinesteet...!! Ik hoop nog altijd anders voor je!!!
     
  14. RoIn

    RoIn VIP lid

    3 feb 2014
    5.918
    595
    113
    Vrouw
    Zegt nog niets kine!
    Ik duim voor je!

    Roerei, ik denk dat ie ook nog donkerder kan maar mogelijk heb je hem net gemist.
    Je eisprong komt meestal de dag na de donkerste test hè.

    Tja, kom ik weer...maar met temperaturen was het mogelijk duidelijker geweest..dus hop met dat ding in je... Net als kinesteet! :D
     
  15. Annacatharina

    Annacatharina Actief lid

    15 feb 2014
    417
    4
    18
    NULL
    NULL
    Nou dames, hier is het einde oefening. Net een echo gehad en baarmoeder is leeg. Ze konden niet met zekerheid zeggen of er ooit iets heeft gezeten. Er was wel een spoortje vocht maar verder niks. Ik heb vlak voor de echo een sliertje donker slijm verloren waarin een blaasje leek te zitten. Heel klein bolletje. Ik denk zelf dat dat het vruchtje is geweest.

    De tranen zijn al geweest, samen met vriend echt even gezeten. Het is heel jammer, maar kennelijk was er iets niet goed met dit kindje.
    De verloskundige neemt nog contact op en dan merk ik get. wel. Was nu naar het ziekenhuis, daar was plek.

    Het klinkt misschien heel raar, maar ik heb nu wel wat rust. Ik weet wat er aan de hand is, ik weet dat dit kindje gewoon niet goed was. Ik ben blij dat het nu gebeurt en dat het niet pas met 10 weken op de echo zichtbaar wordt.
    M'n gevoel was vanaf het begin al dat het niet helemaal klopte, gevoel klopt dus.

    Nu dus ongesteld, hel daar heb ik zo'n hekel aan.
    Iemand enig idee of ik nu gewoon weer tampons mag gebruiken, ik vind die lappen in m'n broek echt niks (en niet te doen met strings... :) )

    Oh en ik vind het fijn dat jullie hele grappige verhalen hebben, heb net even heerlijk kunnen lachen!
    Op naar ronde 5!
     
  16. pandavliegen

    pandavliegen Fanatiek lid

    17 jan 2014
    3.675
    80
    48
    Mars
    Oh! Lieve anna!! Wat super kut!! En wauw, wat sta je er moedig en positief in!!! fijn dat je even om ons hebt kunnen lachen :d

    Maar neem de tijd om dit te verwerken he meid!!! hé bah!!!

    *Edit: Ik denk dat tampons wel mogen nu.. volgens mij is dat maandverband vooral om te checken of je vruchtje eruit kwam.. maar je hebt al een echo gehad..
     
  17. Kinesteet

    Kinesteet Bekend lid

    13 nov 2013
    647
    4
    18
    Anna, jeetje meis!! Wat ontzettend verdrietig voor je!
    Ik vind wel dat je het goed oppakt hoor. En je hebt ook gelijk: er was iets niet goed met dit kindje, je lichaam zorgt zelf voor die selectie.
    En je - blijkbaar toch niet zo goede - gevoel is ook bevestigd.
    Ik kan me wel enigszins voorstellen hoor wat je hebt doorgemaakt. Ik kon toen ik het gehoord had even echt niet stoppen met huilen. Maar dat was idd ook de spanning die ik gevoeld had.. man man. Verschil is wel dat ik vanaf begin al bloed verloor, dus ook nooit zorgeloos dacht dat ik zwanger was. Jij hebt dat wel even gedacht.. dan is het toch even heel hard slikken denk ik.
    Fijn dat jij en je vriend dit samen goed kunnen dragen.

    Ik heb trouwens nog nooit van zoveel miskramen gehoord als in de afgelopen tijd. Het komt zó vaak voor!
    Wat mij heel erg hielp, was m'n leidinggevende die zei (ze heeft zelf een bbz gehad): na een miskraam zijn verreweg de meeste vrouwen binnen drie maanden opnieuw zwanger. Dat had een zuster tegen haar in het ziekenhuis gezegd. Dus: het komt goed!
    Maar nu eerst even dit verwerken en je lijf uit.

    Over je vraag over tampon: officieel raden ze het af. Ik heb het toen na een paar dagen wel gedaan omdat ik gek werd van die 'luiers'. Misschien anders even overleggen met de vk als die je terugbelt?

    Dikke digitale knuffel voor jou!
     
  18. RoIn

    RoIn VIP lid

    3 feb 2014
    5.918
    595
    113
    Vrouw
    Oh anna wat moeilijk..en wat ben je dapper!
    Ik wist niet dat je het gevoel al had dat dit kindje niet goed was.
    Je lichaam heeft het zelf opgelost maar dat maakt het niet minder verdrietig...

    Op naar ronde 5 idd!
     
  19. Annacatharina

    Annacatharina Actief lid

    15 feb 2014
    417
    4
    18
    NULL
    NULL
    Mijn baas was ook heel lief. Ik wilde echt weg, maar had super veel werk. Vroeg of ze even had en terwijl ik het vroeg was ik al aan het huilen. Zij is even voor mij naar de drogist gegaan, heeft gezegd dat vriend moest bellen om me op te halen en de arts moest bellen om het na te laten kijken. Heel fijn iemand die even voor je denkt.
    Zij vertelde ook dat zij het zelf had meegemaakt. En tja, ik heb er eigenlijk altijd rekening mee gehouden dat het niet goed was, heel raar....

    Nou ik heb een tampon gepakt hoor. Het is niet goed als je mogelijk nog zwanger bent, maar heb het zelf gezien, er zit niks meer.
    Zo en nu even lunchen...
    En vanavond patat en een fles wijn!! :D
     
  20. pandavliegen

    pandavliegen Fanatiek lid

    17 jan 2014
    3.675
    80
    48
    Mars
    Fijn dat je baas zo lief reageerde! Echt heel fijn!
    en geniet van je wijn vanavond! Verdien je!!
     

Deel Deze Pagina