Tja wat zou ik zeggen haha. Het is meer dat man en ik niet echt op een lijn zitten. We hebben twee dochters en hun namen eindigen op een e. Twee lettergrepen. We dachten korte namen leuk te vinden, Maar ik vind Tieme of Morris of Fabe, siem erg leuk. Man vind namen zoals joep, Joris enz. Leuk...... Haha we hebben nog geen middenweg.... En hoe zit het bij de rest? Zijn jullie al uit de naam? Ik heb alleen een prenatalbox opgehaald. De andere wel voor aangemeld,maar nog niks van gehoord...
Ik ook!!! @ teun026: Wij hebben een naam, maar vonden het wel supermoeilijk. Bij onze dochter waren we er zo uit, maar een jongensnaam vonden we moeilijker. Ik ga voor je nadenken, mocht me wat invallen dan hoor je het!! M.b.t. zwangerschapsdozen: ik heb die van prenatal, etos en babydump. Kruidvat moet ik ook maars naar kijken, ik heb een klantenkaart, maar nog niet aangegeven dat ik zwanger ben geloof ik Oja, ik heb ook maar eens een buikfoto toegevoegd, bijna 30 weken alweer!
Meisjes namen vinden wij ook veel makkelijker. We hebben nog eenpaar weken, maar het is wel fijn als het vast staat. Mooi buikje hoor
Hier vonden we een meisjesnaam ook makkelijker, maar we zijn er nu toch uit! Heel fijn. @Teun026: Ik vond de site zee van namen heel erg fijn, veel inspiratie op kunnen doen. @MadameV: Ik neem idd (betaald) ouderschapsverlof op. Het kost ons net zoveel aan salaris als ik aan de kinderopvang zou betalen (2 kids bso en 1 kdv voor 2 dagen per week). Van mijn oudste heb ik het al opgenomen, dus heb nog van 2 kinderen tegoed. @XPrissieX: Mijn dochter is nu ruim 3,5 in september wordt ze alweer 4. Binnenkort hebben we de intake op haar nieuwe school. Erg leuk allemaal. Hier gaat het opzich lekker, wel ontzettend last van een rommelende buik/darmen. Volgens mij is de kleine man aan het indalen....Volgende week woensdag weer voor controle naar de verloskundige dus dan maar even vragen. Ook doen ze bij mijn verloskundige praktijk hypnose tijdens de bevalling en dat gaan we oefenen. Ben heel erg benieuwd. Ik wilde dit heel graag proberen omdat ik best wel tegen de bevalling opzie.
Ojee ik krijg nu al nesteldrang. Vandaag de zolder en de hele bovenverdieping opgeruimd schoongemaakt ramen gelappen etc. Nu de benedenverdieping en kasten nog. Had niet eens gemerkt dat het erg mooi weer was. Dus vanmiddag maar met de beentjes omhoog in de tuin gaan zitten.
last goed is heb ik bij kV wel aangevinkt dat Ik zwanger ben. Zal straks eens even kijken met de pas. Als jij hem al een maand thuis hebt xprissiex heb je hem ook al veel eerder als 7 maanden. Mooie buikfoto sotto! Draag je veel buik banden? @ Teun ik vind Morris geweldig. Heb ik ook aan mijn vriend voorgesteld toen we nog niet wisten dat we een meisje kregen, hij vond hem helaas minder ma ik vind hem nog steeds super! Veel succes er iig mee. @ suus zo vroeg al indalen? Of is dat met een 3e ook sneller? Lijkt me heel bijzonder die hypnose laat je weten hoe het was? Heb je goed van je ouderschapsverlof helemaal als het ivm opvang niks scheelt. @ mamalovesj tuurlijk heb straks in mijn verlof ook gewoon wat anders te doen. Verheug me er zo op . Maar op zich goed teken dat ik mijn werk zo leuk vind toch @ Inge nu al? Nu pas haha heb dat al een hele poos met vlagen. Gisteravond nog onze rommelkamer helemaal opgeruimd. En dat terwijl ik al had gewerkt de hele dag dus voor mijn lichaam iets minder, ma ach wek fijn gevoel dat het weer netjes is toch?
@soto mooie foto @suus spannend allemaal. Waarom zie je op tegen de bevalling? @inge Op goeie dagen doe ik ook zoveel mogelijk hoor. Weet niet of dat nou nesteldrang is of niet haha. Ik hou gewoon niet van troep @namen Ook wij hebben al een naam. Maar die hadden we al voordat we zwanger werden. Iedereen vraagt mij ook steeds of we het al gaan vertellen. Zelfs bij me beste vriendin vind ik het moeilijk om het voor me te houden... @babykamer Laminaat ligt erin Zijn het alleen nog niet eens over de plintjes dus gaan vanmiddag even terug naar gamma. De kleur die we nu hebben bevalt ons niet.. Maandag de kast, commode en ledikant ophalen Hoever zijn jullie met de geboortekaartjes?? Ik maak ze zelf. nou ja een vriendin 'maakt' ze. Ben niet zo een held daarin. Zal als we een definitief ontwerp hebben een foto plaatsen.
@kaarten Wij zijn wel kaartjes aan het kijken. En vinden al wel een paar kaarten leuk. Maar met een naam wordt het wel iets makkelijker. @babykamer we moeten nog beginnen met de babykamer, eerst moet onze jongste dochter naar een andere kamer en die is nu zo goed als klaar. Maar met een derde moet er veel rommel uitgezocht worden en opgeruimd om extra plek te creeeren haha. We gaan ook niet echt veel veranderen. Komode en kast staan er al. Kleur blijft hetzelfde op de muur. Alleen worden de gordijnen en lamp anders en de naam op de muur..en de woeg moeten we nog even ophalen. @kleertjes ik heb heel veel kleertjes, lakens, slaapzakken maat 50/56 /62 voor meisjes in de aanbieding mocht iemand interesse hebben. @namen, wij zijn ook veel aan het kijken op zee van namen, maar het probleem blijft dat we niet echt op 1 lijn zitten haha. Onze dochters heten trouwens Suze (4) en Lieke(2) ( ken volgens mij niemand die zwanger is die dit misschien leest☺️ .
Wat een leuke namen Teun! Misschien kun je in de vraag en aanbod hoek eens topic maken over wat je allemaal hebt om evt over te nemen voor meisjes? Interesse is er altijd haha. Maar als je zo'n topic maakt met foto's kan iedereen het bekijken anders heb je straks heel veel werk mij foto's te sturen en is het misschien niet mijn smaak. Wij hebben de geboortekaartjes besteld. De enveloppen zijn is huis. Nu bezig met de adressen. Ben er ook best druk mee geweest want had bepaalde eisen haha. Uiteindelijk alsnog gewoon bij de drukker hier int dorp uitgekomen haha
Mooie buik heb je! Ik heb wel aangegeven op de kruidvat site zwanger te zijn en heb ook een voordeelpas. Dus wanneer ik hem kan halen
Ik ben ook uit de naam. Weet het 100procent zeker hihi. Vandaag echo gehad en hij groeit juist heel goed. Alleemaal goed dus
@MadameV: Ik dacht aan indalen omdat ik zoveel last had van rommelende darmen....Maar misschien is het wel niet zo hoor. Ik zal eens terug kijken bij mijn vorige 2 zwangerschappen. @XprissieX: Ik zie tegen de bevalling op omdat ik weet wat er komen gaat. Opzich heb ik 2 goede bevallingen gehad. Mijn dochter zat alleen een klein beetje knel op het einde waardoor ik heel veel pijn had. Uiteindelijk is het allemaal goed gekomen, maar ik vind het gewoon heel spannend. Ik heb ook nagedacht over pijnbestrijding, maar weet niet of ik dat wel wil. Je leest zoveel negatieve dingen over bv een ruggenprik. Hoewel het mij wel heeeeel fijn lijkt een pijnloze bevalling . @geboortekaartje: Kaartje hebben we al uitgekozen, alleen nu nog de tekst. Ik ben nog op zoek naar een leuk gedichtje. Ik zoek iets vanuit onze oudste 2. Maar het mag weer niet te zoetsappig zijn. @Teun026: Herkenbaar! Hier moest ook heel veel rommel uitgezocht en opgeruimd worden om plek te creëren. We hebben 4 slaapkamers en die zijn nu allemaal bezet. (Wij slapen zelf op zolder).
Nee, eigenlijk alleen naar m`n werk. Daar hebben we een bloed die (al een tijdje) niet meer dicht kan. Met zo`n buikband ziet het wat leuker uit M.b.t. nesteldrang: heb ik ook last van! Moet mezelf echt inhouden qua poetsen, want met de verbouwing is het nogal een zooi. De eerste dagen heb ik s`avonds alles gestofzuigd, gedweild en afgestoft, maar dat heeft weinig zin. Nu houd ik het bij dagelijks stofzuigen, om de 2 a 3 dagen dweilen en alleen de banken, eet-en salontafel afstoffen. De grote schoonmaak oen we wel als alles klaar is. En dat is gelukkig bijna, rond 16 mei verwachten we dat alles helemaal af is, HEERLIJK!!! Dan kunnen we ook eindelijk de babykamer in orde maken Geboortekaartjes hebben we klaar, ontworpen op geboortekaartjes.nl. Als de kleine is geboren hoeven we alleen datum, tijd, gewicht en lengte in te vullen en een foto te uploaden. Zo hebben we het de vorige keer ook gedaan en dat ging perfect. @ Suus09: ik zie ook op tegen de bevalling, hoewel de bevalling van m`n dochter goed ging. Ik kan me je gevoel goed voorstellen, helemaal omdat je zoveel pijn hebt gehad. Nu twijfel ik ook over pijnbestrijding, ik denk dat ik het weer zonder ga doen. Ruggenprik vind ik doodeng en van dat pompje kun je zo wazig worden. Dat lijkt me erg jammer, dat je er niet helemaal bij bent als je kind geboren wordt. Maar misschien denk ik er anders over als de weeën echt beginnen @ MamalovesJ: Superfijn dat de echo goed was!!! Hoe gaat het verder met jullie? Hier wel ok, heb alleen veel last van m`n maag. Ik heb een scheurtje in m`n middenrif en omdat de baby zo hoog ligt, duwt hij m`n maag daar een beetje doorheen. Daardoor veel last van maagzuur en weer vaker misselijk. Deze week bij de huisarts geweest, de dosering van m`n maagtabletten kan helaas niet omhoog omdat ik al aan de max zit. Verder is er even niks aan te doen, dus even doorbijten maar.. Gister controle gehad bij de verloskundige, dit was allemaal helemaal in orde. De groei lijkt nu wat minder hard te gaan en bloeddruk, hartje waren allemaal prima. Volgende afspraak is 19 mei, dus best al snel!
@ mamalovesj fijn dat het zo goed groeit!!!! Echt super nieuws! @ sotto oh vandaar haha. Ik heb op t werk ook werkkleding maar mag nou gewoon aan wat ik zelf wil. Zolang het er gewoon netjes uit ziet natuurlijk. @ suus ben ie er al uit met ie gedichtje? Wij hebben ook een leuk gedichtje, en hebben verder alles bij de drukker al klaar haha. Alleen straks nog doorgeven hoelaat gewicht tijd en datum. Het gedichtje heb ik ooit eens ergens gelezen en toen in mijn telefoon gezet. We zijn niet eens verder op zoek gegaan. Vind dat dit hem gewoon is en mijn vriend van alles best haha. Hier ook alles prima. Ben donderdag avond weer na de vk geweest. Alles was goed, bloeddruk prima. Uitslag vant bloed ivm ijzer ook helemaal goed. Morgen over een week een groei echo ( zelfde verhaal als ket de suikertest puur extra controle ivm kort aan de BMI grens ) en dan over 2 weken weer na de vk. Ga nu ook steeds vaker dus het komt echt al dichterbij! Nemen jullie altijd iemand mee na de groei echo? Mijn zusje wil heel graag een x mee na een echo dus heb haar gevraagd. Hoop dat ze mee mag. Ze was helemaal door het dolle toen ik het vroeg haha
@MadameV en Soto, Bedankt meiden Doet mij ook erg goed. @Soto, Ik heb zn pompje gehad tijdens de bevalling, ik wou ook geen ruggenprik. Ik kon op het knopje drukken zodra de pijn erger werd, Helaas heb het bij mij niks geholpen en hebben ze hem na 5min ook weer weggehaald. Dus wazig/duizelig worden heb ik niet meegemaakt ermee hihi. @MadameV, Leuk dat je zusje zo graag mee wilt Is ook wel fijn om iemand mee te hebben lijkt me? Ik heb donderdag een 4D echo Ben echt reuze benieuwd. Alvast voor mijn verjaardag. (Ben zondag jarig) Groei echo's ga ik trouwens wel altijd alleen, want iedereen werkt dus kan nooit mee hihi. Opzich vind ik dat ook niet zo heel erg. @Suus, Hopelijk mag je bevalling vlot gaan zonder enge dingen! Ik zie er eigenlijk ook wel weer een beetje tegen op, maar probeer het ook weer van me af te zetten.
@ mamalovesj nou ik vind het ook niet erg om alleen te gaan na zo'n echo. Verwacht er geen rare dingen uit te komen ofzo. Tis meer dat ze zelf zo graag mee wou haha. Jij vroeg toch ook na de doos van babydump? Ik vond hem super! Alleen maar bruikbare dingen en niet allemaal reclame enz. Een rompertje, speen, 2 drinkbekertjes, 2 bakjes met dekseltje, 3 lepeltjes en een knuffeltje! Vond het allemaal leuk. We zijn ook goed geslaagd bij babydump. moeten nu alleen nog een babyfoon en dan zijn we klaar gelukkig! Ben blij als ik alles voor elkaar heb haha. Gister ook wat dingen op de muur gehangen in de kinderkamer. Nu nog beetje inrichten enz en dan ga ik binnenkort lekker in de relax modus haha!
Hoi Dames, Ben er nog niet uit wat betreft het gedichtje. Heb nu 3 opties en daar moeten we nu uit kiezen. Verder voel ik mij echt super beroerd.....vannacht merendeels op het toilet gezeten. Vorige week ook al....ook erg misselijk alweer de hele dag. Ik las wel op internet dat je organen nu in de verdrukking kunnen komen dus daar last kan hebben van darmen, maag etc. Vanavond maar even aan de verloskundige vragen bij de controle. Verder nog steeds lekker vakantie. Heerlijk om even rustig aan te kunnen doen. Volgende week de laatste 2 weken werken voor mijn verlof.
Maar het is wel gezellig als iemand mee gaat Leuke dingen dus in de babydump doos? Ik zal eens kijken of ik er nog aan kan komen hihi. Wanneer begint je verlof?
Hoi, Net weer terug van controle bij de verloskundige! Alles was weer goed. De kleine man is al een heel stuk ingedaald. Hij kan er nog wel uit. Maar hij ligt in ieder geval lekker met zijn hoofd naar beneden. Dit verklaard ook de rommelende darmen . Vandaag ook voor het eerst geoefend met de hypnose, was echt heerlijk. Ik viel bijna in slaap op de behandeltafel. Heel fijn om zo'n diepe staat van ontspanning te voelen. Hopelijk voelt het ook zo fijn met weeën! Hebben jullie ook zo'n last van maagzuur? Ik word er echt helemaal gek van...bah....morgen toch maar iets voor halen bij de drogist. Groetjes Suus
@Suus, Ik heb bijna dagelijks last van maagzuur, Ik gebruik rennies er voor. Misschien ook een optie? Brand zo erg die maagzuur