April 2014 beginners

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door M0MMY1987, 8 apr 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sieza03

    Sieza03 Bekend lid

    19 feb 2014
    548
    0
    0
    Groningen
    Overigens nog welkom zonnestraal!
    Jullie maken het wel heel erg spannend met al die slijm en rare ongesteldheid hahaha...

    Ik heb vanochtend met vk gebeld en heb 22 mei mijn eerste echo! Dan ben ik iets meer dan 7 weken :)
     
  2. ciprilla

    ciprilla Fanatiek lid

    1 apr 2014
    3.660
    2.008
    113
    Vrouw
    Ik heb zaterdag en dinsdag negatief getest.. Nog geen bloed gezien op dat bruine vlekje in mn slijm na... Bluhh wat is dit vervelend.
    Als het vandaag niet door gaat zetten misschien morgen testen?
     
  3. Tum83

    Tum83 Niet meer actief

    Jeej! Leuk Sieza! De eerst echo is zo retespannend!

    Balen Cirprilla, die onduidelijkheid is echt geen pretje!

    Gek Hanneke, snap dat je er onzeker van wordt. Zou gewoon testen als je dat een beter gevoel geeft. Waarom niet?

    Ik heb vanavond een date met mijn man. haha voor het eerst in een jaar of zo. Dochter blijft vanavond bij opa en oma eten en wij gaan samen uit eten. Heerlijk! Ik hoef niemand zn eten voor te snijden, geen time out in de gang als er weer niet geluisterd wordt: 'Nee L! Niet je hand in je beker met water stoppen! NEE! Niet spagetti in je neus duwen! En NEE dat is niet grappig!' Wat het natuurlijk stiekem wel is maar moet toch een beetje opvoeden he? :D
     
  4. Sieza03

    Sieza03 Bekend lid

    19 feb 2014
    548
    0
    0
    Groningen
    Zal het inderdaad gewoon proberen. Het kan 2 kanten op gaan. Of je cyclus is langer of je hebt nog niet genoeg hcg in je lichaam om te testen.
     
  5. Sieza03

    Sieza03 Bekend lid

    19 feb 2014
    548
    0
    0
    Groningen
    Haha, en wat nog leuker is, is dat kinderen eerder het woordje nee snappen dan ja :p Het is inderdaad heel moeilijk om je lach in te houden op sommige momenten. Dat merk ik met mijn kleine neefje, da is zo'n boefje!
     
  6. ciprilla

    ciprilla Fanatiek lid

    1 apr 2014
    3.660
    2.008
    113
    Vrouw
    #786 ciprilla, 1 mei 2014
    Laatst bewerkt: 1 mei 2014
    @Ireen wat leuk geniet ervan!

    @sieza oeh eerste echo spannend!
     
  7. 1Hanneke

    1Hanneke Fanatiek lid

    4 apr 2014
    1.698
    423
    83
    Vrouw
    Capelle aan den IJssel
    Nou kruidvat ook negatief dus ligt niet aan de action ;)
    Zal zien komende tijd of ik ei ga vinden danwel misselijk wordt ofzo.
    Beetje vervelend dat ieder lichaam weer anders reageert en op alle 'regeltjes' weer iemand is met een uitzondering. Ben beetje controlfreak en hou van dingen volgens het boekje haha. Als je dan mensen hoort met ongi tijdens zwangerschap of week na nod pas positief testen ga je toch weer beetje valse hoop kweken...
    Dingen voelen en niet zwanger zijn en vreemde ongi past niet in mn boekje en wordt ik onzeker van ;)
    Wordt nou al gek van mezelf en net pas begonnen... vannacht geeneens geslapen...
     
  8. ciprilla

    ciprilla Fanatiek lid

    1 apr 2014
    3.660
    2.008
    113
    Vrouw
    Nou hanneke dan kunnen we elkaar een handje geven. Ik let op alles ben super onrustig en slaap daardoor ook slecht. Ene moment voel ik vanalles, andere moment juist niks. Negatieve testen zeggen genoeg maartoch.. Als ik deze onzekerheid elke maand krijg word ik gek.
     
  9. lizz1981

    lizz1981 Actief lid

    9 apr 2014
    104
    0
    16
    NULL
    NULL
    @ Hanneke, ik snap je zooooo goed, ik ben precies zo, en heb ook altijd het idee dat het bij iedereen goed gaat behalve bij mij! Heb je soort van ongi gehad, heb je test gedaan en alles duid erop dat het eigenlijk gewoon zo is dat je op moet naar de volgende ronde, dan nog merk je gekke dingetjes aan je lichaam en denk je..zal het dan toch....om gek van te worden.

    Ik ga vanmiddag weer een testje doen met die ovulatietesten van Sensitest om te checken of ik gister echt mijn eisprong heb gehad, als die weer dezelfde kleur is dan moet ie er nog aankomen... Hebben wel goed geklust afgelopen dagen dus ben erg benieuwd!!!
     
  10. Jaenne

    Jaenne Actief lid

    14 nov 2013
    171
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mar77; succes vandaag met het verwijderen van je spiraal! Het lijkt me niet prettig maar gelukkig is het voor een goed doel:)!

    Zonnestraal; ze zijn nu 6,4 en 3

    Ciprilla en hanneke; balen die onzekerheid!!

    Ireen; hahaha dat dinerritueel komt me bekend voor!
    Veel plezier tijdens je date! Even quality time;)
     
  11. 1Hanneke

    1Hanneke Fanatiek lid

    4 apr 2014
    1.698
    423
    83
    Vrouw
    Capelle aan den IJssel
    Zullen we gewoon afspreken dat we komende ronde allemaal zwanger worden? ;):D
     
  12. Tum83

    Tum83 Niet meer actief

    Ik ben voor!!!
     
  13. Screamxme

    Screamxme Niet meer actief

    Hoi dames,

    Wij gaan voor ons eerste kindje. Implanon is er 24 april uitgehaald en heb gister en vandaag ovulatietest gedaan die oplopend is..spannend!
    Fijn om zo ervaringen uit te wisselen en te kletsen.
     
  14. Beert

    Beert Lid

    10 dec 2009
    39
    0
    6
    NULL
    NULL
    Dank jullie wel voor het fijne welkom! Gisteren iets eerder dan verwacht ongesteld geworden en dus is ronde 1 begonnen! Zo spannend! Hoop dat het snel raak mag zijn!

    Nog even wat over mezelf: heb een dochtertje van ruim 3,5 jaar en een zoontje van 20 mnd. Bij m'n dochter was ik in ronde 4 zwanger en van m'n zoontje in de eerste ronde!
     
  15. Beert

    Beert Lid

    10 dec 2009
    39
    0
    6
    NULL
    NULL
    Ik ben ook voor Hanneke!!!
     
  16. lizz1981

    lizz1981 Actief lid

    9 apr 2014
    104
    0
    16
    NULL
    NULL
    Wat denken jullie??? Donker genoeg? Net even snel getest op mijn werk. Gisteravond was hij iets lichter..
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      12,7 KB
      Weergaven:
      1
  17. b0otjuh

    b0otjuh Actief lid

    17 nov 2011
    326
    0
    0
    Ik werk parttime in de thuiszorg en de rest van de
    provincie utrecht
    Nou lizz ziet er goed uit die test toch ?

    Ik ben ook voor hanneke !

    Lastig hoor dames al die verschillende signalen.. maar geen bloed is goed dus wie weet ;)
     
  18. Tum83

    Tum83 Niet meer actief

    Lijkt me wel ja!

    Dit is mijn ovulatietest van vandaag maar dag 8 is nog erg vroeg. Voel ook nog niets. Maar wil hem niet missen! :D
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • foto.jpg
      foto.jpg
      Bestandsgrootte:
      18,5 KB
      Weergaven:
      31
  19. b0otjuh

    b0otjuh Actief lid

    17 nov 2011
    326
    0
    0
    Ik werk parttime in de thuiszorg en de rest van de
    provincie utrecht
    Ben benieuwd ireen :)
     
  20. lizz1981

    lizz1981 Actief lid

    9 apr 2014
    104
    0
    16
    NULL
    NULL
    Als ik straks thuis ben pak ik die van gister er ook ff bij, moeten jullie maar ff kijken, ik raak helemaal in de war van die kleurtjes haha

    Ireen ik ben ook extra vroeg begonnen met testen hoor omdat ik m niet wil missen. Nadeel bij mij nu is dat ik begonnen ben met action testen die bleven mega licht. Gister begonnen met sensitest en gelijk aardig donker, vandaag nog iets donkerder dus denk wel dat dit mijn eisprong moet zijn. Maar ben dus van ene merk naar andere merk overgestapt...Blijft allemaal een beetje zoeken zo'n eerste keer hihi
     

Deel Deze Pagina