Ja 14 mei krijgt ook caylen zn hart echo. Ze verwachten niks (wij ook niet) maar vind dat wel beetje spannend. Hij verkleurt als hij huilt..
Nee, gewoon pech Maar al zou hij iets hebben is het niks groots Dan is er iets met een klepje of met zijn ductus. Ductus is extra ader die na de geboorte hoort dicht te gaan. Bij premature kindjes gebeurd dat niet altijd. Maar in het zh lag hij aan de monitor en dat was gewoon goed
PenF: sterkte! Dat moet enorm schrikken geweest zijn om je moeder daar toen zo aan te treffen. Pooh: ook voor jou sterkte! MamaChantal: voor jou ook sterkte voor de komende tijd... Wij gaan na het middagdutje op babybezoek bij mijn nicht. Zien haar maar af en toe maar wil er wel even langsgaan. Altijd fijn weerzien.
PenF sterkte Poohbear sterkte Mamachantal jij ook veel sterkte deze maand en alle andere dagen iedereen knuf wwjk: duimen jullie mee voor mij en helpen me de komende 5 lange dagen door
Sterkte mamachantal, hopelijk valt het mee Wwjk: er blijkt iemand mijn foto's van facebook te misbruiken en deze te versturen naar mensen via de mail... Werd net aangesproken door iemand.. Zo erg, mijn fb is afgesloten dus ik snap het niet. Dan zou het al iemand moeten zijn die ik ken bah..
@mamachantal: ook jij veel sterkte deze maand. @bubblez: wat stom dat iemand dat doet. Hopelijk kom je er snel achter wie het is. Kan je de persoon die jou benaderd heeft vragen wie de foto aan hem/haar heeft doorgestuurd?
Mamachantal: Wow dat is nog veel heftiger natuurlijk.... Heel veel sterkte! En hopelijk is bij Caylen alles goed, zal vast wel
Heb ik gevraagd poohbear. Hij heeft ze alleen verwijdert en geblokkeerd. Dus hopen dat er nog eens 1 binnen komt dan kan ik er wat mee.. Of dat het persoon er gewoon mee stopt.. Hij heeft wel een mailadres maar hij of zij doet zich voor als mij. MET foto's van fb dus..
Wwjk: mijn pa weer in het zkh. Vorige week ook al toen ontslagen met mededeling evenwicgtstoornis. Vandaag was er een andere arts van ander zkh nu gaan ze biopsie doen om verder te kijken. Is dus wel erger dan wat ze eerst zeiden.
Raar bubblez Sterkte lady Zo jaim vroeg op bed, 7u sliep ze. Cay beetje onrustig, alleen bij mij liggen is goed. Echo van zn hartje maak ik me ook niet druk om ofzo hoor wou het in eerste instantie ook niet, maar kinderarts drong er een beetje op aan dat het standaard gedaan word als je eerder een kindje met hart afwijking gehad heb en het toch geen kwaad kan. Opzich wel fijn, even de bevestiging.
Lees veel verdriet vandaag Knuf meiden pas op jullie zelf ook he. Penf: kippenvel fijn dat er een plekje is om samen heen te gaan . Hier weinig te melden ja wou vandaag na de kapper maar ben kapot geen idee waarvan .
Poohbear dikke knuffel. PenF jeetje wat heftig meid. Kan me voorstellen dat je dat beeld niet snel zal vergeten. Gelukkig hebben je kinderen het er soms nog over. Is ook een manier van verwerken voor ze. En heel fijn dat jullie een plekje hebben om heen te gaan. Hele dikke knuffel! Mamachantal wat is het afgelopen jaar dan weer snel gegaan zeg. Wel goed dat ze Cay goed in de gaten houden. Baat het niet dan schaadt het niet. Marnat toppie geslaagd voor een bikini! En dat soort dagen doet je altijd weer beseffen he gezellig het kan zijn en dat je het vaker moet doen. Dani wat is het geworden vandaag? Bubbelz vervelende situatie. Ik hoop dat je het snel opgelost krijgt. Wwjk na 4 dagen werken, nu 1 dagje vrij en dan weer 4 dagen werken...pffff ben blij als het volgende week vrijdag is en ik weekend heb. Daarbij ook nog gezeur op mn werk en niet eens door mn collega's of cliënten maar meer de aanhang van 1 client.
Kibbeling: Idd als je zo iets doet met zusje dan besef je hoe fijn het is . We gaan het zeker vaker proberen te plannen . Hoe gaat het met afvallen bij jouw? Ik blijf tussen de 66 /67 zitten stond nu op 67,9 . Sport minder op moment zou ik dan toch 4 keer moeten? Doe nu 1 of twee in de week . Lopen doen we ook steeds meer s avonds . Rennen wil manlief nog niet ik wil hem ook niet dwingen . Nu ie thuis is moet die ook er meer aan doen .
Wat ik kwijt wil: Ik zie enorm op tegen straks...om half tien moet ik de mri-scan in voor mijn hersenen. Ik zal blij zijn als het 11 uur is ofzo, dan is het zeker voorbij