1 t/m 15 Augustus 2014 Mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by NiJO, Nov 22, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Vrolijke mama

    Vrolijke mama Actief lid

    Dec 12, 2013
    336
    0
    0
    Je hebt het overleefd hihi...waarom was die suikertest nu?
     
  2. Stephie86

    Stephie86 Fanatiek lid

    Apr 17, 2012
    1,034
    0
    36
    Thuiszorg en zor
    Rotterdam
    Moest met 26 weken. . Zit nog te wachten tot de 2e prik..
    ik heb overgewicht dus meer kans op suiker. ..
     
  3. Kaatje1603

    Kaatje1603 Fanatiek lid

    Jan 21, 2013
    1,291
    192
    63
    Female
    Mamma!
    omgeving Rotterdam
    hee gedsie, klinkt al vies zo zeg! hihi...
    maar je hebt m gelukkig achter de rug! Nu hopen dat de waardes goed/voldoende zijn...
     
  4. Stephie86

    Stephie86 Fanatiek lid

    Apr 17, 2012
    1,034
    0
    36
    Thuiszorg en zor
    Rotterdam
    Na drankje 6.1 ze mogen niet zeggen of het goed is of niet. Alleen de waardes mogen ze zeggen.
    Nu weet ik bij gewoon suiker moet ie onder de 7 zijn..
    dus ik ga er een klein beetje van uit dat het wel goed zit :)
     
  5. mamavanjuul

    mamavanjuul VIP lid

    Aug 10, 2010
    11,954
    31
    48
    Female
    Publieke sector
    Volgens mij zit je wel goed hoor! Ik had nuchter 4,2.
     
  6. mamavanjuul

    mamavanjuul VIP lid

    Aug 10, 2010
    11,954
    31
    48
    Female
    Publieke sector
    Als men bij zwangerschapssuiker spreekt over te hoge waarden wordt gedoeld op de glucose waarden. Om dit vast te stellen is een bloedonderzoek nodig en hebt u suiker als:
    Meer dan 5,3 mmol/liter aan glucose hebt en nuchter bent (niets gegeten of gedronken behalve water of thee).
    Als u wel iets gebruikt hebt en dus niet lang genoeg nuchter bent, maakt het verschil wanneer u een maaltijd hebt gebruikt. Er is sprake van suiker bij meer dan 7,8 mmol/liter een uur na de maaltijd en 6,7 mmol/liter twee uur na de maaltijd.

    Het spreekt voor zich dat er een verschil is tussen zwangerschapssuiker en zwanger worden terwijl u al suiker had. In dat laatste geval kunnen afwijkende waarden gelden waarover de gynaecoloog en diabetesverpleegkundige u nader zullen inlichten. U kunt zwanger zijn met diabetes 1 of diabetes 2. Er zijn dan meer risico's maar onder een goede begeleiding hoeft dit geen onoverkomelijke problemen te geven. Hebt u voor de zwangerschap al diabetes, houdt dan tijdig uw waarden goed in de gaten en ga op tijd op controle. Waarschijnlijk zal een insulinepomp worden aangeraden.
     
  7. diana87

    diana87 Actief lid

    Nov 24, 2009
    139
    9
    18
    thuis mama
    friesland
    ik had met mijn suiker test, nuchter 5,1 en na het drankje 9,5, en in je zwangerschap mag het niet hoger zijn dan 6.7 dus alles lager dan dat is heel netjes!
     
  8. Stephie86

    Stephie86 Fanatiek lid

    Apr 17, 2012
    1,034
    0
    36
    Thuiszorg en zor
    Rotterdam
    Zo dames wat een dag voor mij..
    na een nachtje niet slapen...om 7 uur op om naar t ziekenhuis te gaan..
    daarna thuis uurtje gelegen.. om vervolgens te gaan shoppen..
    ikea ,babydump , kwantum yisk.. en daarna nog naar mn ma waar mn broer was met de aanhang van zijn vriendin.. ben ik nu eindelijk onderweg naar huis. .
    thuis duik ik mijn bed in en hoop een gat in de dag te slapen! ! Want ik ben kapot! Pfff
     
  9. Vrolijke mama

    Vrolijke mama Actief lid

    Dec 12, 2013
    336
    0
    0
    Haha Stephie,

    Ik lig er ook al een poos in, maar de beeb is echt drukte aan het schoppen want hij/zij is al een hele poos bezig...ondanks dat ik graag wou slapen vind ik het ook wel erg genieten hoor!!
     
  10. mamavanjuul

    mamavanjuul VIP lid

    Aug 10, 2010
    11,954
    31
    48
    Female
    Publieke sector
    Hier ook een slechtere nacht...

    Onze oudste dochter kwam om 430 bij ons dat ze gedroomd had en daarna kon ik niet meer slapen. Om 5.30 uiteindelijk maar naar beneden gegaan en daar nog tot 8.15 geslapen op de bank.
    Vandaag weer een drukke dag voor de boeg.....zwemles, boodschappen halen, visite, koken....
    Dus lig vanavond vroeg denk ik...

    Verder is de baby ontzettend druk! Erg grappig om te zien!
     
  11. Vrolijke mama

    Vrolijke mama Actief lid

    Dec 12, 2013
    336
    0
    0
    Effe wat anders....

    MIJN HAAAR...WORD ER KNETTERGEK VAN!!!!
    Jullie ook last van? Heb echt een vossie hormoonhaar op de kop staan.
    Het zit nergens naar, valt niet in model te krijgen, na 1 dag al weer vettig. Kortom: het lijkt nergens op...
     
  12. Kinderwens87

    Kinderwens87 Fanatiek lid

    Aug 31, 2012
    4,175
    1,602
    113
    Female
    Hier geen last van hormoonhaar...
     
  13. Kaatje1603

    Kaatje1603 Fanatiek lid

    Jan 21, 2013
    1,291
    192
    63
    Female
    Mamma!
    omgeving Rotterdam
    Als ik net naar de kapper ben geweest zit t misschien een week leuk... Dan is t weer prut! Dus heel herkenbaar...
    Heb soms t gevoel dat ik t savonds en sochtends moet wassen! Blehhhh
     
  14. Kinderwens87

    Kinderwens87 Fanatiek lid

    Aug 31, 2012
    4,175
    1,602
    113
    Female
    Pfff wat een nacht weer.. Echt bijna ieder uur eruit moeten om te plassen is niet grappig:). Gelukkig niet iedere nacht maar ben nu wel brak..
     
  15. Stephie86

    Stephie86 Fanatiek lid

    Apr 17, 2012
    1,034
    0
    36
    Thuiszorg en zor
    Rotterdam
    Vrolijke mama mijn haar is juist beter nu :) lijkt ook meer te groeien.

    Hier ook een rot nacht! Ben verkouden en kan dus echt niet slapen met mn mond open. .. dus ook veel water gedronken waardoor ik extra naar de wc moet! :-o en ik moet al zo vaak!!!

    Dus nu nog ff uurtje op bed en vanmiddag even naar een baby winkel. . Geloof dat we eind van de maand alles in huis moeten hebben toch? Voordat die kraamzorg komt. ..
     
  16. Kinderwens87

    Kinderwens87 Fanatiek lid

    Aug 31, 2012
    4,175
    1,602
    113
    Female
    Is dat zo ja? We hebben veel al wel in huis, maar alles?
     
  17. Kris81

    Kris81 Fanatiek lid

    Mar 14, 2013
    3,418
    378
    83
    Female
    Het verre Oosten ;)
    Dat hoeft vlg mij niet hoor, wij hebben echt nog lang niet alles, eerder nog haast niets ;). Hebben jullie al bericht gehad van de kraamzorg dan? Ik nog niet. Heeft ook nog wel even geloof ik...

    Mijn haar doet normaal gelukkig. Ik ben net naar de Prenatal geweest, even nieuwe bh's gekocht. Zat ook allemaal niet meer lekker ;). Direct maar even die zwitsal doos vol producten meegenomen :D.

    Ik heb vannacht ook eindelijk weer eens kunnen doorslapen, zonder er uit te moeten om te plassen. Gister ook wat te weinig gedronken denk ik, ook wel een keertje fijn :D.

    Hebben jullie trouwens officieel bij je zorgverzekeraar gemeld dat je zwanger bent? Ik hoorde dat van de week ineens maar ik kan er niets over vinden op hun website (Menzis). Had van de week nog iemand aan de telefoon over het kraampakket (vergeten aan te vragen maar gaat blijkbaar vanzelf hier, ism kraamzorg) en die zei er ook niets over...
     
  18. Stephie86

    Stephie86 Fanatiek lid

    Apr 17, 2012
    1,034
    0
    36
    Thuiszorg en zor
    Rotterdam
    Mijn ma zei dat dat slim is om rond de 7 maand wel redelijk klaar te zijn...

    en kraampakket en kraamzorg in 1 x aangevraagd (moest via mn verzekering) CZ
    rond 12 weken adviseerde de vk dat hier om te doen.
     
  19. Kinderwens87

    Kinderwens87 Fanatiek lid

    Aug 31, 2012
    4,175
    1,602
    113
    Female
    Dat het fijn is om alles rond 7 maanden geregeld te hebben geloof ik direct, we hebben alle grote dingen ook wel geregeld. Maar er zijn nog genoeg dingetjes te kopen en regelen hier hoor:).

    Ik heb nog niet doorgegeven bij de zorgverzekering dat ik zwanger ben... Heb wel kraampakket aangevraagd en ik ga er toch vanuit dat ze al wel melding krijgen van het aanvragen van kraamzorg en de controles bij de vk:p. Zal eens op de site kijken of dit nog apart gemeld moet worden, maar dacht pas na de geboorte ivm bijschrijving op de verzekering.
     
  20. Daphne91

    Daphne91 Fanatiek lid

    Dec 5, 2013
    2,073
    465
    83
    Female
    Drenthe
    Lieve meiden,

    Hier dan toch 'het' verschrikkelijke berichtje. Ik voelde ons mannetje al sinds gisteren minder, gisteren nog het hartje gehoord, maar vandaag hoorde ik niks meer. Dus naar het ziekenhuis gegaan en inderdaad, vandaag is ons mannetje overleden daar stond het dan op het beeld, dat weggedraaid was van mij, maar mijn vriend schudde zijn hoofd al. Het hartje, in beeld, zonder beweging. Geen vruchtwater meer en een opgevouwen kindje.

    Morgen moet ik om half 11 naar de gynaecoloog, morgenavond om 6u moet ik een of ander tablet innemen dat de baarmoeder weker maakt en waarschijnlijk woensdag bevallen.

    Ons kleine mannetje heet in ieder geval Nikolai en ondanks alles ben ik erg verdrietig maar ontzettend trots op onze kleine doorzetter.
     

Share This Page