Welkom lalie! Net terug weer van de FM. 1 van 18mm en 1 van 15mm dus hij denkt dat hij over een paar dagen wel zal gaan springen Over een week progesteron prikken om te kijken of ie ook is geweest. De samenlevingstest gaat niet door. Poli was vol en hij had zoiets van wacht eerst maar je eisprong af en dan zien we wel verder voor volgende rondes.
De pijn is zo goed als helemaal weg. Het heeft dus bijna 7 dagen aangehouden, kan dat zolang van de eisprong zijn? En zou ik die dan toch mijn eisprong rond dag 17 gehad hebben? Pijn voelde vrijwel altijd hetzelfde. Soms een steekje meer. Van dag 14-20 vandaag.
Chell3 welkom hier. Balen dat je nog zo lang moet wachten. Hier geen provera gehad, ik heb opzich wel een eigen cyclus. Hij is alleen een beetje rommelig. Bel85 t word gonal f dus. Dat is goed te doen hoor! Fijn dat je gelijk kan starten. Lalie jij ook welkom hier. Je zoontje bijna jarig dus. Leuk! Ik herken me verder niet in je klachten. KleineRoe lekker 2 weken vakantie! Geniet ervan. Linda vind je het niet vervelend dat de samenlevingstest moet wachten? Gebruik je ovulatietesten?
MZ25: 1e ronde clomid. 1e kindje. NOD ? Lindas87: 2e ronde clomid. 1e kindje. NOD ? KleineRoe: 2e ronde clomid. 1e kindje. NOD 24 mei. Woman1984: 2e ronde clomid. 1e kindje. NOD 28 mei. 1LittleWish: 2e ronde clomid. 2e kindje. NOD 29 mei Marcella1985: 2e ronde clomid. 1e kindje. NOD ? Bel85: 3e ronde clomid. 1e kindje. NOD ? Afspraken: Lindas87: 5-5-14 samenlevingstest. KleineRoe: 6-5-14 afspraak voor HSG. Women1984: 19-5-14 afspraak fert. Arts Zwanger Misses13: Zwanger van een?? Uitgerekende datum ? Julia80: Zwanger van een?? Uitgerekende datum ?
littlewish nee hoor ik zit er niet mee dat ik em niet krijg. Zal niet van de test afhangen of m'n ei wel of niet springt. En al is die positief dan is t nog afwachten of je wel of niet zwanger wordt ik gebruik ovulatietesten. Heb ik toch nog een beetje t idee een soort van controle te hebben Hoe is t bij jou? Inmiddels alweer begonnen met de clomid?
Linda Ja ik ben alweer begonnen met de clomid. Vandaag dag 3 alweer nog 2 te gaan! Heb weer nergens last van eigenlijk. Aangezien jij een samenlevingstest krijgt, neem ik aan dat jullie het zelf gezellig 'moeten' maken ipv een inseminatie?
Ja klopt. Dit is mijn 2e cyclus met clomid. 1e cyclus 50 Mg deed niks. Nu met 100 Mg groeit t allemaal wel goed. Ze willen nu eerst kijken of ik een eisprong zo krijg. Mocht dat niet zo zijn gaan ze verder kijken. Man's zaad is ook al onderzocht was verder goed
Dat mag je best vragen, ik kan alleen niet zo uitgebreid vertellen ivm herkenbaarheid. Maar wij doen IUI-D dat is met donor zaad. Als je meer wilt weten, wil ik via een pb best nog wat meer vertellen hoor
Ik hoop dat ik nu officieel in de 2 weken wachttijd beland ben.. Voelen jullie enige symptomen ofzo na ovulatie tot aan de nod?
Hey littlewish, het gaat op zich wel goed. Ik voel me alleen onzeker nog steeds. Kan niet wachten tot de echo, dan weten we eindelijk wat er überhaupt gebeurt in mijn buik. Vind het moeilijk om al helemaal blij te zijn, want de eerste weken zijn ontzettend belangrijk. Ik heb het zelf niet mee gemaakt maar wel van dichtbij mee gemaakt.
Misses, ik duim voor je dat alles goed gaat! Wanneer had je de echo ook weer? Lalie, enige waar ik last van heb is de week voor ongi dat m'n (.)(.) enorm zeer doen (zie eerder in deze berichtenreeks). Verder nix
@kleine roe, bedankt. Ik heb de echo 16 mei. Dus nog anderhalve week . Vanochtend erg misselijk en kan bijna niks binnen krijgen maarja dat schijnt er bij te horen. Mijn vriend komt vrijdag weer thuis na 12 dgn werken, en dan nog een week. Gelukkig gaan de weken vrij snel, en al helemaal als je genoeg dingen in de agenda hebt.