Bedankt voor je reactie. Ja idd ze mag 5 dagen blijven en dan gaan ze naar het rmd huis. Earlybirds komt ook binnenkort niet ik maar een ander iemand maar ik ga wel een stukje schrijven. Het kolven gaat goed en de voeding is gestart. De kleine is op dit moment helemaal stabiel en vanavond mogen ze haar voor het eerst knuffelen. Ze zijn helemaal in de wolken en hadden niet verwacht dat het tot nu toe zo goed gaat.
Leuk nieuws ! Morgen mogen we naar de kleine toe ! In eerste instantie wilde ze buiten familie om.geen bezoek Maar me vriendin belde of we asjeblieft wilden komen En een hapje mee eten in het restaurant ! Super veel zin in en me vriendin is ook helemaal happy Onze kleine meid mag niet mee de neo afdeling op maar ze wilde wel graag dat ze mee kwam dus gaan we omstebeurt naar binnen of haar vriend blijft bij haar
Wat een eer! Ze wil nu atuurlijk toch haar meisje even showen.... Denk dat ze dit nu ook veilig vindt voelen nu ze redelijk stabiel is. Geniet er van!
Wat heerlijk dat het tot nu toe zo goed gaat en inderdaad wat een eer dat je de kleine mag mag komen bewonderen! Geniet ervan
Ja zeker een eer ! We hebben er veel zin in ..gezellig even beppen , wat eten & natuurlijk de kleine bewonderen. De kleine doet het nog steeds super Ze mocht vanavond bij papa liggen en ze heeft ook al iets gepoept !
Ik had dit topic al eens eerder gezien en lees nu dat je vriendin is bevallen. Jeetje, 65o gram is echt heel klein zeg! Maar wat fijn dat het tot nu toe zo goed gaat!! Hopelijk knapt je vriendin snel op van de keizersnede. En wat ben jij een topvriendin zeg!!! Hopelijk blijft alles zo goed gaat met het kleine meisje. Ik ben zelf ook veel te vroeg geboren, maar woog ongeveer een kilo (weet het niet precies) Het enige wat ik eraan heb overgehouden is heel slechte ogen. Ik blijf je topic volgen!
Wat fijn dat je er langs mag! En ook fijn dat je vanuit je vrijwilligerswerk al we op NICU's bent geweest, dan weet je ook wat je wel en niet kunt verwachten.
Wat fijn dat ze uitgerekend jou/jullie vraagt om langs te komen! Das toch wel een speciaal momentje! En super dat de kleine het nog zo goed doet! Das natuurlijk het aller belangrijkst!
Ja de hersenscan was ook weer goed ! We voelen ons zeker vereerd omdat we wisten dat ze besloten hadden buiten de opas en omas om geen bezoek te willen Om 16u hebben we afgesproken en blijven daar dan eten in het restaurant hopelijk hebben ze wat lekkers op t menu staan haha Ik neem me camera mee want ze wilde wel wat mooie foto's hebben !
We zijn net thuis.. Het was erg gezellig lekker samen gegeten maar bij de kleine moest ik toch even een traantje laten.. Ze is zo klein maar zo mooi en zo sterk ! Morgen gaan ze haar weet wegen..waarschijnlijk is ze wel wataafgevallen..hopelijk komt ze snel aan. Ik heb wel 20 minuten naar de kleine gekeken en alleen maar gezegd Woow wat is ze mooi ! Mijn vriendin vond t heerlijk dat we er waren maar pff wat heeft die een pijn. Ze krijgt sinds gister geen morfine meer en ze moest huilen op de wc zo zeer doet alles vind t zo sneu. Zou willen dat ik de pijn kon wegnemen. Vanavond Mag ze weer bij mama liggen !
Oh bah dit brengt een heleboel terug.......die pijn inderdaad. Bereid jezelf ( en je vriendin) erop voor dat haar herstel lang gaat duren. Ze had toch HELLP?
Ja klopt. Ze heeft echt enorm veel pijn. Sinds gister heeft ze geen morfine meer. Morgen moet ze naar het RMD huis, en haar vriend kan nog even geen vrij nemen , maar die arme schat kan haar bed nog niet eens uitkomen en plassen Enzo gaat ook super moeilijk. Wou dat ik haar kon verzorgen maar dat gaat helaas niet met mijn Eigen kleine
Ik heb 14 dagen op ibuprofen en paracetamol (mag bij borstvoeding) geleefd. Zeg haar dat ze tegendruk geeft als ze beweegt. Dus haar buik induwen als ze iets doet. Dit scheelde mij enorm veel. Fijn dat het zo'n mooie indruk heeft gegeven! Heb je nog foto's kunnen maken?
Volgens mij mag je dan nog niet alleen zijn..... ik moest de eerste 10 dagen begeleiding hebben ook in de nacht. Ik kon ook amper bewegen en heb de fysiotherapie er bij laten komen. Ik heb gewoon geƫist dat er iets gebeurde want ze wilde me daar weg hebben maar ik kon niks. In rmd huis op verdieping met lift en ik leunde met lopen op een ziekenhuis rolstoel. De eerste week kon ik zelf nog helemaal niet naar de afdeling lopen trouwens. Toen moest ik echt zittend!
Ik weet niet of je dat zou doen maar misschien kan jij jouw meisje een keer een dagje bij een oma brengen zodat jij naar je vriendin kan?
Ja idd.. naja hier is de regel dus 5 dagen en hupsakee weg ermee.. ik las idd eerder in een berichtje van je over de fysio dat heb ik ook tegen haar gezegd dat ze die moest inschakelen en vooral ook echt moet rusten want eerlijk is eerlijk dat doet ze niet echt. Hopelijk kan ze nog wat langer blijven in het ziekenhuis heb zo met haar te doen !