thanks meiden dat jullie allemaal voor me duimen! doet me goed hahahah tralala een preutse dame, hoop voor jullie dat het de volgende keer wel goed te zien is! marytje, gaat het al weer wat beter? super hoor wensje dat alles goed was en je vanalles voelt! lekker genieten! ik heb gisteren best veel pijn gehad.... onderin mijn buik dus werd beetje bang dat er iets mis was ofzo. maar na flink googlen en mailtje van gyn ben ik erachter gekomen dat meer vrouwen dit hebben na IUI. buikvlies kan geprikkeld zijn door eisprong waardoor er vocht vrij komt in de buik en dat kan vrij pijnlijk zijn. vanmorgen bij wakker worden weer flink veel pijn maar nu is het gezakt en voel ik mijn buik alleen als ik er licht op duw dus dat ga ik maar niet meer doen
Fijn dat jouw echo ook goed was tralala. Gefeliciteerd. Tsja, ik denk dat het bij meisjes nu eenmaal zo is dat je het pas echt 100% zeker weet als ze in je armen ligt. Wij hebben ook 3x laten checken en elke keer was het "waarschijnlijk" een meisje. Wel door 3 verschillende mensen, dus dat geeft hoop . Hier gaat het wel hoor, die weeige pijn gaat met vlagen, vooral smorgens, ik maak me dan vooral veel zorgen. Buikkrampen van gister heb ik niet meer, misschien eergister toch wat verkeerd gegeten oid. Gewoon frustrerend dat ik het allemaal niet meer weet en bij alles denk dat het de baby is of dat de baby geboren wordt (zou op zich knap zijn, want ze ligt overdwars). Knokke, eipijn is normaal, ook zonder IUI. Heb ik ook een aantal keer gehad (maar niet elke keer). Trekkerige pijn, idd het duidelijkst als je op je buik drukt. Hopelijk een goed eitje!! Duim!
@Marytje: Jup, ik ken de pijn.. ik had ze ook rond 30 weken... zijn al een soort oefenweeen. Misschien net een soort beweging van de baby die het opwekt ofzo... Soms had ik het de hele dag en soms weer dagen niet... Maar bij zorgen, altijd bellen!! We betalen die zorgverzekering niet voor niets Wat betreft het stuk zag ik inderdaad dat het niet meer draait... misschien komend seizoen weer wel? Het gaat over kinderen hebben, dus dat gaat nog jaren op Gister ben ik weer bij de gyn geweest voor controle. T was ontzettend spannend, want ze kon zijn hartje niet vinden... Ik had hem nog in de auto gevoeld, dus wist ergens dat er niet veel mis kon zijn, maar ik zag mezelf ook al in de OK liggen. Manlief trok wit weg en de gyn boorde het echo apparaat ongeveer door mijn buik heen. Gelukkig kon ze hem uiteindelijk vinden. Meneer ligt diep en lag met zn rug tegen mijn buik aan, waardoor zn hartje natuurlijk heel ver weg ligt. Ik ben altijd blij als ik het geluid van zn hartje hoor, manlief stond er nu gewoon bij te huilen... Aan het einde van de echo controle zei de gyn dat ze het nu wel welletjes geweest vond en dat de inleiding ingepland kon worden!!! Ineens wordt het allemaal echt. Maandag zat helaas al vol, maar dinsdagochtend om 07.00 uur mogen we ons melden. Wel met de waarschuwing dat het dan nog steeds wel tot donderdag kan duren... Dus extra kleding en boeken mee... Maar volgende week ben ik iniedergeval mama!
@Tralala, Grappig van dat geslacht. Hier was het niet te missen. We krijgen een knul en dat liet hij goed zien ook! *grijns* Als hij dat later maar laat @NadineW Het wordt spannend zeg! Nog heel eventjes geduld hebben dus.
Oooh Nadine wat vreselijk spannend!! Het laatste weekend dat je zwanger bent en wat een heerlijk idee dat je kindje volgende week in je armen ligt *smelt*. Whoehoee!! Heb je dit weekend nog plannen? Hier vandaag controle bij de vk gehad. Normaal voel ik ons kindje zo'n 4-5 keer per dag. Sowieso als ik 's avonds ga liggen. Maar gisterenavond dus niet. Ik kon wiebelen wat ik wilde, maar geen beweging in te krijgen. Ging dus al niet met zo'n fijn gevoel slapen. Vanmorgen nog steeds geen beweging. Dus best spannend toen ze cortonen ging luisteren. En ja.. daar was een prachtig hobbelpaard te horen! Maar opeens zakte de hartslag, dus ik dacht dat ze mijn hartslag te pakken had. Ze zegt 'ja nu daalt de hartslag flink'. Ik kijk met verschrikte ogen, zegt de vk: 'ja dat mag hoor tot 30 wk, is onrijpheid'. Vond het toch niet zo'n heel fijn gevoel nadat ik haar gisteren zo weinig heb gevoeld. Stom he, vanuit mijn werk weet ik natuurlijk dat dat kan. Maar nu het mijn eigen kind is weet ik het allemaal niet meer zo goed haha. Nu maar hopen dat ons grietje veel gaat bewegen de komende dagen!
Haha ja meisjes zijn altijd wat minder goed te zien he.. Het is dan of een meisje of een jongentje met een kleine piemel:0 hihi
Nadine jeeehhh bijna jullie mannetjee..!! Ik krijg nu ook zoveel zin in onze beeb Oow gets tralala dat wil je helemaal niet voelen he bah bah hopelijk komt ie snel weer in beweging
Nadine, morgen is D-day!! Ik denk veel aan je en duim voor je. Hopelijk komt het relatief snel op gang. Hier toch tot de conclusie gekomen dat ik een soort van oefenweeen of indalingsweeen heb. Zaterdag weer buikpijn met overgeven, gister echt heel erg buikkrampen, die ik letterlijk weg moest ademen. Niet leuk!! Ben nu weeeeer niet op mijn werk. Henkie is belangrijker dan werk, ik blijf het maar voor mezelf herhalen, maar het is zo moeilijk mijn grenzen te bewaken en voor dingen af te melden nog voor dat ik te ver ben gegaan... Ben blij als ik straks verlof heb, dan hoef ik niet meer.. Geen helse conflicten in mijn hoofd. Herkennen jullie dit? Liefs
Wooow Nadine! Wat een superspannend nieuws! En wat een echo! Ik zou ook echt eventjes de zenuwen hebben. Ik hoop op een mooie bevalling voor je! Heel veel succes alvast! Haha wensje, jij ook een zoontje Ik ben ook wel heeeel benieuwd wat ik krijg zeg! Tralala dat lijkt me idd ook erg schrikken zeg! Ik wist ook helemaal niet dat dat kon. Het zit vast goed, anders hadden ze wel ingegrepen toch? Knokke ik heb tot 8 dpo buikpijn gehad. Ik denk idd dat dat kwam door de IUI. Ze doen toch in je buik vroeten. Heb hier al ff niet gereageerd, sorry meiden. Ben de laatste tijd veel misselijk geweest maar goed. We hebben afgelopen vrijdag een intake gehad bij de verloskundige en het kindje bleek dus idd groter dan mijn berekening. Na veel gezoek zei de verloskundige dus dat het zou kunnen dat mijn eitje toch eerder is gesprongen en ik dus "natuurlijk" (en niet via IUI, wel de hormonen) zwanger ben geraakt. Maar mijn collega begon vanochtend over zwangerschapsdiabetes. Dat de baby daardoor ook groter kan zijn. Djeeez. heb vanavond de nekplooimeting en ga het gelijk vragen. Ben me nu een partij ongerust.
Maria, als je PCOS hebt, heb je inderdaad meer kans op suiker. Je zult op een gegeven moment ws. standaard een suikertest ondergaan (heb ik ook gehad). De volgende keer kunnen ze wellicht je urine checken op suiker voor een eerste indicatie? Toch komt het relatief weinig voor, bij slechts 3% van de vrouwen. Over het algemeen goed onder controle te krijgen met dieet (minder koolhydraten, kleinere porties) of evt. insuline spuiten. Fijn dat het beter gaat met de misselijkheid! Succes meid
Nadine, succes!!! Ws. ben je al in het zh. Sterkte de komende dagen! Hopelijk hoef je geen daaaaagen te wachten en ben je morgen mama! Hou je taai en geniet van jullie grote wonder!
Marytje ik dek indalingsween meis had ik oo krond die tijd waren erg pijnlijk. Gewoon een lekker warme douche of bad helpt echt anders warme kruik! Dikke knuf! Komt helemaal goed
Ik kom ook steeds kijken of Nadine al is bevallen maar nog geen nieuws dus.. Hier veel harde buiken, doen ook echt zeer elke keer en af en toe menstruatiegevoel. Helaas kan dat wel weken zo doorgaan volgens de verloskundige, bluuuhhhh.
ik kom ook steeds kijken voor nieuws van nadine. maar geen nieuws is goed nieuws lijkt me. ik heb me toch wat raars.... gisteren 10 dagen na IUI ineens wat bloedverlies. helder licht rood wat waterig en niet veel. 's middags begonnen, 's avonds wat minder, vanmorgen nog wat minder en nu niks meer. snap er niks van. normaal komt mijn menstruatie 14/15 dagen na eisprong/IUI. dus het lijkt me vroeg voor een menstruatie maar laat voor innesteling. iemand dit al eens gehad? ik houd me voor dat het een moeilijk op gang komende menstruatie is zodat als het toch wat anders is de verrassing extra groot is. de buikpijn na IUI heeft zo'n 3 dagen aangehouden en is daarna heel af en toe nog lichtjes teruggekomen
Nadine waar ben jeeeeeeeeee. Raar Knokke, hoe is het nu? Ik heb geen ervaring met iui en heb geen idee wat het kan zijn. Hoop voor jou goed nieuws! Hier 38 weken, gister geloof ik slijmprop verloren, morgen bij de verloskundige maar vragen of ik het goed heb. Heb nu steken onderin, heel naar en de bekkenpijn is echt enorm toegenomen, het ging zo goed en nu ik heeeel rustig aan doe kan ik zomaar opeens een paar dagen al bijna niet meer lopen
Goedemiddag meisjes!! Nadinee waar ben jee?? Ennneee ik heb wel baby nieuws hihi Ik ben 1mei bevallen van een super mooi meisje: L.ieke Bevalling ging goed na sleep was alleen niet leuk had teveel bloed verloren.. dus moesten erg lang blijven in ziekenhuis.. Ben blij dat ik in ziekenhuis ben bevallen wat ook moest omdat ik waarschijnlijk langdurig met gebroken vliezen liep!