Hoi hoi wij zijn druk bezig met verbouwen maar willen er toch nog even uit in de zomer vakantie Nu zijn we op zoek naar een kindvriendelijk vakantiehuisje wat niet al te duur is .. het liefst ri zeeland, limburg of net over de grens duitsland.. met gesloten tuin (ivm wegloper ) Echt een must! speeltoestellen in de tuin. of evt vlakbij t huisje misschien heb ik wel te veel eisen hoor maar ik kan niks vinden op mrktplaats, happyhome enz.. heeft iemand nog tips? Waar moet ik zoeken? of ... verhuurt hier iemand zo`n huis dan graag pb p.s. we zitten gebonden aan een vaste week nl week: 30 alvast bedankt voor t meedenken!
Misschien kan je de komende woensdagen de centerparcs site in de gaten houden, daar hebben ze dan ook vaak kindercottages in de aanbieding. Soms ook op bungalows.nl En als je gaat boeken van te voren even zoeken op kortingscode, bij cp nu 25 euro korting en bungalows 10 euro korting. Succes!
vlinder thanks voor de tip bij cp en landal e.d. kom ik nog over de 1000 euro uit.. en dat vinden we toch echt te veel..
Deze in Limburg heeft een afgesloten tuin en speeltoestellen (schommel/trampoline/glijbaantje etc..) Natuurhuisje Appartement - vakantiehuis in Meerssen
Heb je al eens aan een mystery weekend gedacht bij centerparcs? Je weet dan niet zeker of je een kindercottage krijgt, maar je zit wel op een centerparcs park. Ik heb het al twee keer eerder gedaan en het scheelde honderden euro's en allebei de keren een upgrade gehad naar een premium huisje. Ze hebben dit ook voor alleen Duitsland. Bungalow en vakantiepark aanbiedingen - Bungalows.nl
wij zijn vorig jaar naar de leistert geweest!! hadden we een super mooie vakantieboerderij met heeeeleee grote omheinde tuin..echt perfect.. buiten en binnenzwembad, indoor speelding, wij vonden het heel erg leuk
Roompot park in scharendijke (Zeeland). De kinderbungalow vond ik erg goed. Ook speel mogelijkheden en strand dichtbij.
jaa duhhh daar was ik ook al achter. helaas zitten we vast aan deze week door man zn werk maar er zijn ook huizen die geen 1000 euro zijn per week maar ik vind nog niet degene die ik wil dus ik denk hier eens posten en vragen waar jullie zp ers boeken roompot ga ik ook eens neuzen!
Wij hebben ook weleens een huisje gehuurd in de Ardennen met omheinde tuin en een zandbak/speeltoestel in de tuin. Was ook nog in de buurt van Plopsa Coo en niet duur. We hadden toen geboekt via: ARDENNES ETAPE Vakantiehuizen Ardennen, Gites, Chalets & luxe Villa's.